dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 727 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 727 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Karpacz,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalny, dwupokojowy apartament z balkonem, idealny dla 2 4 osób. Mieszkanie jest bardzo zadbane, w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

699 000 zł63 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,32 m , zlokalizowane na Osiedlu Wandy w Nowej Hucie. Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa: 63,32 m piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Swarzędz,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 053,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnie domy! nowoczesne, przestrzenne Z dużymi przeszkleniami, widok na zieleń, pompa ciepła, odbiór W tym roku! Oferuję nowocześnie zaprojektowany dom ( powierzchnia 123 mkw / uż 94,25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

342 335 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł135 m² 23 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Świeży, wyjątkowo jasny i słoneczny apartament o imponującej powierzchni 135 m położony jest na ostatnim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 239 000 zł57 m² 21 736,80 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , w prestiżowej lokalizacji przy ul. Łuckiej w Warszawie , w ścisłym centrum biznesowej Woli , tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

2 638 675 zł8 825 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna okazja 0,88 ha w centrum Kamienia Pomorskiego! Lokalizacja pod handel, usługi, zabudowę vis-à-vis planowanego parku handlowego! Nie czekaj zainwestuj w grunt, który sam na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

2 890 000 zł323 m² 8 958,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz luksusowego, wolnostojącego, wyjątkowego, przestronnego, eleganckiego domu, wykonanego z wysokiej jakości materiałów, gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kochanów Wieniawski

Kochanów Wieniawski,mazowieckie

30 000 zł1 237 m² 24,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:lub, adres e-mail: przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 223/26 o powierzchni 0,1237ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izerska

Warszawa,mazowieckie

2 980 000 zł367 m² 8 119,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dwie osobne, niezależne przestrzenie do życia: 163 m2 + 204,5 m2, łącznie 367 m2. Dwa osobne wejścia, dwa osobne tarasy i dwa niezależne i piękne ogrody. Dom dla rodziny dwupokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł168 m² 13 113,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom W standardzie premium na sprzedaż - wrocław, polanowice oferta specjalna - ograniczona czasowo Możliwość uzyskania rabatu do 50 000 zł. Szczegóły przekazywane podczas prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

825 104 zł51 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 51 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 825 104 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

909 823 zł53 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podkowy

Pasikonie,mazowieckie

2 318 775 zł33 053 m² 70,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości Nieruchomość położona przy Podkowy 1,Kampinos, pasikonie, 05-085 Kampinos , o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł47 m² 10 235 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na poznańskich Winogradach na os. Wichrowe Wzgórza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

382 781 zł35 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł38 m² 6 654,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W naszej ofercie przytulne mieszkanie o powierzchni 38,32 m , położone na 1. piętrze budynku w doskonałej lokalizacji blisko centrum Stargardu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

250 000 zł33 m² 7 587,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Przytulna kawalerka w sercu Łodzi w Śródmieściu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 32,95 m , usytuowane na parterze kameralnej, zabytkowej kamienicy z 1899 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Aleksandrowska

Jedlicze A,łódzkie

359 900 zł3 346 m² 107,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jedlicze A działka budowlana 3346 m | blisko S14 | możliwość podziału lokalizacja Działka położona w Jedliczu A przy ul. Aleksandrowskiej 83, w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowo

Kębłowo,pomorskie

615 000 zł125 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Kębłowie, miejscowości położonej w pobliżu Wejherowa. Atuty: - dom ekologiczny i ekonomiczny, dzięki zastosowaniu fotowoltaiki i pompy ciepła, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł86 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mamy do zaoferowania mieszkanie z ogrodem znajdujące się na dwóch kondygnacjach w budynku przy ul. Hallera 21 w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 19.30 z wyjściem na balkon, - Pokój o pow. 9,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

620 000 zł4 500 m² 137,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brody gm. Kalwaria Zebrzydowska Położona przy drodze gminnej asfaltowej ( tzw. Biała Droga) działka budowlana o powierzchni 45 arów W planie zagospodarowania przestrzennego teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Przemyśl,podkarpackie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łukasińskiego w Przemyślu, znajdującego się na I piętrze. Okna mieszkania zwrócone są w kierunku podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

875 000 zł141 m² 6 206 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce 420m w Adamowiźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łasin

Łasin,kujawsko-pomorskie

89 999 zł87 m² 1 036,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta sprzedaży - lokal użytkowy z przynależnościami i udziałem w gruncie Plesewo, gmina Łasin, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie Przedmiotem sprzedaży jest część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

940 235 zł52 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Libelta

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł43 m² 12 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo ciche mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 43m2 zlokalizowane przy ul. Libelta. Nieruchomość łączy centralną lokalizację z kameralnym charakterem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

672 000 zł44 m² 15 377,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam do zaoferowania mieszkanie trzyypokojowe Z osobną kuchnią I balkonem W niskim bloku na Przymorzu Mieszkanie znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji tuż przy alfa centrum atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

543 618 zł50 m² 10 872,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu przy ul. Dożynkowej 19, z własnym miejscem garażowym w cenie, (prywatne miejsce parkingowe w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

718 800 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalnie i ze smakiem urządzone 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2021 roku. Budynek wchodzi w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł42 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, o wysokim standardzie wykończenia i gustownie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 42,16m2 położone w Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kłodzko,dolnośląskie

595 000 zł64 m² 9 282,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do Wprowadzenia! Słoneczne 3-pokojowe Mieszkanie z Balkonem - Kłodzko, ul. Spółdzielcza Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny, które łączy komfort, przestrzeń i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

224 999 zł40 m² 5 696,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Mieszkanie jest w pełni umeblowane Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: vendo parkbasenc.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

576 500 zł59 m² 9 787,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super Rabat! Stara cena: 672 696,90zł Nowa cena: 576499,67zł Nowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - idealne dla osób ceniących komfort i przestrzeń Szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł86 m² 16 351,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85,56m2 zlokalizowane w Centralnej Części Miasteczka Wilanów tuż obok Świątyni Opatrzności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

495 769 zł43 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Katowice,śląskie

539 000 zł54 m² 9 889,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie przy parku, do wprowadzenia Lokalizacja: katowice - Dąb, ul. Akacjowa Spokojne, zielone osiedle tuż przy parku Powierzchnia mieszkania: 54,40 m Piętro: wysoki parter Stan: po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł46 m² 12 691,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Nowym Porcie przy ulicy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij