dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 745 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 745 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kopiska

Kopiska,mazowieckie

650 000 zł10 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudową w spokojnej, zielonej okolicy Oferuję atrakcyjną działkę w pełni ogrodzoną, z dostępem do wszystkich mediów: prądu, wody oraz kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Walendów

Walendów,mazowieckie

520 000 zł1 300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana na przy ślepej ulicy, przy której są same nowe domy. Są wszystkie media ze światłowodem włącznie. jest miejscowy plan zagospodarowania, który przewiduje zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Przytulny dom w sercu Oliwy - 200 m od Parku Oliwskiego! -szukasz miejsca z duszą w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdańska? A może planujesz otworzyć biuro lub gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

2 499 000 zł89 m² 28 221,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Vespucciego 14 z widokiem na Odrę. Prestiżowa lokalizacja Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

609 612 zł55 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 54,92 m - idealny układ, świetna inwestycja, doskonałe dla pary lub rodziny pcc 0% prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Izbica Kujawska,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł211 m² 5 639,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Na sprzedaż: willa - Dom jednorodzinny w Izbicy Kujawskiej | 211 metrów zabudowy | Działka 1730 m | Garaż dwustanowiskowy Ten dom to unikalna perełka - czeka na nową historię! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

319 658 zł55 m² 5 770 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

635 000 zł52 m² 12 211,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie na Osiedlu Przy Arce (bieńczyce). Dwustronne mieszkanie (52mkw) składa się z trzech pokoi (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

490 000 zł56 m² 8 781,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na II piętrze czteropiętrowego budynku z lat 90-tych, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł62 m² 10 323,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m , położone przy ul. Lwowskiej, na 4. piętrze z 5 w solidnym bloku z lat 70/80. Budynek bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grojec

Grojec,małopolskie

550 000 zł256 m² 2 148,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 568 m²

Dom mieszkalny 122 m2 pow. użytkowej Działka 2568 m2 3 pokoje strych piwnica stodoła Cena 550 000 zł Grojec gmina Alwernia - murowany dom mieszkalny z lat siedemdziesiątych kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 290 000 zł233 m² 5 536,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny dom parterowy w stylu hiszpańskim, o powierzchni 223 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 44 m , położone na 7 piętrze wieżowca w pożądanej części Bydgoszczy osiedlu Kapuściska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

650 000 zł5 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy teren ( o pow. ok. 50a) pod budynki jednorodzinne. Dobry dojazd, media blisko działki ( woda, prąd, kanalizacja) spokojne miejsce i szerokość ok. 48m. Teren wymaga wystąpienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł102 m² 12 747,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% Prowizji i brak podatku pcc Szukasz nieruchomości, która łączy metraż domu z bezobsługowością apartamentu? Inwestycja Sołtysowska Vidok to odpowiedź na potrzeby nowoczesnej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

368 828 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

506 700 zł56 m² 9 100,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ta oferta skierowana jest dla osób, które potrzebują sprytnych i kompaktowych rozwiązań. Ten apartament oferuje ustawne 3 pokoje na powierzchni 55,68m2, oraz balkon! Genialna lokalizacja - zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

325 000 zł47 m² 6 959,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferujemy Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 w Świdniku (ul. C.K. Norwida). Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji przez nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Wrocław,dolnośląskie

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Przedstawiamy państwu dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. W spokojnym rejonie Wrocławia, nieruchomość wybudowano w 2007 roku, co zapewnia komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

780 000 zł83 m² 9 382,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie nr 2b o powierzchni 83,13 m2 (52,13 m2 na piętrze w stanie deweloperskim + 31 m2 poddasze w stanie surowym, do adaptacji koszt ok. 95 000 netto) z balkonem 3,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

304 999 zł43 m² 7 027,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Staszica. Mieszczące się w niskich, jednopiętrowych budynkach. Mieszkanie bezczynszowe. Mieszkanie do odświeżenia. 7 lat temu przeszło gruntowny remont: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Paderewskiego

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł83 m² 9 382,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

339 000 zł36 m² 9 469,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo dogodnej lokalizacji Siedlec przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na 6 piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Budynek w 2018 roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stary Wiązów

Stary Wiązów,dolnośląskie

210 000 zł2 922 m² 71,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Witam. Na sprzedaż posiadam działkę o powierzchni 2922 m2 położoną w miejscowości Stary Wiązów. Działka znajduje na nowo powstającym osiedlu, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

1 981 442 zł75 m² 26 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bliskość plaży | Bez pcc | Bez Prowizji | Wyjątkowa inwestycja biorąc pod uwagę lokalizację, wysoki standard wykonania oraz niepowtarzalny widok na zieleń jak i bliskość plaży. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Poznań,wielkopolskie

620 000 zł500 m² 1 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wolna od prowizji biura. Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - 2 działki budowlane o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parcelacyjna

Łódź,łódzkie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania M3 z balkonem, przeznaczonego do remontu i własnej aranżacji wnętrz. Lokal położony jest w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korbońskiego

Legnica,dolnośląskie

780 000 zł85 m² 9 163,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 4 pokojowy z balkonem - miejsca postojowe Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

448 000 zł1 580 m² 283,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Spokojna, wewnętrzna uliczka, wokół zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Szukasz mieszkania, które możesz w prosty sposób dopasować do własnych potrzeb? Na ul. Ogrody 5 w Lesznie czeka 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

119 000 zł1 395 m² 85,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niższa cena Oferta 0% prowizji Ofertą sprzedaży jest działka budowlana nr 88/39 o powierzchni 1395 m.kw. (wymiary 36 x 39 m) położona w miejscowości Grabowo, 6 km od centrum Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Wilczyce,dolnośląskie

1 299 900 zł115 m² 11 303,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż - dom w zabudowie bliźniaczej 115 m | Wilczyce, gm. Długołęka | przy lesie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zabawa

Zabawa,małopolskie

650 000 zł72 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowe apartamenty o powierzchni użytkowej 71,50 m2, w Zabawie koło Wieliczki. Apartament: mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Poznań,wielkopolskie

1 280 000 zł1 000 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - cztery działki budowlane, o łącznej powierzchni 1000 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawskich

Zabrze,śląskie

299 000 zł84 m² 3 546,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m zlokalizowane w centrum Zabrza, przy ul. Bohaterów Warszawskich 4. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na pierwszym pietrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Trąbki Wielkie,pomorskie

639 000 zł101 m² 6 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Inwestycja 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wykonanych z bardzo dobrej jakości materiałów, położona w Trąbkach Wielkich 14 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spokojna

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

412 500 zł1 500 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m - Chrząstawa Wielka - 15 min od Wrocławia, blisko las. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Chrząstawa.