dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

Rynek pierwotny

800 338 zł52 m² 15 391,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 840 zł39,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w cichej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Wieniawskiego. Lokalizacja zapewnia ponadto doskonałą komunikacją z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł182 m² 4 670,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122m2, z działką 500 m2, położony 30 min od Warszawy. Nieruchomość dla osób, które szukają nowego domu z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Forma Własności: udział ze wskazaiem na lokal. Oferta skierowana tylko do klientów gotówkowych. Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki z własnym udziałem we własności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 610 zł90,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł54,77 m² 12 725,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,77 m na osiedlu Villa Campina w Kręczkach, w gminie Ożarów Mazowiecki idealną propozycję dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 245 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana w miejscowości Lubienia (gmina Popielów). Nieruchomość zlokalizowana wśród zabudowań z dostępem do drogi publicznej. Przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł451 m² 1 219,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ul. Wawrzynowicza w Częstochowie 451 m Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki z warunkami zabudowy położonej w Częstochowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł13 600 m² 10,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 13 600 m2 , położona w Snochowicach gmina Łopuszno. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, w kształcie prostokąta o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,70 m² 16 573,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 53,7 m , położony przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu w samym sercu miasta, a jednocześnie w niezwykle cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,05 m² 8 842,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych i czterech lokali. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 100 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: marta Wolf Tel.   Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki rolnej o powierzchni 3100 m , położonej w sercu malowniczych Borów Tucholskich, w miejscowości Biała.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,30 m² 5 601,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią na 1 piętrze - Piła, zamość, ul. Okólna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na osiedlu Zamość w Pile. Lokal posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł102,74 m² 7 786,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Unikatowe mieszkanie z ogrodem na Julianowie Zapraszam się do zapoznania z wyjątkową nieruchomością na Julianowie. Jest to mieszkanie o powierzchni 102m2. No powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł58,20 m² 6 185,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mam przyjemność zaoferować na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,67 m² 9 055,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

The Partners Premium Real Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Sobieskiego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Stare Miasto, znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 391 zł55,90 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł6 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod 5 i więcej domów z wz tylko u nas 62 ary działki z wz na 5 domów jednorodzinnych (przyszłościowo może być 7 domów) Widokowa, przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chwarzno | 8 działek budowlanych 839-1056 m | gotowe warunki zabudowy Na sprzedaż kompleks 8 działek budowlanych w Chwarznie, gmina Stara Kiszewa, powiat kościerski, woj. pomorskie. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł112,30 m² 7 034,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej. Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 070 m² 74,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis Oferuję dla państwa działki budowlane z wydanymi w tym roku 2026 już warunkami zabudowy o powierzchni od 1070m2 do 1760m2. Nieruchomość/działka najmniejsza ma wymiary 33 x 33.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł145 m² 8 682,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Warszawa - Targówek - Zacisze ul Wyspowa. Mieszkanie dwupoziomowe , 5 pokoi, dwie łazienki, duża kuchnia, klimatyzacja na obydwu kontygnacjach , duzy balkon.Nieruchomość znajduję się nieopodal Metra.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 209 m² 225,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2 876 m w Wilkszynie. W Wilkszynie planowany jest przystanek kolejowy - co jest dobrą informacją dla osób chcących dojeżdżać do Wrocławia bądź Miękini. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł334 m² 11 676,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal użytkowy do sprzedaży! Idealny na kancelarię notarialną, prawną lub inną działalność biurową lub usługową. Opiekun Oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 798 m² 127,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Copernicus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1798 m , położoną w miejscowości Stary Toruń , w gminie Zławieś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł288 m² 4 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 288 m , położonego na ogrodzonej działce (427m2) na Jakubskim Przedmieściu- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żabno,małopolskie

610 000 zł139 m² 4 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom położony w Żabnie. Funkcjonalny dom budowany w latach 80-tych, o powierzchni użytkowej ok 93 m2 położony na działce o powierzchni 0,0440 ha.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł7 237 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 7237 m 2 , położona przy ulicy Żytniej. Działka z frontem szerokości 40 m i długości 218 metrów, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł24,20 m² 6 611,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowana kawalerka, w nowoczesnym stylu: lokal składa się z przestronnego pokoju, jasnej kuchni, łazienka z wc. Ogrzewanie gazowe, okna pcv, podłogi panele i gres.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł48,28 m² 6 959,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną serdecznie zapraszamy do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż wyjątkowa działka leśna z domem letniskowym w miejscowości Paszkówka gm. Gąbin. Dom dwupoziomowy, z dużym tarasem. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 800 m² 31,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Grabownica Starzeńska. Podstawowe informacjepowierzchnia: 2800 m , decyzja o warunkach zabudowy: tak na jeden dom jednorodzinny, dojazd: droga gminna, kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Toruńska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł42,06 m² 4 018,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 42,06 m - Grudziądz, ul. Toruńska możliwość powiększenia funkcjonalności o dodatkowe 30 m (lokal mieszkalny )za dodatkową opłatą. Idealna przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł259 m² 4 247,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży bardzo przestronnego domu mieszkalnego zlokalizowanego w cichej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy, około 4,5 km od gminnych Radziejowic,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 421 m² 69,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność ostatnia działka W tej okolicy - w cenie zakupu na granicy działki media (prąd, woda i kanalizacja) opis Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,50 m² 10 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe wykończone mieszkanie 3-pokojowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, o powierzchni 58,54 m2 usytuowanego na 2 piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

177 280 zł1 108 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona