dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 727 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 727 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Umowa na wyłączność! Gotowy dom do wprowadzenia (bez zabudowy kuchni i szaf) w miejscowości Łoś, dom wolnostojący ( dom w Zielonolistkach 14)w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

336 000 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe mieszkanie po remoncie generalnym z pełym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dąbrówka Zachodnia

Cmolas,podkarpackie

110 000 zł1 487 m² 73,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych o powierzchni 1487m oraz 1400m , zlokalizowanych w miejscowości Cmolas (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Milanówek

Milanówek,mazowieckie

980 000 zł1 045 m² 938 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka położona w Milanówku z gotowym projektem domu, z wszelkimi pozwoleniami pozwoleniami również konserwatora zabytków, na działce piękna duża sosna wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ludowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

200 000 zł4 154 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Działka rolna na sprzedaż - 4154 m - spokojna okolica blisko natury Na sprzedaż działka o powierzchni 4154 m , położona tuż obok zabudowanej nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

355 000 zł69 m² 5 144,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę na sprzedaż mieszkanie + lokal usługowo - handlowy o łącznej powierzchni 69 m2 w jednej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pieniążkowice

Pieniążkowice,małopolskie

1 200 000 zł29 793 m² 40,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks czterech działek w Pieniążkowicach - z własnym lasem i widokiem na góry! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży kompleksu czterech działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Skotnicę

Zalas,małopolskie

449 000 zł5 534 m² 81,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z panoramą na Tenczyński Park Krajobrazowy oraz zamek Tenczyn. Zalas przy ul. Na Skotnicę. Powierzchnia: (5534 m2) Na tym obszarze obowiązuje mpzp - mnr1 oraz R2 Powierzchnia budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wierzbowa

Baszkówka,mazowieckie

685 000 zł2 064 m² 331,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną oznaczoną nr ewid. 43/51, zlokalizowaną w miejscowości Baszkówka w gminie Piaseczno. Działka z dostępem do mediów( woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w dobrym stanie 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia przedpokój i łazienka. W przedpokoju i kuchni zrobiona bardzo praktyczna i pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł66 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Piątkowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

280 000 zł48 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,3 m2 z dużym balkonem przy centrum Giżycka ul. Konarskiego Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sztynorcka

Ogonki,warmińsko-mazurskie

486 522 zł25 m² 19 298,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj I zarabiaj - apartamenty w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł55 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje Mmeszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,88 m2 + ogródek ok 75 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

260 000 zł39 m² 6 735,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Oferuję stylowe, 2-pokojowe mieszkanie (38,6 m2), wykończone w wysokim standardzie. To świetne miejsce dla kogoś, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadjeziorna

Wałcz,zachodniopomorskie

149 000 zł880 m² 169,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 880m2 w kompleksie działek w Wałczu przy ulicy Nadjeziornej. Media : -przydomowa ekologiczna oczyszczalnia (raz na 12 miesięcy koszt wywozu 400zł) -własne ujęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

840 000 zł60 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Myśliwska | 3 pokoje | Balkon | Osobna kuchnia | 60,28 m | Podgórze Gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję - takie mieszkania znikają szybko. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 254 477 zł128 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament 128 m w prestiżowej lokalizacji | Bez pcc i prowizji Wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 128,23 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chłopowo

Chłopowo,zachodniopomorskie

125 000 zł70 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:578 m²

Ofertą sprzedaży jest poniemiecki dom, w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w cichej i spokojnej miejscowości, w powiecie szczecineckim. Stan techniczny nieruchomości do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

3 829 140 zł7 091 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przy ul Nasypowej Pomorzany z projektem i pozwoleniem na budowę na sześć domów czterorodzinnych (w zabudowie bliźniaczej), każde po 112 m2 pow. uż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł145 m² 24 137,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

G8 Property Group Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę: we Speak English and Russian Na sprzedaż lokal w Wilanowie Najważniejsze atuty: - powierzchnia: 145 m - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

1 000 000 €2 000 m² 500 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Opis Działka o pow. 7300 m2 zabudowana i zagospodarowana. Hala główna oraz dom wzniesione w latach 80, murowane z pustaków. W 2015 r. powstała hala namiotowa z regałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł30 m² 12 508,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przepiękna kawalerka w świetnej lokalizacji 30,30 m Na sprzedaż oferuję przestronną oraz bardzo dobrze wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30,30 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 041 200 zł76 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie 76 m z balkonem - wysoki standard, na 4 piętrze, z lokalami usługowymi na parterze. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

2 900 000 zł2 000 m² 1 450 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek komercyjny o powierzchni około 2000 m, zlokalizowany w centrum Stargardu. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2300 m. Obiekt o zwartej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tchórz

Tchórz,mazowieckie

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Tchórz, ( 9 km od Płocka , blisko trasy ) w gminie Bielsk - harmonijne połączenie domu rodzinnego z imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Długie,lubelskie

1 350 000 zł121 m² 11 185,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowy dom parterowy z 2024 roku gotowy do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie oraz bliskość Lublina i Turki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 455 346 zł89 m² 16 352,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament o powierzchni 89m2 z dwoma dużymi tarasami ( ok 15 i 11m2) położony na ostatnim 4 piętrze, narożny z panoramicznymi oknami z ekspozycją :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawornik

Jawornik,małopolskie

2 900 000 zł320 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Na sprzedaż luksusowy dom w Jaworniku koło Myślenic/ Krakowa Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu, który znajduje się w malowniczej miejscowości Jawornik, w pobliżu Myślenic. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

785 000 zł58 m² 13 464,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 58m2 na osiedlu Teatralnym w Nowej Hucie. Nieruchomość: mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 149 000 zł157 m² 7 318,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Dom na sprzedaż Gmina Czernica, miejscowość Chrząstawa Mała. Lokalizacja będzie świetnym wyborem dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących spokój i ciszę z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

415 600 zł27 m² 15 223,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | gotowy do odbioru Na sprzedaż apartamenty inwestycyjne w dynamicznie rozwijającej się części Śródmieścia Gdańska, położone w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Warszawa,mazowieckie

12 250 000 zł1 683 m² 7 279,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal o powierzchni całkowitej 1680 m2 z przeznaczeniem pod biuro/usługi/handel. Lokal w 2018 r. przeszedł generalny remont. Z uwagi na konstrukcję słupową możliwa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

349 900 zł37 m² 9 405,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

- - - rezerwacja - - - - - - rezerwacja - - - wyjątkowa oferta - 2 pokoje po generalnym remoncie! oferta dostępna tylko U nas - 0% prowizji! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 6-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe przy granicy Krakowa i Zielonek - bez prowizji i pcc Szukasz przestrzeni, komfortu i spokojnej lokalizacji blisko Krakowa? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrony Tyńca

Kraków,małopolskie

823 000 zł74 m² 11 197,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części Krakowa - komfort i swoboda na co dzień. To miejsce dla osób, które chcą połączyć ciszę i zieleń z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Żwirowa

Piła,wielkopolskie

819 000 zł3 148 m² 260,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna przy ul. Żwirowej w Pile na sprzedaż Świetny punkt lokalizacyjny - tuż obok ul. Przemysłowej. Poiwierzchnia: 3146 m2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: 2u-P.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 750 000 zł180 m² 9 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Pruszkowa. W latach 2010-2011 dom przeszedł całkowity remont. Wymieniono większość instalacji, budynek został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

80 000 zł25 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż podpiwniczony lokal 25 m2 z witryną w budynku wolnostojącym Mokotów Wyględów. Do remontu, idealny na niewielki sklep, kiosk, punkt spotkań z klientami, magazyn. Doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piotrków Trybunalski,łódzkie

295 000 zł38 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania gotowego do wprowadzenia, ale też dla inwestorów, którzy chcą zacząć zarabiać od pierwszego dnia. Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie z balkonem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij