dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 761 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 761 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igrzyskowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł40 m² 11 158 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkaniowej w sercu Fordonu, prestiżowej inwestycji przy ul. Igrzyskowej 1b w Bydgoszczy. Oferta dostępna wyłącznie. W jawa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

505 747 zł43 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przedmieście Dubieckie

Przedmieście Dubieckie,podkarpackie

112 000 zł2 800 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 28 arów, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Przedmieście Dubieckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tumidajskiego

Radłów,małopolskie

700 000 zł110 m² 6 387,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Marzysz o nowoczesnym, parterowym domu w otoczeniu zieleni? Oferujemy domy w stanie deweloperskim w miejscowości Radłów, gmina Radłów, w trzech wariantach działek: 7,17 ar 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż - 599 000 pln Warszawa, ursynów / Natolin, ul. Stryjeńskich 19 Powierzchnia: 35 m + 6 m zabudowanego tarasu Widok na park Stan: do zamieszkania Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biłgoraj

Biłgoraj,lubelskie

397 000 zł300 m² 1 323,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom do remontu z 8 pokojami i powierzchnią 300 m . Dom znajduje się na działce o powierzchni 700 m . Dojazd asfaltowy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 490 000 zł360 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy o łącznej powierzchni 360 m , położony w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Idealny pod działalność biurową. Obiekt jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tczewska

Częstochowa,śląskie

2 280 000 zł299 m² 7 625,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż generujący duży dochód - wyjątkowy - 7-pokojowy dom w prestiżowej lokalizacji. Dom na Lisińcu - idealny dla wieloosobowej rodziny lub firmy, która chce mieć siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

369 999 zł60 m² 6 125,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Gdańsk,pomorskie

139 000 zł400 m² 347,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo użytkowania działki o powierchni 400 m2 położonej na dawnych działkach stoczniowych rod Jasień wraz z domem o powierzchni 40 m2. Dom posiada pełną dokumentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

430 000 zł53 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 52,7 m | parter | blisko scc i Parku Śląskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji!/ Cena promocyjna! Gotowe do odbioru! 4 pokoje/ z możliwością na 5 powierzchnia użytkowa : 100 mkw Wyjątkowa lokalizacja! Kryty basen i Strefa wellness do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

741 300 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie realizowane w ramach nowego etapu inwestycji deweloperskiej na Osiedlu Piastów w Mistrzejowicach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Wolności

Gąsiorowice,opolskie

32 900 zł840 m² 39,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

atrakcyjna loklizacja , płaska dostępdodrogi woda i prąd oddalone o 50 m. działka wyczyszczona , porośnięta trawą i niewielkimi krzakami. znajduje się w obrębie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł104 m² 8 576,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! lokal dostępny od ręki! Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Sprzedam nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

619 970 zł48 m² 619 970 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle zlokalizowane jest na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym z największych klinów zieleni w okolicy. Na składać się będzie ponad 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł53 m² 17 415,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone w atrakcyjnej części Warszawa dzielnicy Mokotów (służewiec), przy ul. Gotarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plaka

Wojkowice,śląskie

425 000 zł76 m² 5 592,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej i zielonej części Wojkowic przy ul. Plaka. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Miasteczko Śląskie,śląskie

490 000 zł198 m² 2 474,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Inwestycja w stanie surowym otwartym możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! Cena 490 000,00 zł brutto! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgórki

Podgórki,dolnośląskie

299 000 zł168 m² 1 779,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, urokliwą działkę budowlaną z przestronnym domem, położoną w malowniczej okolicy, z przepięknym widokiem na Góry Kaczawskie. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Zamek

Stary Zamek,dolnośląskie

713 460 zł6 486 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 6486m2 | Stary Zamek, gm. Sobótka | 713 460 zł Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Stary Zamek w gminie Sobótka. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

250 000 zł730 m² 342,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 730 m2 położona na kameralnym osiedlu w miejscowości gminnej Dobroszyce pow. oleśnicki. Media; pełne uzbrojenie terenu prąd, woda, gaz oraz kanalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

549 999 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska - Śródmieście, ul. Jana z Kolna Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju, bezpieczeństwa i tego trudnego do opisania uczucia: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

464 000 zł64 m² 7 248,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią - Wągrowiec nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie z loggią, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 000 zł62 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budynku, do którego możesz wprowadzić się z rodziną bez konieczności przeprowadzania remontów? Zależy Ci na wygodzie, gotowym wnętrzu oraz dobrej dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

660 000 zł55 m² 12 065,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w historycznej części Nowa Huta na Osiedlu Szkolnym w Kraków. Lokal znajduje się na parterze w wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

260 000 zł52 m² 5 025,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - parter, 2 pokoje, starogard Gdański Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,75 m z dodatkową piwnicą ok. 8 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ostatnie skrajne nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród ok. 80 m Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 10 047,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone w odnowionej kamienicy przy ul. Słowiańskiej. Mieszkanie do przyjęcia już z Najemcą Atuty lokalizacji: świetne położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Struga

Struga,dolnośląskie

162 000 zł1 808 m² 89,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną znajdujące się w Strudze na Osiedlu Kolonia. Współrzędne geograficzne dla osób które chcą sprawdzić dokładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Oferta tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dla kogo? To propozycja idealna dla osób, które marzą o przestronnym i nowoczesnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Klembów

Klembów,mazowieckie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała propozycja do zamieszkania na przedmieściach Warszawy. Klembów, działka położona nieopodal ul. Jana Pawła II. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25 X 40 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Konopnickiej

Myślenice,małopolskie

377 000 zł463 m² 814,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka budowlano-usługowa o powierzchni 4,63 arów jest położona w Centrum Myślenic 70m od Galerii Stara Cegielnia i w odległości 200 m od Rynku. Plan miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach Bezmiechowa Górna

Bezmiechowa Górna,podkarpackie

80 000 zł3 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela piękna widokowa działka, położona w miejscowości Bezmiechowa Górna. - działka rolna, riv, prąd ok 400 metrów od działki - wymiary działki: ok 120x25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł63 m² 22 206,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z dwoma ogrodami w inwestycji Nowa Motława - komfort i prestiż nad wodą! Lokalizacja: gdańsk, wyspa Spichrzów - Nowa Motława, deweloper Dekpol Metraż: 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Kolanowska

Bochnia,małopolskie

1 000 000 zł26 000 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni ok. 260 ar przy ulicy Kolanowskiej w Bochni (przy lasku Dębnik), na którą składają się trzy następujące połączone działki: (1) 3807.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Armii Krajowej

Ełk,warmińsko-mazurskie

50 000 zł13 m² 3 915,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:318 m²

Sprzedane! północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż garaż o powierzchni 12,77 m2 w centrum Ełku przy ul. Armii Krajowej. Garaż znajduje się w głębi kwartału zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rewolucji 1905 r.

Łódź,łódzkie

365 000 zł63 m² 5 806,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania! Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 62,86 m w sercu Łodzi Szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

869 000 zł79 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko u nas, świetna lokalizacja - Osiedle Słoneczne Tarasy, jakubskie Przedmieście - 78,55m , 3 pokoje z widokiem na Park Glazja, mieszkanie idealne dla zapracowanych i ceniących relaks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł42 m² 7 057,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kielc, przy ul. Karczówkowskiej. Lokal do generalnego remontu, na 7. piętrze w budynku z dwiema windami,.