dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Srocza Góra

Srocza Góra,śląskie

301 200 zł1 255 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż 1255 m Srocza Góra, pniów Spokojna okolica, zielone otoczenie i możliwość powiększenia do 2657 m ! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1255.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Warszawa,mazowieckie

812 000 zł55 m² 14 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej. Osiedle strzeżone całodobowo, monitoring zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

210 000 zł692 m² 303 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w Kostrzynie. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie rozwijającego się nowoczesnego osiedla Gwiazdowo, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Złoty Stok

Złoty Stok,dolnośląskie

115 000 zł33 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Złoty Stok to malownicze, górskie miasteczko znane z atrakcji turystycznych, spokoju i przyrody. Ta kawalerka w klimatycznej kamienicy to doskonała opcja na: własne górskie lokum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głęboka

Głęboka,małopolskie

89 000 zł10 497 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży są dwie działki: widokowa działka budowlano-rolna i grunt rolny zadrzewiony o łącznej powierzchni 1,04ha położony w Głębokiej gmina Biecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

488 179 zł43 m² 11 451,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,63 m , z ogródkiem o powierzchni około m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Platanowa

Biestrzyków,dolnośląskie

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 032 458 zł47 m² 22 141,50 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 46 m2 | Ilość pokoi: 2 | Piętro: 8 | Cena: 1 032 457 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiacyntowa

Konin,wielkopolskie

430 000 zł64 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na 2. piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym osiedlu Chorzeń w Koninie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jabłonna Pierwsza

Jabłonna Pierwsza,lubelskie

245 000 zł2 030 m² 120,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa na sprzedaż. Druga linia zabudowy od głównej drogi. Do działki jest główny podjazd z jednej strony oraz od tyłu działki powstaje/już jest jeszcze jedna droga prywatna. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

890 000 zł62 m² 14 471,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Ostatnie piętro | Widok na zieleń i panoramę miasta | Opcja pod klucz | Bez prowizji Szukasz mieszkania, które łączy świetny układ, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzów Wielkopolski ul. Sikorskiego #twojaprzyszloscmaswojadres Piękne 3-pokojowe mieszkanie 50 m z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Kalisz,wielkopolskie

337 000 zł48 m² 6 987,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednio od właściciela: na sprzedaż dwupokojowe (pierwotnie trzypokojowe) umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,23 m , przy ul. Podmiejskiej w Kaliszu, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

145 000 zł1 436 m² 100,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1436 m - Wiskitki | mpzp 1mn Działka budowlana o powierzchni 1436 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wiskitek! Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł58 m² 18 103 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem z okien znajdujące się na Osiedlu Szafirowa Aleja przy ul. Skarbka z Gór 65D. Nieruchomość o pow. ok 58m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

408 157 zł33 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 33m2 + balkon, położona na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 22,19m2 z dużymi oknami, korytarz 5,36m2 - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł54 m² 7 891,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! Na sprzedaż mieszkanie 54 m z ogródkiem - Nowa inwestycja w Rzeszowie, ul. Budziwojska Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

840 000 zł45 m² 18 596,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przy zakupie tego mieszkania nie płacisz pcc. Cena w ofercie jest kwotą brutto (zawiera 8%vat). Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 45,17 m2, na 3 piętrze, w budynku 3 piętrowym, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł104 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne!. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Poświętne

Poświętne,łódzkie

480 000 zł40 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,97 ha - gmina Poświętne,Anielin Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3,97 ha , położoną w gminie Poświętne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 580 000 zł350 m² 4 514,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w dobrze skomunikowanej części Gdyni - Pogórzu Górnym. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających domu w komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł350 m² 4 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom na sprzedaż - Wrocław Strachocin | 8 pokoi | duża działka | idealny pod inwestycję Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o dużym potencjale inwestycyjnym, położony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie meg Real Estate prezentuje na sprzedaż umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone przy ul. Pułkowej 7 w Białymstoku. Dwustronny lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł65 m² 15 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesne mieszkanie 65,31 m z dużym ogrodem | Pogórze | inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dolaszewo

Dolaszewo,wielkopolskie

3 999 000 zł302 m² 13 241,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 566 m²

Dolaszewo - komfortowy dom wolnostojący na sprzedaż. Prezentujemy komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części Dolaszewa. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,13 m 2 z balkonem, położone w Będzinie - osiedle Syberka. Idealne dla pary, rodziny 2+1, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 841 m² 70,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Duża, płaska działka z wydanymi Warunkami Zabudowy - tylko 130 000 zł. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1841 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 449 900 zł185 m² 7 837,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny Dom Parterowy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom parterowy łącznie o powierzchni ok.180 m2 posadowiony wśród pięknych terenów Żółwina na działce o pow. 800 m2 Zdjęcia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł20 m² 18 262,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 20,25 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal znajduje się w budynku po generalnym remoncie i jest w pełni wyposażony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sucha

Sucha,kujawsko-pomorskie

64 000 zł982 m² 65,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 982m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Sucha, gm. Lubiewo, pow. tucholski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Szczecinek,zachodniopomorskie

319 000 zł53 m² 5 973,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 319 000 zł! Mieszkanie 53,4 m2 na sprzedaż - 1 piętro, gotowe do zamieszkania, z klimatyzacją. Szczecinek, ul. Rybacka. Oferujemy na sprzedaż zadbane i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 159 816 zł83 m² 14 007,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Szukasz wygodnego, jasnego segmentu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum lub Gocławia? Ta oferta jest dla Ciebie funkcjonalny układ, słoneczny ogródek, balkon, poddasze i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł84 m² 4 891,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z antresolą i balkonem | 4 pokoje | 83,62 m | Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: i kwartał 2026 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,05 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Grabskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł41 m² 8 515,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Duża kawalerka (38,90m2) na drugim piętrze w bloku, os Przylesie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, osobnej, umeblowanej kuchni i łazienki z wc. W dużym pokoju znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | sopot Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 649 990 zł270 m² 6 111,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 270 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej, ponad 1000-metrowej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

874 000 zł100 m² 8 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom na działce położonej w centrum Grójca, przy spokojnej, cichej uliczce, w bliskiej odległości ul. Piłsudskiego. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Steyera

Hel,pomorskie

700 000 zł57 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Półwyspie Helskim. Nieruchomość znajduję się zaledwie 300.