dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

560 000 zł65 m² 8 628,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,9m2 w bloku na osiedlu Zielone Tarasy. Miejsce, które łączy bliskość natury z wygodą życia w mieście. Rzeka Gwda, lasy i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Głowno,łódzkie

649 000 zł126 m² 5 150,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Niektóre domy mają w sobie coś, co trudno opisać jednym zdaniem. Może to być ogród pełen zieleni która tworzy naturalną osłonę od ulicy i sąsiadów, przestrzeń wokół domu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 490 zł33 m² 8 553,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Częstochowa,śląskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni ok 50m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościelna

Żarnowo,zachodniopomorskie

550 000 zł132 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Nowa niższa cena Consulting prezentuje do sprzedaży dom o pow. użytkowej 132 m2 położony w Żarnowie, gmina Stepnica, powiat goleniowski. Działka z ogrodzeniem siatką i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł32 m² 21 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 31,65 m | Balkon 8,6 m | Wola | 2020 r. Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny apartament zlokalizowany przy Alei Prymasa Tysiąclecia 83a w Warszawie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Warszawa,mazowieckie

669 441 zł57 m² 11 707,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 57,18 m2 Ogródek lokatorski: 29,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

521 000 zł76 m² 6 855,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach do wprowadzenia - dobra lokalizacja! Nieruchomość o powierzchni 76 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

351 736 zł40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

462 531 zł59 m² 7 835,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 59,03 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Warszawa,mazowieckie

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja. Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w cichej , spokojnej i zielonej okolicy zaledwie kilka minut jazdy samochodem do Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

449 999 zł61 m² 7 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kalinowszczyzny przy ulicy Okrzei. Lokal posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mosina

Mosina,wielkopolskie

490 000 zł66 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający, brak podatku pcc. Ostatnie mieszkanie położone na 1 piętrze. . Już gotowe w stanie developerskim, zakończona budowa. Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Janocin

Janocin,kujawsko-pomorskie

480 000 zł40 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż około 4 hektary ziemi rolnej w Janocinie, gmina Kruszwica Klasa ziemi : około 2 ha R III b - oznacza grunty orne średniej jakości, zaliczane do klasy dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł48 m² 15 622 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Centrum Wrocławia - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji dla Kupującego Na sprzedaż jasne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Matczyn

Matczyn,lubelskie

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Matczynie- piękne miejsce pod Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Matczyn, gmina Bełżyce - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2 pokoje z widokiem na panoramę Wrocławia Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Wrocławia? To miejsce zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia jasne, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

641 960 zł73 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

350 000 zł47 m² 7 399,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na parterze kameralnego budynku w jednej z najbardziej zielonych części dzielnicy Trynek w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łochynia,śląskie

50 000 zł7 585 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną - 7 585 m - tereny rolne rz Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7 585 m , położona na terenach rolnych, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rytwiany

Rytwiany,świętokrzyskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 937 m²

Prezentuje na sprzedaż przytulny dom o powierzchni ok. 70 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych miejscowości regionu Rytwianach. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

472 880 zł58 m² 8 137,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 58,11 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 700 000 zł280 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:806 m²

Mamy do zaoferowania wolnostojący dom, zlokalizowany na osiedlu Bajkowym w Olsztynie. Osiedle domków jednorodzinnych, położone przy samym lesie, z pełną infrastrukturą, z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kamiennik

Kamiennik,wielkopolskie

99 000 zł850 m² 116,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spotkanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 6o8 53o 766 Potrzebujesz kredytu na zakup tej nieruchomości? Powiedz o tym i chętnie pomożemy! Pełna dokumentacja tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł74 m² 12 686,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pure estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie o charakterystycznym i rustykalnym klimacie w stylu wiejskiego domu, zachowujące swą unikalną atmosferę pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

949 000 zł92 m² 10 371,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż słoneczne i przestronne biuro na Oksywiu, ul. Nasypowa, położone na parterze, tuż obok wejścia do klatki. Nieruchomość: połączone z dwóch mieszkań (nadal dwa osobne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1892

Wyjątkowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 metrów kwadratowych, zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji przy ul. Piotrkowskiej 82. Oferujemy lokal, który daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

649 000 zł68 m² 9 583,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 m usytuowane na III piętrze w budynku z windą przy ulicy Tuwima 26b w Ełku. Przestronne i słoneczne mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Bronowice Wielkie | ul. Starego Dębu Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Warszawa,mazowieckie

604 500 zł44 m² 13 864,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie 4 kwartał 2026 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 43,60 m Rozkład pomieszczeń: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leksandrowa

Leksandrowa,małopolskie

799 000 zł134 m² 5 985,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą, bardzo ciekawą, ofertą. Proponujemy zakup nowego domu zbudowanego wg. projektu pelikan slim X , działka 1270m2, trwają ostatnie prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgodna

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł55 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Zgodna zaledwie 10 min od Rynku. Lokal położony jest na trzecim piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 100 000 zł147 m² 7 504,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Sprzedaż Skrajnego Segmentu - Idealne Miejsce dla Rodziny! teraz niższa cena cena przed promocją 1150000 zł! ostatni szereg Kontakt: tel: oferuję na sprzedaż skrajny segment w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

304 560 zł2 538 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy teren 20a pod budynek jednorodzinny. Dobry dojazd, media blisko działki ( woda, prąd, kanalizacja) spokojne miejsce i szerokość ok. 24m. Teren wymaga wystąpienia o decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jankowice

Jankowice,śląskie

150 000 zł1 190 m² 126,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje Powierzchnia: 1190 m2 Kształt: regularny Działka nieogrodzona Bezpośredni dostęp do drogi gminnej mn - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: ok. 1065 m2 zws - tereny zieleni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł45 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone, położone w inwestycji "cztery Oceany", usytuowanej w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

565 000 zł59 m² 9 506,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobczyce - funkcjonalne mieszkanie po remoncie w 2020r. znajduje się w bloku położonym na osiedlu, na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł60 m² 8 637,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wygodne, 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Barwinek (ul. Barwinek 22). To wyjątkowa okazja, aby stać się właścicielem mieszkania na jednym z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

409 000 zł31 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 31 m w nowym, kameralnym apartamentowcu z 2025 roku, położonym przy ul. Suwalnej w Legionowie. Największym atutem.