dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 730 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Unikalne, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym. W budynku jest całodobowa ochrona z wejściem przez portiernię. Mieszkanie dwupoziomowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Gliwice,śląskie

343 568 zł32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkania inwestycyjne w Kamienicy na Starówce w centrum Gliwic Kamienica na Starówce to zabytkowy budynek z 1900 roku w całości rewitalizowany przez doświadczony zespół ekspertów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Dominów,lubelskie

457 794 zł53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 52,62m2 zlokalizowane w Dominowie, przy ul. Rynek, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzebnica,dolnośląskie

580 000 zł59 m² 9 780,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż trzypokojowe o powierzchni 59,3 m , usytuowane na trzecim piętrze, trzypiętrowego budynku w Trzebnicy przy ulicy Obornickiej. Nieruchomość składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

489 000 zł50 m² 9 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Warszawy? Mamy dla Ciebie propozycję, która łączy komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

2 040 000 zł80 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na III piętrze w niskim budynku z windą na warszawskim Ursynowie. Cicha okolica. Osiedle strzeżone. Obiekt monitorowany oraz strzeżony 24h/doba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Łódź,łódzkie

430 000 zł59 m² 7 286,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Łodzi, w dzielnicy Bałuty, w rejonie ulicy Pojezierskiej. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu i jest objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Łazy,mazowieckie

735 000 zł87 m² 8 429,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 87,19 m2, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 56(łazy, k.Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

209 000 zł23 m² 9 063,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży mieszkanie z dużym potencjałem! Idealne pod inwestycje! lokalizacja: osiedle Słoneczne znajduje się w zachodniej części miasta. Na osiedlu istnieje dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

949 000 zł113 m² 8 415,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

W rytmie natury, w stylu Nowoczesnym Twoje miejsce między miastem a naturą. Nowoczesne domy z prywatnymi ogrodami tuż przy granicy Gdańska. Lokalizacja: ul. Zaczarowana, rotmanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł52 m² 14 293,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 5 piętrowym budynku z 2002 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Józefów

Józefów,mazowieckie

3 225 000 zł21 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Józefów gm. Górzno powiat Garwolin. Działka nr.45/2 obręb 0006. Obowiązuje plan przestrzenny. Przy trasie S17

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Płosa

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł39 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kochana

Porąbka,śląskie

429 999 zł29 m² 14 827,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m , położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

959 149 zł73 m² 13 193,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72,70 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Miasteczko Śląskie,śląskie

600 000 zł198 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:510 m²

Inwestycja w stanie surowym otwartym możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! Cena 490 000,00 zł brutto! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Wrocław,dolnośląskie

2 999 990 zł447 m² 6 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Przedstawiam obiekt/dom o powierzchni około 447 m | przy granicy z parkiem | prywatny parking | Złotniki Wrocław | roi przy pełnym obłożeniu około 15 %. Prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zimowa

Plewiska,wielkopolskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości do własnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam słoneczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

835 000 zł124 m² 6 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 123,5m2, posadowiony na przestronnej, ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

749 295 zł67 m² 11 183,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie na przestrzał. Ustawny salon z aneksem o powierzchni ponad 28m2 z wyjściem na taras i ogród od strony południowej, dwie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

145 000 zł51 m² 2 843,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 51 metrów kwadratowych, położony w znakomitej lokalizacji, która zapewnia doskonałą widoczność i dostępność dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

500 094 zł34 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! cena promocyjna! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1a1.11- pow. 34,02 m kw, znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 679 000 zł141 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament 142 m | 100 m tarasów | Garaż 20 m | Łokietka 158 Szukasz alternatywy dla domu, która łączy przestrzeń z bezpieczeństwem nowoczesnego apartamentowca? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować tylko w naszym biurze ofertę sprzedaży zadbanego, wolnostojącego domu z 2011 roku o powierzchni 106 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

824 999 zł70 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - Wrocław, krzyki Lokal znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z windą. Dwustronny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

429 000 zł48 m² 8 881,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Zagajewskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,3 m , które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jodłowa

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 099 000 zł181 m² 6 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:916 m²

Dom wolnostojący 181m?/ 916m? Przestrzeń i jakość Tylko u nas Dom, który daje poczucie jakości od pierwszego kroku Ostrów Mazowiecka, ul. Jodłowa 181 m2 działka 916 m2 rok budowy 2013 To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

931 000 zł55 m² 16 909 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: 728* 341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

139 000 zł1 600 m² 86,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta a wyłączność! Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce - idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 56 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z 1940 roku. Do mieszkania przynależą dwa ogródki! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Niepołomice,małopolskie

960 000 zł155 m² 6 194 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Ta oferta tylko u nas! Jeśli marzysz o miejscu gdzie rano budzi Cię cisza, a z dużych okien salonu rozciąga się widok na własny ogród, to ta alternatywa jest idealna właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł24 m² 21 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

117 000 zł1 131 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w Brodnicy przy ul. Polnej. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Małastów

Małastów,małopolskie

359 000 zł150 m² 2 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest łemkowska chyża o powierzchni użytkowej około 150m2 położona w Małastowie na działce o powierzchni 40 arów. Chata zbudowana została około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniącyc h kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Jeziorem

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł102 m² 7 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:624 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Dom całoroczny 200 m od Jeziora Kierskiego | 85 m | garaż 17 m2 Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł79 m² 8 507,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję Państwu: przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 78,75 m , usytuowane na parterze domu dwurodzinnego. W skład mieszkania wchodzi: -przestronny salon 28m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł36 m² 14 694 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1967 roku, zlokalizowane na granicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Domatowo,pomorskie

134 000 zł954 m² 140,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana nr 146/45 o powierzchni 954 m , położona w Domatowie (gmina Puck). Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, kaszubskiej okolicy, około 15 km od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij