dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 236 ogłoszeń

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na budowę domu, z dala od ulicznego hałasu, skorzystaj z oferty zakupu działek w miejscowości Blizne, gmina Jasienica Rosielna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,80 m² 6 405,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego W kamienicy W łodzi przy ul. Piotrkowskiej Mieszkanie o pow. 49,80 m kw., położone jest na trzecim piętrze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Liszki,małopolskie

1 020 000 zł105 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom jednorodzinny w Liszkach koło Krakowa, z malowniczym widokiem na Tatry Przedstawiamy wyjątkowe osiedle 14 wolnostojących domów jednorodzinnych, położonych w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł472 m² 6 334,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie do sprzedaży bardzo duży dom o niepowtarzalnym projekcie i wykonaniu. Dom położony jest w Luborzycy na 7 arowej działce, ogrodzonej. Nieruchomość usytuowana blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł224 m² 8 616,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:231 m²

Na sprzedaż pięknie położony dom u podnóża lasu! Idealny dla rodziny w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 2 ogródki oraz garaż! dom: na sprzedaż jest jasny i niezwykle słoneczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 800 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W prestiżowej dzielnicy W gdyni Lokalizacja: gdynia Orłowo Powierzchnia: 63,60 m2 (18.000 zł / m2 ) Cena: 1.144.800 zł. Informacje na temat nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł47,88 m² 10 129,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m , położone na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku na Pomorzanach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 456 zł42,57 m² 10 698,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,57 m2 z ogródkiem o pow. 39,86 m2 zlokalizowane na parterze w nowym bloku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 000 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu przyrody, a jednocześnie blisko centrum? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej na Morasku, przy ul. Lewandowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł415,78 m² 2 282,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 986 m²

Idealna propozycja dla inwestora - możliwość zabudowy bliźniaczej lub szeregowej! Oferujemy atrakcyjną działkę w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Szkolnej, stanowiącą doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1973 roku, łódź - Chojny, ul. Łączna 38/40. Lokal z loggią, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł76 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie własnościowe w bloku czterorodzinnym, znajdujące się na pierwszym piętrze. Lokal o powierzchni 76 m , funkcjonalny układ pomieszczeń. Opis mieszkania: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł371 m² 2 964,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy do działania budynek usługowy w świetnej lokalizacji - Libiąż, ul. Górnicza! Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni użytkowej 371 m , położony na ogrodzonej działce 854.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki w otulinie lasu i rozległych terenów zielonych w malowniczej Lękwicy, woj. pomorskie - gmina Redzikowo - Niniejsze ogłoszenie dotyczy działki nr. 115 o pow. 3100 m2 - Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 000 zł69 m² 8 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla kaktusowa. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane.

Szczegóły ogłoszenia

653 000 zł32,67 m² 19 987,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32.6 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty 10C. Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł55,10 m² 8 437,39 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - Tychy, ul. Nałkowskiej | 53,7 m | ostatnie 13. piętro Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Tychach przy ul. Nałkowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,10 m² 13 416,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupokojowy apartament w Ustroniu Morskim. Na sprzedaż przestronny i w pełni umeblowany apartament o powierzchni 52 m , zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł46,05 m² 20 521,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowy lokal w samym sercu Gdańska. Lokal świetnie sprawdzi się jako mieszkanie pod inwestycję na najem krótkoterminowy lub pod własną działalność gospodarczą (np. pod.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 82 m 2 w kamienicy zlokalizowanej w centrum Gliwic niedaleko katedry. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł167 m² 10 538,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży nieruchomości położonej na terenie Gminy Suchy Las, miejscowość Złotniki. Zalety proponowanej nieruchomości: indywidualny projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 900 zł41,60 m² 8 795,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana o powierzchni 1000 m w Nekla, gmina Dobrcz, powiat bydgoski Położenie działki w pięknej w okolicy. Miejsce gdzie tworzy się osiedle działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł110 m² 15 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom ze słonecznym ogrodem , w otulinie lasu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

835 099 zł93,85 m² 8 898,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Premium przedstawia bardzo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na Zabobrzu III, przy ulicy Małcużyńskiego w Jeleniej Górze. *** oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 816 zł37,02 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

50 616 zł1 406 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 1406 m2. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

351 006 zł30,79 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł30,40 m² 10 690,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6863 Mieszkanie w nowym kameralnym bloku! Stan deweloperski! Bez opłaty skarbowej pcc 2%! Polecamy do sprzedania mieszkanie jednopokojowe z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł3 000 m² 239,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka w Musułach. Działka o powierzchni 3000m2, w prostokątnym kształcie i wymiarach: 62m x 48m. Działka znajduje się na terenie objętym Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł16 913 m² 150,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 16 913m2 znajdująca się w Godętowie.Rejon charakteryzuje się przemysłowym otoczeniem, co sprzyja rozwojowi działalności produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne pod stabilny najem, dobrze skomunikowane: autobus, kolej ska, a4, zakopianka bez prowizji. Mieszkanie (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141,96 m² 7 037,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

0% prowizji od kupującego! ostatni wolny dom! Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Pielgrzymowice , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 141,69 m2 , pow. użytkowej 124,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł217,50 m² 4 363,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom pod rzeszowem Na sprzedaż przestronny, doskonale zlokalizowany dom pięciopokojowy położony w Racławówce, zaledwie kilkaset metrów od granicy Rzeszowa. Nieruchomość obejmuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 500 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, prostokątna działka o powierzchni 2500 m położona w spokojnej części miejscowości Łoziska, w gminie Lesznowola (powiat piaseczyński). Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,70 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:1/4