dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 791 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasień

Łódź,łódzkie

531 080 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie o powierzchni 62.48m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

700 197 zł67 m² 10 399,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,31m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Jelenia Góra,dolnośląskie

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Lewin Brzeski,opolskie

599 000 zł128 m² 4 679,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lewinie Brzeskim twój wymarzony bliźniak Idealny dla 2-3 rodzin! Szukasz domu, który bez kompromisów pomieści dwie lub nawet trzy rodziny lub zapewni Ci ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Namysłów

Namysłów,opolskie

45 000 zł999 m² 45,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 999 m , zlokalizowana w cichej i spokojnej wsi Głuszyna, 15min. od Namysłowa. Charakterystyka Kształt działki został przedstawiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

725 800 zł1 910 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o oznaczeniu w planie miejscowym mn/u o powierzchni 1910 m 2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Bytkowo na nowo powstałym osiedlu przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Niedrzwica Duża,lubelskie

152 600 zł2 161 m² 70,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niedrzwicy Dużej o numerze 1147/6 o pow. 2161 m2 w czwartej j linii zabudowy. Działka o wymiarach 32m na 70 m. W mpzp działka oznaczona jako nd- 96mn- teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piaseczno,mazowieckie

3 199 000 zł472 m² 6 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Piaseczno | zalesie dolne | sprzedaż | dom wolnostojący | 472 m2 | 3 199 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 472m2, z garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bukowska

Skawina,małopolskie

800 000 zł15 m² 54 869,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż gotową inwestycję deweloperską obejmującą działkę budowlaną o powierzchni 14,58 ha, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę, wydanym przez Starostę Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł21 m² 14 513,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 21,36 m , położony w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny - w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cisowa

Radom,mazowieckie

209 000 zł29 m² 7 159,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Prędocinek w Radomiu. Mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 673 zł43 m² 11 288,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice inwestycja ukończona Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,65 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Chełmsko Śląskie,dolnośląskie

450 000 zł420 m² 1 071,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 420 m2 z przeznaczeniem na działalność produkcyjną, usługową lub handlową. Pomieszczenia ogrzewane, utrzymane w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

563 460 zł38 m² 14 886,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Opole,opolskie

509 000 zł49 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 2. piętrze zadbanego budynku przy ul. Jodłowej w Opolu. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

697 000 zł50 m² 13 940 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m z tarasem, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Apartamentowiec z roku 2020, z windą i z podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

759 283 zł77 m² 9 903,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot cena Stara cena : 908 079,48zł Nowa cena : 759 283,15zł Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 76 m - jasne, duże, idealne dla miłośników komfortu i otwartej przestrzeni Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

630 000 zł212 m² 2 971,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojska Polskiego

Przybiernów,zachodniopomorskie

222 400 zł114 m² 1 950,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 070 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości G.K. (sygn. post. Sz1s/gup/45/2024) sprzeda z wolnej ręki, w drodze konkursu ofert, mienie wchodzące w skład masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

409 000 zł39 m² 10 367,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wysokie dwupokojowe mieszkanie z balkonem w dwupiętrowej kamienicy. Kamienica po całkowitej rewitalizacji. Zdjęcia pokazują przykładową aranżację - mieszkanie jest do remontu. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

578 000 zł39 m² 14 974,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2015 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielna

Myszków,śląskie

109 000 zł88 m² 1 238,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:196 m²

Marzysz o domu, który możesz urządzić dokładnie według własnego gustu i potrzeb? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentuję dom o powierzchni 88 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie: powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z cudownym widokiem Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 095 077 zł67 m² 16 415,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Częstochowa, grabówka, dom na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Laski

Laski,mazowieckie

1 050 000 zł1 511 m² 694,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w blisko lasu i natury, ale z zachowaniem też bliskości miasta? Ta działka o powierzchni 1511m jest idealnym miejscem, aby zrealizować swoje marzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gałczyńskiego

Radwanice,dolnośląskie

1 340 000 zł222 m² 6 036,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Uwaga - jedyna taka szansa od dnia 21.02.2026 do 24.03.2026 roku obowiązuje okazyjna cena 1.230.000,00 PLN za całą nieruchomość. Dom z potencjałem w cenie mieszkania + działka 1004 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

260 000 zł46 m² 5 676,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji na osiedlu Krzywoustego. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Bielawa,mazowieckie

4 130 000 zł265 m² 15 584,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 443 m²

Nie musisz już tracić dwóch lat życia na budowę idealnego domu. W Konstancinie ktoś zrobił to za Ciebie. Zamiast zaczynać od pustej kartki, dziesiątek koncepcji i setek decyzji budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

473 887 zł39 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

728 000 zł101 m² 7 223,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokoje | przestrzeń dla rodziny | świetna lokalizacja- oleśnica ul. Paderewskiego. Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat dwupoziomowego,słonecznego mieszkania z balkonem i loggią. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

430 000 zł52 m² 8 237,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o wysokim standardzie w pełni umeblowany o pow. 52,20 m2 zlokalizowany na poddaszu 3 piętrowego bloku w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długosza

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 599 000 zł169 m² 9 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

Nowoczesny dom po generalnej przebudowie Żerniki Wrocławskie rezerwacja oferta tylko W naszym biurze! kupujący zwolniony Z pcc Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Grąbczyn

Grąbczyn,zachodniopomorskie

16 750 000 zł552 854 m² 34,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jedyna taka oferta nad jeziorem Wierzchowo! Działki o łącznej powierzchni 55,2854 ha, idealne pod inwestycję! Oferujemy wyjątkowe działki na sprzedaż, położone bezpośrednio nad brzegiem jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Knurów,śląskie

239 900 zł47 m² 5 082,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwe założenie kw). Najważniejsze atuty Dwustronne, wschód zachód poranne słońce z jednej, popołudniowe z drugiej strony. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

1 039 000 zł5 100 m² 203,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 51 arów, położony w Kornatce (gmina Dobczyce) i objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Oferta obejmuje.