dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 737 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Śniadowo,mazowieckie

1 070 000 zł26 833 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję zakupu działki o dużej powierzchni, bo aż 26833m2, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy. Jest to idealna propozycja dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj jak w domu jednorodzinnym 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na Nowych Żernikach. Zapraszam do obejrzenia filmu Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha mieszkanie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

799 999 zł45 m² 17 913,10 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie blisko morza - Nowa Letnica, osiedle Horizon Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy z garażem oraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krze Duże

Krze Duże,mazowieckie

2 100 000 zł15 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona przy drodze ekspresowej S8 o powierzchni 15.000 m2 z możliwością realizacji obiektów o przeznaczeniu gospodarczym i usługowym Dla kogo? Osoby szukające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 832 zł32 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czachówek

Czachówek,mazowieckie

849 000 zł132 m² 6 427,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

.:bez prowizji:. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w spokojnej części Czachówka, blisko Piaseczna i Zalesia Górnego. Idealny dla rodzin szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Ostrów,lubuskie

99 000 zł1 200 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknie położonej działki w Ostrowiu koło Sulęcina o powierzchni 0,12 ha. Nieruchomość graniczy z Kanałem Ostrowskim, jest idealnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wałbrzych,dolnośląskie

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Okazja! Inwestycyjna perła 1200 m w centrum - przy Dino i Dworcu opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy obiekt handlowo-usługowy położony w samym sercu miasta przy ul. Pocztowej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Piastowie. Budynek z 1982r po remoncie, odnowiona elewacja (termomodernizacja w 2016r),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

424 000 zł38 m² 11 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przytulne 2 pokoje z balkonem na os. Kosmonautów opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Przecław,podkarpackie

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 894 m²

Kierunek współczesnej mody. to przestrzeń. Hasła designerów różnych kierunków mody brzmią zwykle: `mniej znaczy więcej`. Najlepszy wystrój dla Twojego otoczenia to przestrzeń i światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

590 000 zł48 m² 12 291,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje Z oddzielną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce - os. Kalinowe. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

395 000 zł58 m² 6 775,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł53 m² 6 634,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze, świetnie skomunikowanej części miasta z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norwida

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

490 000 zł125 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w atrakcyjnej lokalizacji Ciechocinka przy ulicy Norwida. Nieruchomość z dwoma wjazdami z asfaltowej drogi gminnej, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Krasnystaw,lubelskie

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, od razu do zamieszkania, z dobrym sąsiedztwem, bardzo jasne, z dobrym rozkładem pomieszczeń, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

953 000 zł67 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Kempingowa

Gdańsk,pomorskie

384 900 zł3 157 m² 121,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolno-budowlana 2 km od morza - Gdańsk Świbno (wyspa Sobieszewska) Na sprzedaż trzy atrakcyjne działka rolno-budowlana o powierzchni 3157 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lubczyna,zachodniopomorskie

235 000 zł3 375 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działek o powierzchni od 3375 do 4575 mkw. przy samej linii brzegowej jeziora Dąbie, w miejscowości Lubczyna, w obszarze Natura 2000 (dolina Dolnej Odry).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

389 000 zł74 m² 5 228,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe w centrum miasta Polkowic. Mieszkanie położone na 1 piętrze + poddasze. Powierzchnia po podłodze około 74,40 m2. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

1 100 605 zł78 m² 14 059,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 78,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 145 000 zł72 m² 15 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,50 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Wojkowice,śląskie

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica w świetnym miejscu, na rogu ruchliwej drogi z Będzina do Bytomia. Idealna na restaurację, kawiarnię, klinikę medycyny estetycznej, gabinety lekarskie lub kancelarię adwokacką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 516 048 zł99 m² 15 252 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lublin,lubelskie

1 949 000 zł190 m² 10 257,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w naszym biurze komfortowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie z 2011 roku. Położony w dzielnicy Sławin, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej ulicy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | ul. Św. Walentego, rzeszów Cena: 690 000 zł (10 227 zł/m ) Powierzchnia: 67,47 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ zabudowy: dom wolnostojący (segment narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

750 000 zł97 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowe własnościowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Zalewu Witoszówka w Świdnicy. Mieszkanie jasne i bardzo ciepłe, usytuowane na 1. piętrze kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wipsowo

Wipsowo,warmińsko-mazurskie

73 000 zł43 m² 1 713,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest w Wipsowie, gmina Barczewo, powiat olsztyński i oddalona jest ok. 20 km od Olsztyna oraz ok. 10 km od siedziby gminy w Barczewie. W sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

958 332 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

1 690 000 zł25 117 m² 67,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe granice działki oraz nagranie z drona nieruchomości oraz okolicy, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł67 m² 12 836 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z balkonem. Jest ono usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku na pograniczu Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Lipiany

Lipiany,zachodniopomorskie

800 000 zł23 388 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o przeznaczeniu przemysłowym w Lipianach (powiat Pyrzycki, pojezierze Myśliborskie) o powierzchni 2,34ha. Możliwość kupna (opcjonalnie) jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

200 000 zł1 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 2 działki budowlane (razem) o łącznej powierzchni 1600m2, położone w Barczewie przy ul. Kochanowskiego (nowo powstałe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

437 000 zł37 m² 11 810,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 370.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do generalnego remontu; Dodatkowo: domofon, piwnica, drzwi antywłamaniowe, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Golice

Golice,mazowieckie

220 000 zł989 m² 222,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż niezabudowana działka Golice-Kolonia /do Siedlec 6min! Zero korków na tej trasie! Powierzchnia 1000m Kształt kwadratu Niezabudowana W okolicy nowe i w trakcie budowy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

896 000 zł32 m² 28 079 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w prestiżowych budynkach przy ul. Kasprzaka 29 i 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mroza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

633 000 zł53 m² 11 988,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz komfortowego mieszkania z własnym ogródkiem, które zapewni Ci prywatność i dodatkową przestrzeń do relaksu? Jeśli zależy Ci na funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz spokojnej.