dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 660 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 660 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

730 000 zł123 m² 5 944,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka! super lokalizacja! bez pcc! zakup od dewelopera! bez prowizji! cena stanu deweloperskiego 730 tys zł kanalizacja! termin realizacjii grudzień 2025 Gorąco polecam dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Tychy

Tychy,śląskie

350 000 zł380 m² 921,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Manhattan 24 lat działającego biznesu przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Na sprzedaż lokal komercyjny Manhattan rozpoznawalne miejsce z historią, marką i realnymi wynikami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

270 000 zł52 m² 5 162,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,3 m2, położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Włocławek,kujawsko-pomorskie

144 000 zł28 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł53 m² 12 629,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko u nas na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m , zlokalizowane przy ul. Sportowej 12 w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Pawła II

Konstantynów Łódzki,łódzkie

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu urokliwe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 , Położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy, zlokalizowane w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

682 552 zł66 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Żyrardów,mazowieckie

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej ( Centrum , Żyrardów ). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł52 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje z Loggią przy Saskiej Kępie - Cisza, zieleń i Metro w 10 minut! Szukasz miejsca, gdzie miasto zostaje za bramą, a Ty cieszysz się spokojem? To wyjątkowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny na pierwsze własne miejsce do życia. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | sopot Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łódź,łódzkie

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy Państwu dom o pow. 170 m2 częściowo wykończony, położonym na działce 950 m2 w malowniczej, zielonej okolicy wschodniej części dzielnicy Chojny. To nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Radom,mazowieckie

399 000 zł46 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na 10. piętrze z windą, tuż przy Parku Planty. Świetna lokalizacja: obok Aldi, Lidl, szkoła, przedszkole, przystanek, pkp i ul. Żeromskiego w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

279 000 zł38 m² 7 252,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne - dopisuję te informacje i wplatam je naturalnie w treść ogłoszenia, żeby brzmiało jeszcze bardziej atrakcyjnie. Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie - Świdnik, ul. Kosynierów Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł50 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej Na powierzchnie mieszkania składa się: - trzy pokoje (ok.:18m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Gdynia,pomorskie

420 000 zł47 m² 8 926,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na prezentację słonecznego dwupokojowego mieszkania położonego na trzecim piętrze w bloku w Gdyni (dzielnica Babie Doły) przy ulicy Ikara. Lokalizacja Babie Doły to jedna z 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

409 000 zł43 m² 9 471,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,18 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 2016 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,opolskie

779 000 zł155 m² 5 025,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:871 m²

Komfortowy dom z pięknym ogrodem w Michałowicach, gmina Lubsza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu położonego w Michałowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa niezależne pokoje + oddzielna kuchnia, balkon, piwnica, dobra komunikacja. Lokalizacja Ul. Czerniakowska 36, bardzo dobra komunikacja do centrum i innych punktów usługowo przemysłowych: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł42 m² 14 952 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z loggią, położony na zamkniętym, chronionym i zadbanym osiedlu przy ul. Dzieci Warszawy 25b w Ursusie - zbudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Ciechanowska

Nowe Miasto,mazowieckie

2 224 472 zł33 196 m² 67,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu pięć działek inwestycyjnych zlokalizowanych w Nowym Mieście przy ul. Ciechanowskiej 83, 09-120 Nowe Miasto. Na działkach inwestycyjnych znajdują się: budynek biurowo-socjalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł83 m² 11 278,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i widokiem na piękne zielone drzewa, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia Krzyki., na osiedlu Ołtaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

699 453 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Świetna lokalizacja, wygodny układ pomieszczeń i nowoczesne budownictwo - to wszystko czeka na Ciebie. Lokalizacja ul. 1 maja, ścisłe centrum. Mieszkanie od wschodu. Stan deweloperski, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Mierzęcice,śląskie

680 000 zł144 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Promocja do końca roku! rabat - 50 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowego domu na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Mierzęcice przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

495 196 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 40 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 173 000 zł64 m² 18 472,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 63,8 m2 usytuowane na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku zlokalizowane w pięknej zielonej okolicy Żoliborza przy Parku Kępa Potocka Ul.Gwiaździsta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Reymonta

Opole,opolskie

690 000 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny unikat w sercu Opola ul. Reymonta 8a. Szukasz nieruchomości z "duszą", która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o przestronnym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Skarbowa

Lipowe Pole Skarbowe,świętokrzyskie

230 000 zł3 600 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje nieruchomość gruntowa o powierzchni 3600 m , położona w miejscowości Lipowe Pole Skarbowe przy ul. Skarbowej, w gminie Skarżysko Kościelne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Ołtarzew,mazowieckie

1 000 000 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo produkcyjny z zapleczem biurowym, chłodniami oraz częścią mieszkalną, zlokalizowany w Ołtarzewie przy ul. Poznańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

289 900 zł46 m² 6 247,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46,4 m Pabianice, ul. Niecała Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

1 190 000 zł151 m² 7 880,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Gotowy do odbioru Dobrzyniewo Duże, ul. Sosnowa 7e Jedyny dom z garażem na 2 auta - 42m2. dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie deweloperskim o powierzchni 151m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

865 000 zł100 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:617 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom wolnostojący, gustownie zaaranżowany, z bardzo dobrze zaplanowaną przestrzenią. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 590 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa świetna inwestycja na bydgoskich wyżynach! mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,10 m2 w nowej inwestycji.