dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lubsko

Lubsko,lubuskie

900 000 zł280 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej okolicy Lubska , zaledwie 5 km od Jasienia i 21 km do centrum miasta Żary. Ta luksusowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

368 000 zł34 m² 10 877,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym pietrze czteropiętrowego bloku, w północno-zachodniej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biestrzyków

Biestrzyków,dolnośląskie

999 990 zł121 m² 8 231,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom dla rodziny | 121 m | ogród 238 m | garaż | pompa ciepła | bez pcc | Biestrzyków blisko Ołtaszyna - Oferta bezpośrednia od dewelopera. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł106 m² 14 622,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy wcześniej niezamieszkanego segmentu na Wawrze o wielofunkcyjnych możliwościach. Wysoki standard wykończenia. ul. Trakt Lubelski blisko Gocławia, małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 004 000 zł2 510 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo - budowlana o powierzchni 2510 m2 położona w Ożarowie Mazowieckim. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

200 000 zł3 152 m² 63,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Strzyżewice w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 3152 m2. numer działki 1032/7 W mpzp oznaczenie mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 115 m . Centrum Wrocławia .Winda do lokalu Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 115 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, kilka minut spacerem od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Studzianki

Nowe Studzianki,łódzkie

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 959 m²

Dom z dużym potencjałem - 3 km od Czerniewic - idealna inwestycja! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

502 713 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania parterowe z ogródkami idealne miejsce do życia! Szukasz przestrzeni, która da Ci prywatność, komfort i kontakt z naturą, a jednocześnie pozwoli korzystać z pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 250 000 zł198 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kontakt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 238,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 53,3m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Grabówku. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Betonowa

Lublin,lubelskie

559 000 zł67 m² 8 318,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 67,21 m , położone na 1. piętrze w kameralnym bloku przy ul. Krochmalnej i ul. Betonowej. Jasne, przestronne, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł47 m² 12 220,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Rzeszów, ul. Miła Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,46 m , położone na 1 piętrze w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 560,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zakrzów

Zakrzów,małopolskie

799 000 zł59 m² 13 623,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Poznaj nowoczesne i komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem. Zakrzów, gmina Niepołomice. Najważniejsze atuty: 3 oddzielne pokoje + salon z kuchnią świetnie zaprojektowane meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł57 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone przy ul. Swarzewskiej 38 na klimatycznych Stare Bielany jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

499 000 zł36 m² 13 969,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie po remoncie na osiedlu Strusia N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 35,72 m2, które znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł31 m² 12 686,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną w nowoczesnym budynku z 2017 roku. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego nieruchomości gotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Idealna baza wypadowa dla miłośników gór i jednocześnie inwestycja kapitału. Mieszkanie w górskiej miejscowości Boguszów-Gorce w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olkuska

Łódź,łódzkie

610 000 zł153 m² 3 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość mieszkalna z możliwością prowadzenia działalności w Łodzi, przy ulicy Olkuskiej 11a. Szczegóły oferty: na sprzedaż budynek mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jurkowice Pierwsze

Jurkowice Pierwsze,pomorskie

68 400 zł53 m² 1 297,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Targowa

Piła,wielkopolskie

3 990 000 zł1 350 m² 2 955,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam stację diagnostyczną, zlokalizowaną na działce o powierzchni 1350 m2, w centrum Piły przy ulicy Targowej.(Obecnie działalność wstrzymana od 01.02.2026) Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

280 000 zł3 331 m² 84,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Teren składający się z dwóch działek. Jedna jest działką budowlaną o powierzchni 1017 mkw. Druga to teren również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Luboń,wielkopolskie

415 000 zł47 m² 8 854,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Mieszkanie tylko W ofercie easy-home Polecam do kupna mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,87 m2 w Luboniu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie na 1. piętrze kamieniczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

449 000 zł35 m² 12 939,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż nowoczesne, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

1 998 000 zł220 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Nieruchomość dostępna od ręki, bez prowizji. Dla domu sporządzone zostało w lipcu 2025 Świadectwo Charakterystyki Energetycznej i wg najnowszych wymagań oceniany budynek ma lepsze wskaźniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

327 000 zł1 364 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1364m2 znajdującą się w miejscowości Bartąg - 8km od Olsztyna. Działka nr 631, obręb Bartąg, ulica Zielona. Media w drodze: - prąd, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Laski

Laski,mazowieckie

1 000 000 zł1 294 m² 772,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| rezerwacja: na sprzedaż działka o powierzchni 1294 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Laskach gm. Izabelin. W pobliżu doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Główna

Poręba,śląskie

240 000 zł2 180 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej z wydanymi Warunkami Zabudowy, położonej w Porębie - Krawce. - powierzchnia : 2180m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

120 000 €46 m² 2 608,70 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nasz projekt lunar mak marine w Gazipasa znajduje się zaledwie 800 metrów od morza i 150 metrów od najbardziej tętniącej życiem i centralnej ulicy miasta, prezentując historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sidzina

Sidzina,małopolskie

100 000 zł1 008 m² 99,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1008 m Sidzina | Prąd na działce, woda w drodze Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta działka w miejscowości Sidzina będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, mieszkanie w kamienicy o powierzchni 81 m , położone w spokojnej okolicy z własnym ogrodem. To wyjątkowe miejsce oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Zabawa,małopolskie

389 000 zł796 m² 488,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zabawa I Działka ewidencyjna numer 306/35, 306/34 Na sprzedaż działka budowlana, zabudowa jednorodzinna, szeregowa i bliźniacza zlokalizowana w miejscowości Zabawa (gmina Wieliczka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł83 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 83,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 129 zł39 m² 15 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m , położone na 1. piętrze nowej inwestycji - w sercu zielonego i świetnie skomunikowanego Grabiszyna. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ruczaj

Warszawa,mazowieckie

1 366 750 zł124 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

124,25 m2 na 1 piętrze z 2 balkonami po 7,9 m2, w stanie deweloperskim po 11 tys. zł/m2, (cena 1366750 zł). Na życzenie -wykończone "pod klucz" w wysokim standardzie -w cenie po 1750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej wysoki standard wykończenia, funkcjonalny rozkład oraz kameralną atmosferę i dużą przestrzeń zieloną. Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł65 m² 11 578,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem oferty jest w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 64,7 m , położone na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z windą z 1993 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

563 992 zł64 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

479 130 zł42 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikam. Jedno z najlepszych największych układowo mieszkań 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Lublina dzielnica Rury, osiedle Piastowskie.