dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

549 000 zł67,79 m² 8 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Świetna oferta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powstałe w 2010 roku z adaptacji poddasza. Nieruchomość położona w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego, niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł96,18 m² 6 446,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowy dwupoziomowy apartament posiada 4 pokoje / powierzchnia to 110,89mkw (użytkowa 96,18mkw) położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście. W cenie dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 367 m² 430,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Łódź, ul. Rafowa 40 - działka inwestycyjna z potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 3.367 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie przy ul. Jaśminowej w Elblągu Uwielbiasz przestrzeń i marzysz o klimatycznym wnętrzu w wyjątkowej lokalizacji? Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Zakanale spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł32,39 m² 22 229,08 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie apartament z widokiem na morze o powierzchni 32,39 m , położony na 8., ostatnim piętrze budynku Slavia w Międzyzdrojach, przy Promenadzie Gwiazd. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

202 241 zł33,87 m² 5 971,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-P-8.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 53,6 m I piętro Konin, v Osiedle, ul. Wyszyńskiego 12 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam przestronne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w centrum Konina. Świetna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł492,50 m² 3 857,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 823 m²

Polecam do sprzedania położony 6 km od centrum Radziejowic we wsi Kamionka - wolnostojący dom w stanie surowym otwartym na dużej działce o powierzchni 10.823 mkw. Dom o pow. użytkowej 391.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 151 m² 45,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-letniskowa 1151 m Podgórze Parcele (gm. Mała Wieś) Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1151 m , położoną w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł48,44 m² 9 991,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję 4-pokojowe przepiękne mieszkanie w topowej lokalizacji Lublina! Znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jego powierzchnia to 48,44 m2. Mieszkanie jest dwustronne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 000 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2000 m , położona w miejscowości Strzeniówka. Działka ma wymiary około 38 m x 52 m, co daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 050 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana położona w Rożnowie Nowogardzkim to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz kontaktu z naturą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego na pięknym zalesionym terenie w miejscowości Pawłowice-Dębina. Dom wzniesiony w latach 70-tych, posadowiony na działce o powierzchni 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Chociwel,zachodniopomorskie

379 000 zł87,89 m² 4 312,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego wzdłuż głównej drogi w centrum Chociwla. . Nieruchomość gotowa do wydania od zaraz. . Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł66,93 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3 pokoje | 2 łazienki | ul. Dąbrowskiego 40 Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni blisko 66,93m , powstałe z profesjonalnego połączenia dwóch lokali. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

779 000 zł78,70 m² 9 898,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam przestronną, funkcjonalną, gotową do zamieszkania nieruchomość w budynku położonym przy ul. Piotrowskiego 8 na olsztyńskich Jarotach otoczenie: blok z 2012 roku, usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Z przyjemnością prezentujemy drugi etap popularnej inwestycji na osiedlu Dworzysko. To nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które łączy miejską wygodę z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 119 zł50,46 m² 10 802,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł138,58 m² 3 355,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Działka budowlana na sprzedaż Szamotuły, warunki zabudowy. Powiat szamotulski, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 700 m | Wymiary: 23 m x 32 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,22 m² 14 211,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,22 m2 gotowe do zamieszkania zlokalizowane w Rzeszowie, ul. Urocza w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł6 900 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlana i rolna we wsi Suszki o łącznej powierzchni 6900m2 Czujesz, że potrzebujesz więcej przestrzeni na realizacje swoich marzeń i celów życiowych? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

359 000 zł250 m² 1 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Gospodarstwo Rolne sprzedaż Lokalizacja: iwiny gm. Bolesławiec Pokoje: 5 Powierzchnia budynku mieszkalnego: 150m2 Budynki gospodarcze o powierzchni: 200m2, 225m2, 160m2 Działka: 21800ha największe.

Szczegóły ogłoszenia

501 250 zł2 005 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** aktualne **** Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łodzi położoną przy ul. Mileszki przy wjeździe na ulicę Pomorską. Ulica Mileszki została w 2024r. wyremontowana - położony.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł36,62 m² 9 530,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezpośrednio od właściciela. Piwnica/lokal w nowej inwestycji. Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Smoleńsk 22. Powierzchnia całkowita: 36,62m2. Poziom -1. Układ: 2 pomieszczenia. Stan: dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł90,63 m² 9 908,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duży, nowoczesny apartament z balkonem w Iwinach. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i szybkiego dojazdu do Wrocławia. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł660 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 662 960 zł50,70 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji, w miejscowości Wiślinka, w sąsiedztwie dziewiczej natury oraz plaż Wyspy Sobieszewskiej. To miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł40 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | balkon | podolany ul. Jasielska Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania dwupokojowego z aneksem kuchennym i balkonem, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 704 zł83,06 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł261,10 m² 5 725,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Atrakcyjny budynek zlokalizowany w dzielnicy Szczecin Bezrzecze. Idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, gabinetowej lub pod inną działalność gospodarczą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

456 500 zł8 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku - ta nieruchomość jest dla Ciebie

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł430 m² 46,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa, słoneczna działka rekreacyjna z domkiem i ogrodem 4,3 ara zielonego azylu! Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna nr 70 o powierzchni 4,3 ara, położona na Rajsy Krosno.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł156,90 m² 6 685,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Atuty: * Dom jednorodzinny wolnostojący w bardzo dobrym standardzie; * Cicha, spokojna lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru; * Szkoła podstawowa na tej samej ulicy; *.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 700 zł87,89 m² 22 581,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

0% Prowizji od Kupującego. Nowoczesny i funkcjonalny apartament usytuowany na prestiżowym osiedlu Hubertus. Powierzchnia apartament wraz z powierzchnią przynależną wynosi 87.90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 200 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowość! Prezentujemy do sprzedaży działki znajdujące się w miejscowości Draganowa. Działki położone w terenach rolnych, użytki: rola, pastwisko, las. Istnieją następujące opcje.

Szczegóły ogłoszenia

487 550 zł1 393 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka, o powierzchni 1393 m2. Działka : o pow. 1393 m2 wymiary : szer.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł195 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| do sprzedania atrakcyjny dom w stanie surowym zamkniętym posadowiony na widokowej działce w miejscowości Głęboka. Nowoczesna bryła, bardzo funkcjonalny układ wnętrza i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł168 m² 9 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

W sercu malowniczej miejscowości Ciemne, nieopodal Radzymina, czeka na nowego właściciela prawdziwa perełka nowoczesny bliźniak o powierzchni 167,75 m , który zachwyca elegancją,.

Szczegóły ogłoszenia

49 032 zł908 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie cisza przeplata się z bliskością natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Ofertą sprzedaży są działki budowlane w Lisowie: - 54/1.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij