dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 269 ogłoszeń

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Atuty nieruchomości: -dwustronna ekspozycja (ciepło i słonecznie cały dzień!) -ustawne pokoje -pełna infrastruktura handlowo-usługowa -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł4 440 m² 1 002,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

60 km od Łodzi. Do sprzedaży obiekt przemysłowy, produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną, położony w miejscowości Niechcice, powiat piotrkowski, woj. Łódzkie. Około 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 570 zł60 m² 9 742,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Dostępne inne układy w tej inwestycji. Dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 795 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości stępień przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane/inwestycyjne w interesującej lokalizacji - Mysłakowice - przy trasie z Jeleniej Góry do Karpacza. Ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 710 zł61 m² 16 896,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio, najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie Nowe Wykończone ( nigdy nie było zamieszkałe) - odbiór po wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,9 m , położone na nadodrzu/śródmieście. Lokal znajduje się w estetycznej, ocieplonej plombie z lat 90. (to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 195 m² 133,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż została już tylko jedna działka 1195 m Szukasz miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Bystre, położone zaledwie 2 km od Oleśnicy, to.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł66,40 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze, w kamienicy, przy ul. Jaworzyńskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,40 m2, składa się z następujących pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł790 m² 1 291,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp o powierzchni 790 m w Warszawie (nowy Rembertów) przy ul. Dowódców 4, w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 360 zł3 715 m² 1 076,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy na sprzedaż w pełni funkcjonujący, dochodowy biznes gastronomiczny wraz z gruntami i zabudowaniami oferta skierowana do inwestorów poszukujących gotowego, skalowalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

238 000 zł123 m² 1 934,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Dom parterowy w budowie , gm. Bełchatów | 123 m | działka 1278 m Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym, położony w spokojnej miejscowości ,10 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

302 491 zł38,29 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł57,36 m² 12 534,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi - bez prowizji pośrednika Inwestycja oddana do użytkowania. Oferuję mieszkanie o powierzchni 57,36 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł25 200 m² 9,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o kawałku własnej ziemi z dala od hałasu i pośpiechu to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Cisza, przestrzeń i natura w zasięgu ręki! Na sprzedaż malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:715 m²

Na sprzedaż oferujemy klimatyczny, drewniany domek całoroczny o powierzchni 35 m , położony na dużej i zadbanej działce o powierzchni 715 m ( działka w trakcie ogradzania).

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szukasz domu gotowego do zamieszkania w spokojnej okolicy? Domu z klimatem gdzie chce się wracać i spędzać wolny czas z rodziną? - Ten dom może jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł97 m² 5 144,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Limanowskiego w Poznaniu (grunwald). Nieruchomość idealnie nadaje się na lokatę kapitału, wynajem inwestycyjny lub jako własne lokum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50,12 m² 10 375,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 m , położone na parterze budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Tęczowej w Plewiskach. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50,77 m² 10 242,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękne, nowoczesne mieszkanie w Wawrowie na osiedlu Moje Bermudy Mam przyjemność zaprezentować przytulne, funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł26 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość w stanie deweloperskim w inwestycji Miasto Moje przy ul. Marywilskiej w Warszawie - idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnej przestrzeni w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 556 m² 96,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży trzech działek budowlanych 12/23-1556m2, 12/25-2320m2 oraz 12/26-3178m2 w Głogowie, gmina Obrowo. Działki w cichej o spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

517 500 zł1 035 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1035 m2 w nadmorskiej miejscowości Rowy przy ulicy Wikingów. Działka z mpzp - zabudowa mieszkaniowa z funkcją usługową. Tylko 650m od.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 059 m² 84,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059m2, w miejscowości Zgliniec (powiat Kościański , gmina Krzywiń). Działka położona jest w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł84 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca gwarantującego ciszę, spokój (działka pod samym lasem) i prywatność (brak sąsiadów) ? Szukasz miejsca, gdzie każdego poranka przy kubku kawy możesz podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł134,29 m² 5 949,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Gotowe do odbioru bliźniaki w pięknej, cichej i zielonej okolicy Przodkowa. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, w harmonii z naturą i z.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Łódź to jedno z najlepszych miejsc w kraju, gdzie warto zainwestować w zakup nieruchomości i czerpać zysk z najmu krótko lub długoterminowego. Dowolne przeznaczenie czy to dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 000 zł16 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Sokule gm. Wiskitki. Działka ma powierzchnię 16 800 m2, jest nieogrodzona, niezadrzewiona. Działka na bieżąco porządkowana. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Koło,wielkopolskie

2 200 000 zł10 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Gospodarstwo z potencjałem miejsce dla Twojej rodziny i biznesu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego gospodarstwa położonego w malowniczej gminie Koło.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,62 m² 9 977,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem, położone na wrocławskich Gajowicach. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 042 m² 184,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego! Działka gruntu o pow. 1042 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 612 751 zł59,65 m² 27 036,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł70,30 m² 6 358,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkania jak domy - Nowoczesny Komfort w Spokojnym Otoczeniu! Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Rychtalu - w ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom piętrowy z dużą działką na osiedlu Południe - Włocławek Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż przestronny dom piętrowy o dużym potencjale, zlokalizowany na osiedlu Południe we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łęgi,zachodniopomorskie

599 000 zł195,14 m² 3 069,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży domu wolnostojącego. Garaż- osobny budynek dwustanowiskowy o powierzchni 37,51 m 2 z poddaszem. Domek letniskowy na jednej działce. Stan domu surowy.