dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kielce

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł10 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż teren pod bank energii, magazyn energii lub farmę fotowoltaiczną. Działka znajduje się 60 km od Krakowa w województwie świętokrzyskim Powiat Pińczów, gm Działoszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł37 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku -warszawa, praga-Południe- saska Kępa. Saska Kępa to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

1 514 000 zł144 m² 10 521,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 4 pokojowe (bardzo prosta możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju) z garażem o powierzchni około 143,9 m2 - bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł49 m² 6 108,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Alei Zwycięstwa 25a (centrum Sosnowca). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kobierzyńska Mieszkanie 1 pokojowe - możliwość podziału na 2 pokoje Komórka lokatorska Miejsca postojowe przy klatce 36,6m2 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

514 000 zł45 m² 11 344,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania w Krzeptowie. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu. Lokalizacja: krzeptów - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 999 900 zł342 m² 8 771,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Nowoczesny dom w zielonej okolicy. Położony na dużej działce z zielonymi nasadzeniami. Zlokalizowany w willowej części Smolca zaraz przy południowej granicy Wrocławia. Minimalizm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszam do zapoznania się z nowa inwestycja przy ul. Zabielskiej (wawer - Las) Duże domy z garażem, szerokie osiedle, spore ogródki. Domy są już wybudowane, można je obejrzeć. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Zakopane,małopolskie

790 000 zł27 m² 29 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartament inwestycyjny zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie kompleksu skoczni narciarskich, terenów rekreacyjnych, atrakcji turystycznych, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Bielsko-Biała,śląskie

325 000 zł34 m² 9 561,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w ścisłym centrum Bielska-Białej - ul. Barlickiego | 33,9 m | Niski czynsz | Świetna lokalizacja Jeśli marzysz o własnym miejscu w samym sercu miasta - to mieszkanie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł26 m² 18 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,07 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fantazji

Rusiec,mazowieckie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę 1000m2 w Ruścu k.Nadarzyna nr 255/24, ul.Fantazji. Działka o regularnych kształtach 25x40m. Wykonane badanie gruntu. Działka objęta jest mpzp. W drodze woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

599 000 zł65 m² 9 184,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania i zależy Ci na świetnej lokalizacji, dużej przestrzeni i wygodzie? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowej 52 w Łodzi może być właśnie tym, czego szukasz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Żary,lubuskie

2 590 000 zł520 m² 4 981,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:tak

Nieruchomość inwestycyjna generująca dochód pasywny w postaci przychodu z najmu lokali handlowych, usługowych, mieszkalnych. Składa się z 3 kondygnacji, każda o pow. 173,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wylotowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

568 667 zł38 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy do odbioru | Apartament 2-pokojowy w West Park Kołobrzeg Zamieszkaj 500 m od plaży i ciesz się codziennością w nadmorskim klimacie. Apartament 02.15 to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul. Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

659 900 zł42 m² 15 712 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Borek - okolice ul. Ślężnej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Diamentowa

Zerwana,małopolskie

1 320 000 zł295 m² 4 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego w urokliwej miejscowości Zerwana, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

497 000 zł73 m² 6 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze z dużym balkonem. Jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,00m2 dzieli się na: - salon - 19,88m2 - pokój - 13,31m2 - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Salomonka

Salomonka,mazowieckie

150 000 zł8 521 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 85 arów z Warunkami Zabudowy Twoja enklawa pod Warszawą! Szukasz miejsca, które łączy potencjał inwestycyjny z prywatnym lasem i szybkim dojazdem do stolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

744 000 zł98 m² 7 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Opis Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej przy ul. Kolumny w Łodzi. Nieruchomość zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł62 m² 12 338,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Wrocław, muchobór, ul. Graniczna Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 275 000 zł150 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:512 m²

Wyjątkowy dom w Domaszowicach - pełen komfortu i zieleni! Cena: 1 275 000 zł Powierzchnia domu: 150 m Powierzchnia działki: 512 m rok budowy - 2020 Biuro konsus nieruchomości &.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie z tarasem - 79,8 m | brak prowizji Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morelowa

Rumia,pomorskie

996 600 zł142 m² 7 026,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Morelove Domy to inwestycja dla osób, które szukają równowagi między spokojnym miejscem do życia a szybkim dostępem do Trójmiasta. Kameralne osiedle powstaje w otoczeniu niskiej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

455 000 zł45 m² 10 158,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie poranek, gdy boso wychodzisz na własny, zielony trawnik o powierzchni blisko 40 m2. To nie jest wizja z katalogu, lecz codzienność w nowoczesnym apartamencie położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż komfortowe, odświeżone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 580 000 zł117 m² 21 972,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie w Wilanów One | 117,4 m | 4 pokoje | 2 loggie | Klimatyzacja | Sarmacka 19 Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament w prestiżowej inwestycji Wilanów One,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Korfantego

Gliwice,śląskie

799 000 zł97 m² 8 237,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie 97 m w centrum - Gliwice, al. Korfantego Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 97 m , usytuowane na wysokim parterze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bemowo ul. Szeligowska | 300 m do stacji metra Chrzanów (oddanie metra już w 2026 roku) > 40 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon typu loggia o powierzchni ok 10 m > piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Centrum B (nowa Huta) - Widok na Park Szwedzki Mieszkanie 2 pokojowe + łączona kuchnia - jasne - strona wschodnia 57m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Goździkowa

Zielona Góra,lubuskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż już gotowe 4 domy 115 metrowe w zabudowie bliźniaczej z ogrodami wychodzącymi na las! Osiedle "kwiatowe domy"! Nowe osiedle przy ulicy Goździkowej na Jędrzychowie w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł68 m² 25 881 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

* english version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje nowoczesne, 2-stronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,4 m2, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

535 911 zł34 m² 15 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne mieszkanie 2 pokoje 34 M2 Z M. Postojowym oraz komórką W kołobrzegu! Mamy do zaoferowania słoneczne i gustownie wykończone mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Podleśna

Radom,mazowieckie

199 000 zł789 m² 252,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom w Radomiu? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 789 mkw , położoną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłowice,śląskie

259 000 zł41 m² 6 278,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 38,87m2 położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

359 000 zł57 m² 6 342,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 3 w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia