dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 751 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 751 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kicin

Kicin,wielkopolskie

700 000 zł1 951 m² 358,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną, front 30M, mpzp, kicin Działka rezydencjonalna, czytelnie położona, z łatwym dojazdem drogą asfaltową, oświetloną.Druga linia zabudowy. Powierzchnia-1951 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

412 699 zł39 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 38,57 m , zlokalizowanego w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dmuchawcowa

Warszawa,mazowieckie

2 699 000 zł1 254 m² 2 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną z prawomocnym pozwoleniem na budowę kameralnego budynku wielorodzinnego. Działka o wymiarach 37 x 34 m, położona w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

2 490 000 zł67 m² 37 164,20 zł/m²

 

Piętro:12/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

310 000 zł67 m² 4 640,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w bliskiej odległości od rynku oraz sowiogórskiego centrum przesiadkowego. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura miejska: sklepy (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Chorzów,śląskie

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***umowa przedwstępna*** tylko W realton Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,4 m , zlokalizowana w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azaliowa

Smolec,dolnośląskie

769 999 zł92 m² 8 391,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupoziomowe | Antresola | Miejsce postojowe w cenie | Balkon | Smolec Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 91,76 m2, wykończone ok. 4 lata temu, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 075 863 zł90 m² 11 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest w trakcie całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 283 270 zł69 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny parterowy lokal o powierzchni 69,19 m , zlokalizowany w atrakcyjnej centralnej części miasta. Dodatkowym atutem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kulin

Kulin,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedania działkę budowlaną 1000 m2 o regularnym prostokątnym kształcie, położona miejscowości Kulin. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

2 399 999 zł1 150 m² 2 086,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Pow -1150m2 Na sprzedaż działka budowlana w Pobierowie do morza 450m do centrum 300m działka w prostokącie z poniższymi warunkami zabudowy. 1) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Rzemieślnicza

Blizne Łaszczyńskiego,mazowieckie

5 740 000 zł2 870 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka usługowo-produkcyjna położona w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego na granicy Warszawy w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio z ekspozycją na trasę S-8, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Mława,mazowieckie

199 000 zł1 534 m² 129,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie dwupoziomowe na piętrze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, kameralnej okolicy, otoczonej zielenią i terenami spacerowymi w Iwinach. Najważniejsze atuty: -Kameralna zabudowa -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Neptuna

Straszyn,pomorskie

809 000 zł100 m² 8 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szukasz komfortowego domu dla rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Gdańska? Ta oferta może być idealnym rozwiązaniem. Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

762 500 zł62 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w dzielnicy Morena w Gdańsk przy ul. Amundsena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,73 m Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł60 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Od właściciela Zachwycający widok na Kraków, tatry i Kościół Mariacki! Jedyne takie mieszkanie na tym osiedlu. Prezentuję Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogoń Lubstowska

Pogoń Lubstowska,wielkopolskie

523 000 zł200 m² 2 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Pogoń Gosławicka Powierzchnia parteru: 115 m Poddasze: 43 m Powierzchnia całkowita po adaptacji ok. 200 m Garaż: 45 m Działka: 6,8 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 297 000 zł138 m² 9 402,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 137,94 m z dużym tarasem, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu Zaciszne Ogrody przy ul. Wodniaków na warszawskim Wawrze. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

2 197 440 zł4 578 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia trzy działki o łącznej powierzchni 4578m2, położone w Powsinku, na wschód od ulicy Przyczółkowej. Zakup inwestycyjny, jako lokata kapitału. Działki sklasyfikowane jako łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grębynice

Grębynice,małopolskie

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 5 działek budowlanych, zlokalizowanych w malowniczej i spokojnej miejscowości Grębynice, w gminie Zielonki. Oferta ta jest idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

290 000 zł990 m² 292,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana - Skarbimierzyce | 990 m | spokojna okolica domów jednorodzinnych Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skarbimierzyce - w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

558 500 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Parku na Zdrowiu. To tutaj na kultowym Osiedlu Retkinia, spotykają się elegancja, wyjątkowy design i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trąbki Wielkie,pomorskie

915 000 zł210 m² 4 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący - po częściowym remoncie (ocieplony / styropian szary 15cm) - z opcją aranżacji na dom dwurodzinny - usytuowany w atrakcyjnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

810 000 zł14 032 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 1,4032 ha położona w Lubiczu Dolnym - Małgorzatowo (sąsiedztwo vip Dystrybucja S.D. Pikul Spółka Jawna - Hurtownia Chemii i Akcesoriów Samochodowych) objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Żukowice

Stare Żukowice,małopolskie

580 000 zł164 m² 3 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Nieruchomość z potencjałem dom + budynek warsztatowo-garażowy. Szukasz miejsca, które połączy komfort mieszkania z możliwością prowadzenia biznesu lub działalności hodowlanej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł26 m² 8 812,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży kawalerki. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł59 m² 11 107,30 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na Wrocław ul. Gubińska, nowy Dwór Na sprzedaż zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 58,52 m , położone na 14. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piechowice,dolnośląskie

800 000 zł115 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentacje domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek w trakcie ostatnich prac, znajduje się w Piechowicach, tuż pod lasem w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

2 139 000 zł180 m² 11 883,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kusocińskiego

Łódź,łódzkie

762 440 zł86 m² 8 915,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Drugi etap Osiedla Olimpijczyk to mistrzowski start dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zakupu gotowego atrakcyjnego mieszkania bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modrzyca

Modrzyca,lubuskie

899 000 zł90 m² 9 955,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Na sprzedaż wolnostojący, gustownie zaaranżowany, dwukondygnacyjny dom w Modrzycy, o powierzchni użytkowej 90,30 m2. Położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 514 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł58 m² 19 827,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o pow. użytkowej 57,68 m2, położone na parterze w 4 piętrowym budynku, zlokalizowane na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piastowska

Wołowice,małopolskie

889 000 zł137 m² 6 489,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Ostatnie 3 domy w Wołowicach duże działki, nowoczesne wyposażenie Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej okolicy Wołowic pod Krakowem. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

100 000 zł195 m² 512,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Ogłoszenie O konkursie ofert Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Sławomira Sękowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Marcinkowo,kujawsko-pomorskie

132 210 zł1 469 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położone działki budowlane Urokliwe działki budowlane w Marcinkowie mdash z widokiem na Balczewo, blisko lasu i natury Szukasz miejsca, gdzie każdego dnia będziesz mógł.