dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 730 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Rabka-Zdrój,małopolskie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta na wyłączność biura nieruchomości "nieruchomości Profesjonalnie" Oferowane do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane jest w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

499 000 zł37 m² 13 656,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 36.54 m , zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym w Nowej Hucie. Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

530 000 zł1 671 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu urokliwą działkę w pobliżu pięknego kompleksu leśnego Puszczy Kampinoskiej O powierzchni 1671m2 Nieruchomość położona jest przy cichej spokojnej ulicy, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

608 157 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Paryska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Dwa budynki, setki możliwości wyjątkowa nieruchomość w Skarżysku-Kamiennej, ul. Paryska 190 Na sprzedaż funkcjonalna i wszechstronna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł62 m² 28 871 zł/m²

 

Piętro:20/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 20 piętro Na sprzedaż apartament o powierzchni 63 m , położony na 20 piętrze wieży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odnowy

Wyszków,mazowieckie

1 485 000 zł200 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Solidny bliźniak w dobrej lokalizacji Wyszkowa. Ten dom, to wysokiej jakości klasyka. sprzedajemy z pełnym wyposażeniem. W domu zadbano o jakość: - piękne dębowe schody ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany

Łódź,łódzkie

1 700 000 zł271 m² 6 282,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż dobrze prosperujące Centrum Alergologii z gabinetami lekarskimi zlokalizowana w Łodzi przy ul. Kopernika 67/69 na I piętrze, działająca nieprzerwanie z podpisaną umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

595 000 zł53 m² 11 205,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z księgą wieczystą trzy pokoje, dwustronna ekspozycja, duży balkon gdynia chylonia - świetnie skomunikowana część miasta Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Syrokomli

Kraków,małopolskie

1 970 000 zł115 m² 17 130,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowanym w kamienicy na Salwatorze w bliskiej odległości krakowskich Błoń. Zamieszkaj w okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł39 m² 17 396,90 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Warszawy, to polecam dwupokojowe mieszkanie 2 minuty od Ronda onz. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł58 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania - ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gościnna

Orzesze,śląskie

165 000 zł1 300 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Orzeszu Woszczycach przy ul Gościnnej Działka o powierzchni 1300 mkw. Działka płaska, nieogrodzona, w regularnym kształcie prostokąta W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

590 000 zł52 m² 11 438,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Katowice muchowiec francuska park poszukiwana lokalizacja nowe budownictwo, niski czynsz Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 51,58 m 2 , położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Gajków,dolnośląskie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam przepiękny, nowoczesny dom zlokalizowany W podwrocławskim gajkowie. Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Dom 240 m2 z 2025 roku położony na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

285 000 zł1 093 m² 260,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok.1093 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

508 000 zł48 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 47,3 m2 Piętro: 11/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł39 m² 19 015 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,39 m położone na pierwszym z trzech pięter w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa przy ul. Grażyny. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

383 310 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

629 000 zł67 m² 9 349 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 18 m i miejscem postojowym - Osiedle Przyjazne, wróblowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Świebodzin

Świebodzin,małopolskie

99 000 zł8 100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 81 arów - Świebodzin, gm. Pleśna Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czapury,wielkopolskie

410 000 zł34 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34 m2 Mieszkanie, znajduję się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku, oddanym do użytku w 2020r. przy ul. Wiewiórczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łęczycka

Częstochowa,śląskie

1 130 000 zł120 m² 9 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

1/2 bliźniaka w doskonałej lokalizacji i doskonałym stanie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Lisiniec,ul.Łęczycka OPIS NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość typu bliźniak 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wertera

Lublin,lubelskie

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek z 1962 roku oraz lokal usługowy z 1991 r. na działce o pow. 851m2 w Lublinie, ul. Wertera. Połówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

696 262 zł36 m² 19 557,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna promocja - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

436 519 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem 38 m - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

385 000 zł93 m² 4 120,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 3 pok., POW. 93,44 M2, balkon, w samym sercu zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 93,44 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł60 m² 12 154,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,06 m , położone przy ul. Klonowej w Gdańsku Wrzeszczu. To propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę życia w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł48 m² 13 277,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Katowice,śląskie

344 000 zł44 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łomnica,dolnośląskie

258 060 zł1 122 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Cisza, spokój I widok na góry - idealne miejsce pod budowę twojego domu! *oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej!* Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakrzów

Zakrzów,małopolskie

1 260 000 zł139 m² 9 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Jeśli marzysz o funkcjonalnym i nowoczesnym domu na dużej 8,5-arowej działce w urokliwej i spokojnej okolicy to ten dom w zabudowie bliźniaczej jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł45 m² 10 291,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na nieruchomość Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie powierzchnia: 44,6 m 2 pokoje z otwartą kuchniąjednostronne, ekspozycja okien na północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł36 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania mieści się przy ul. Siemieńskiego (róg Dickensa). Dwupokojowe 36m2, piętro 5/9 (dwie windy). Salon połączony z kuchnią, (nowe szafki kuchenne i sprzęt agd), tworzy przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyrzyce,zachodniopomorskie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Kościuszki, pyrzyce Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł32 m² 11 079,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja blisko sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, uniwersytet Rzeszowski oraz wspia, zaledwie 2 minuty do przystanku komunikacji miejskiej, 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sienkiewicza

Włocławek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²