dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

860 080 zł105 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł38 m² 14 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,06 m , usytuowane na 1. piętrze w wysokim apartamentowcu Bulwary Park zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Chroboty

Chroboty,mazowieckie

429 300 zł21 467 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka 2,15 ha, położona w spokojnej, zielonej okolicy w Chrobotach, zaledwie 1,5 km od centrum Żyrardowa. Część działki pod zabudowę jednorodzinną, pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż prywatna (bez prowizji) Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym dostępem dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słupno,mazowieckie

930 000 zł134 m² 6 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Funkcjonalny układ pomieszczeń Garaż Pomieszczenie gospodarcze / parter/ Salon z aneksem kuchennym podzielony na dwie strefy 3 duże sypialnie na piętrze oraz przepiękna łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marianowo

Marianowo,zachodniopomorskie

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż malowniczy domek na jeziorem Marianowskim. Nieruchomość o pow. całkowitej 55 m2 ( 38 m2 pow. użytkowej) składa się z: -przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz kominkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 070 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 544 zł41 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 350 000 zł161 m² 8 385,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Gotowy dom, gotowe życie wprowadź się od razu i ciesz się komfortem bez czekania! Szukasz nowoczesnego domu, który nie tylko zachwyca przestrzenią i funkcjonalnym układem, ale też jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł66 m² 18 084,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,10 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 2-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 70 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż jasne i bardzo ciepłe mieszkanie 37,5 m2 po kompletnym remoncie - idealne dla pary, singla albo jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w niskim, 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godlewskiego

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł42 m² 12 211,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz dwupokojowego mieszkania na Muchoborze Wielkim? Ta oferta to idealna baza - ustawne 42,5 m w budynku z 2000 roku, z pełnym zapleczem handlowo-usługowym tuż pod domem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borek

Borek,dolnośląskie

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Borku pod Głogowem - wymarzony zakątek dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zakupu pięknej działki o powierzchni 30 arów w miejscowości Borek pod Głogowem. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł51 m² 14 822,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2005 roku -warszawa, ursus, ul. Królów Polskich. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon o powierzchni 19,1 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pielgrzymowice

Pielgrzymowice,małopolskie

67 500 zł858 m² 78,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Mariana Podgórca, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

1 088 000 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne - nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2023 roku-Pruszków, centrum, ul. Lipowa Osiedle zostało oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 595,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 116m2 usytuowany na około 2 ar działce! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

860 080 zł105 m² 8 206,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Bez prowizji I pcc! Nowoczesny dom 4 pokoje | garaż / możliwość dużej kuchni | prywatny ogród | Ratyń - Wrocław Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Osiedlowa

Szczepanów,dolnośląskie

479 000 zł2 900 m² 165,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2900 m , położoną w spokojnej okolicy - Szczepanów. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

809 336 zł60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łomianki Dolne,mazowieckie

999 000 zł8 206 m² 121,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam dziś do zaoferowania Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 8 206 m , zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Łomianek Dolnych, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 259 961 zł50 m² 25 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Posiadamy w ofercie wszystkie dostępne apartamenty w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chmielna Park - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Chmielnej 72 - w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Łaźnie

Łaźnie,podlaskie

60 000 zł9 900 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 0.9900 ha w miejscowości Łaźnie w gminie Supraśl. Cała powierzchnia działki o funkcjach ekologicznych , teren nieurządzony. Podmokły. Specjalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 mkw położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, w samym Centrum Włocławka, przy ulicy Świętego Antoniego, z dużym, zadaszonym balkonem (6,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korzeńsko

Korzeńsko,dolnośląskie

65 100 zł700 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjne 8 działek budowlanych o powierzchni od 7 do 9 arów, położonych w miejscowości Korzeńsko, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od Żmigrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 850 000 zł246 m² 7 533,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

*English version below* Z przyjemnością prezentujemy przestronny, przytulny i funkcjonalnie rozplanowany, gotowy do zamieszkania dom w miejscowości Ciszyca w gminie Konstancin-Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł24 m² 19 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rosanów

Rosanów,łódzkie

1 960 000 zł215 m² 9 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 523 m²

Nowy i urządzony dom na sprzedaż z wyposażeniem. Do tego z pompą ciepła gruntową. Ekonomiczny, jasny i funkcjonalny, czy to dom dla Ciebie? Lokalizacja to spokojna enklawa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

849 000 zł26 m² 32 416,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament W najbardziej pożądanej inwestycji W sopocie Najlepszy adres w Sopocie| High Quality | Bliskość Morza | Bliskość Molo | Bliskość Plaży Najwyższej jakości Apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostanie mieszkanie o powierzchni 51,30 m na parterze z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 34 m w nowym osiedlu na granicy Rzeszowa adm. Rudna Wielka. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł52 m² 14 503,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Odkryj swoją prywatną wyspę Balkonowa Oaza w sercu Wrocławia! W oceanie miejskiego pośpiechu, hałasu i betonu istnieje miejsce, które oferuje zupełnie inny rytm życia. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Muzyki

Chełm,lubelskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 120 m , 4 sypialnie, fotowoltaika, ogrzewanie gazowe Chełm, ul. Muzyki Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 120 m , położony przy ul. Muzyki w Chełmie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nad Gizdepką

Osłonino,pomorskie

539 450 zł1 019 m² 529,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca W którym wybudujesz swój rodzinny azyl? Blisko miasta ale za razem w cichej i pięknej okolicy, niecały kilometr od głównej plaży? Z widokiem na morze? Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnowskiego

Zegrze,mazowieckie

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie trzypokojowe, środkowe z osobną kuchnią o powierzchni 60,4m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z 1987 roku zlokalizowane w Zegrzu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana wydzielona z większej powierzchni co stwarza możliwość jej powiększenia. Regularny prostokąt dłuższy bok około 54 m . Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

601 795 zł51 m² 11 846,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Wołomin,mazowieckie

609 000 zł74 m² 8 248,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Jasne, przestronne (73,83m2), a przede wszystkim 2dtronne mieszkanie wśród zieleni Blok usytuowany na uboczu, z dala od zgiełku i ruchu ulicznego, a mimo w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czorsztyn

Czorsztyn,małopolskie

881 500 zł41 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )