dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 737 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 153,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Kościerzyna,pomorskie

509 000 zł41 m² 12 420,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie, zaprojektowane z myślą o komforcie - gotowe do zamieszkania prowizja 0% dla kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Opolska

Nowe Załubice,mazowieckie

205 725 zł1 055 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki pod dom wśród ciszy i zieleni. Na sprzedaż przepiękne działki budowlane o pow. 1055m2 , położone wśród lasów i ciszy z dala od miejskiego ruchu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sasankowa

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

523 900 zł2 437 m² 214,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w atrakcyjnej lokalizacji w Papowie Toruńskim link do filmu: lokalizacja - Papowo Toruńskie, ul. Sasankowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meissnera

Poznań,wielkopolskie

898 000 zł60 m² 14 931,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania, które od początku było wykańczane pod własne potrzeby, a nie pod sprzedaż, i w którym codzienność jest po prostu wygodna, to ta oferta zasługuje na uwagę. Coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Klimontów

Klimontów,świętokrzyskie

7 011 000 zł740 m² 9 479,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż działająca stacja paliw znajdująca się w Klimontowie (woj. świętokrzyskie) przy drodze krajowej nr 9 (warszawa - Rzeszów - Barwinek) oraz jest częścią międzynarodowej trasy E371.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,5m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1968r., Sady Żoliborskie. Do remontu. Super dla singla/singielki lub pary, także ma flipa lub inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skawina,małopolskie

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o pow.44 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Pokoje samodzielne i osobna kuchnia z oknem. Lokal do generalnego remontu. Nowe okna pcv. Klatka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

494 000 zł520 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje wyjątkową działkę o powierzchni 52 ar, położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Lokalizacja: działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie bez balkonu około 35m w Śródmieściu - Centrum w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami na góry. Obszar mieszkania wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Henryków

Henryków,dolnośląskie

289 000 zł98 m² 2 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w Henrykowie. Lokal o powierzchni ok 98 m2 składający się z przestronnego salonu ( możliwość zrobienia kominka ) i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzeboś

Trzeboś,podkarpackie

269 000 zł2 311 m² 116,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej z mediami o łącznej powierzchni 23.11ar, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kąty Trzebuskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł54 m² 11 654,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo po remoncie, wykończone pod klucz, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,97 m2, zlokalizowane przy ulicy Klonowej - blisko centrum Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Słupno,mazowieckie

1 390 000 zł122 m² 11 409,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:243 m²

Stylowy segment w angielskim stylu- słupno 121m oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Dom w zabudowie bliźniaczej 121,83 m2 , ogród 243 m2 Słupno zerknij na film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Gotowy do odbioru! bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wodna

Bełchatów,łódzkie

219 000 zł1 270 m² 172,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! Działki Budowlane | Bełchatów, ul. Wodna | Stwórz Tu Swój Wymarzony Dom Rodzinny! Szukasz idealnego miejsca, by zbudować dom, o jakim zawsze marzyła Twoja rodzina? Odkryj dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja! Szukasz mieszkania, w którym po prostu wnosisz walizki i mieszkasz? Nie chcesz tracić czasu na remonty i rosnące ceny materiałów? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 298 000 zł372 m² 8 865,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

NA sprzedaż: nietuzinkowa willa w stylu paryskim, konstancin - Jeziorna, chyliczki. Nieruchomość: willa o powierzchni 372m2, na działce 1169m2. Do Parku Zdrojowego 1500m, do ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferujemy państwu na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiolinowa

Książenice,mazowieckie

1 499 000 zł155 m² 9 695,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Wyjątkowy dom w Książenicach Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł69 m² 21 115,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Eleganckie 3 pokoje (68,67 m ) z dużym balkonem Żoliborz Miejsce w garażu podziemnym Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 261 000 zł144 m² 8 756,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferta Sprzedaży - Komfortowe Mieszkanie z Poddaszem i Garażem | Kosakowo, ul. Kminkowa mieszkanie Na sprzedaż przestronne, pięknie utrzymane mieszkanie położone w Kosakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 070 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł87 m² 35 632,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87m zajmujące całe pierwsze piętro kameralnego, niskiego, jednopiętrowego budynku, wraz z lokalem sprzedawany jest 50% udział w 600m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

542 518 zł36 m² 14 937,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat -1250zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Kopisk,podlaskie

175 890 zł3 198 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy malowniczo położone działki w miejscowości Kopisk w gm. Dobrzyniewo Duże. Kompleks z możliwością uzyskania Warunków Zabudowy pod inwestycje 4 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowa

Katowice,śląskie

305 000 zł36 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie położone przy Parku Śląskim ul. Bukowa o powierzchni 36m 2 Mieszkanie składa się z: stawnego pokoju, oddzielnej dużej kuchni, łazienki przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

920 000 zł143 m² 6 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w gminie Żelechów (powiat grodziski). Najważniejsze atuty: nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejazd

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł44 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży przestronne, klimatyzowane studio położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przejazd 7. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

159 000 zł29 m² 5 545,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Słoneczna kawalerka z klimatem - 28,67 m | Boguszów-Gorce | Niski czynsz! Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 28,67 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł61 m² 7 713,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.8 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Skarpa, przy ulicy Juliana Prejsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

470 400 zł48 m² 9 871,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerzowa Polska

Świerzowa Polska,podkarpackie

87 000 zł1 200 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowalna na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Świerzowej Polskiej. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zbąszyń

Zbąszyń,wielkopolskie

69 300 zł693 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zbąszyń i jego okolice to idealne miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i pięknych terenów. Okoliczne jeziora i lasy stwarzają wspaniałe warunki dla wędkarzy, oraz ludzi ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Mikołów,śląskie

814 080 zł3 392 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mikołów / Jesionowa 1 3392 m pod zabudowę jednorodzinną / segmentową (mpzp 157mn) Na sprzedaż kompleks czterech działek budowlanych położonych w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł51 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1996 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek w świetnym stanie, doskonale zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogrodzie, letnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

906 000 zł56 m² 16 072,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie na zielonej Białołęce, o pow. 56,37 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2022 r. na kameralnym osiedlu Bliżej Gwiazd. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dobrzyca,wielkopolskie

182 000 zł1 511 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! wyjątkowa oferta! Działka budowlana położona w miejscowości.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij