dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 761 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 761 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

847 088 zł29 m² 28 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy apartament Premium w centrum Wrocławia zabytkowy budynek Modernistyczny budynek z 1910 roku, zaprojektowany przez Richarda i Paula Erlichów, pierwotnie pełnił funkcję domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kikorze

Kikorze,zachodniopomorskie

4 920 000 zł49 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 49200 m2 bezpośrednio przy drodze asfaltowej i zjeździe na S6. Teren płaski objęty planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem w planie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czaniec

Czaniec,śląskie

189 000 zł1 148 m² 164,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam piękną działkę budowlaną 1148 m2 na granicy Czańca i Porąbki. Do działki dodatkowo przynależy 10 ar współwłasności rolnej, po której biegnie droga dojazdowa i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lubocka

Kraków,małopolskie

989 000 zł123 m² 8 030,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 2-poziomowe w budynku bliźniaczym na kameralnym osiedlu Nowa Lubocka w Krakowie. Lokal położony na 1 i 2 pietrze, w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lubocka

Kraków,małopolskie

689 000 zł62 m² 11 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w budynku bliźniaczym na kameralnym osiedlu Nowa Lubocka w Krakowie. Lokal położony na parterze, w stanie deweloperskim, z prywatnym ogródkiem oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł61 m² 16 342,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 61,19 m + balkon | Develia - Aleje Praskie, ul. Siennicka 50 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,19 m z balkonem 4,95 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

579 000 zł70 m² 8 330,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe Dębica, os. Łąkowa 69,5 m + miejsce w garażu podziemnym + komórka lokatorska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o pow. 30 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części os. Kaliny. Skład nieruchomości: salon Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Goplana

Żelisławice,śląskie

350 000 zł109 m² 3 211,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 779 m²

!rezerwacja! Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni użytkowej 109 m , położony na bardzo dużej działce 3779 m , w miejscowości Żelisławice, ul. Goplana. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

259 000 zł28 m² 9 299,82 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Promocja! tylko 259 000 zł Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,85 m , zlokalizowana na 1 piętrze nowoczesnego budynku na łódzkiej Retkini. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

522 000 zł56 m² 9 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w wyremontowanym budynku przy ul. Partyzantów 80 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieszowa,śląskie

399 000 zł1 435 m² 278,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1435 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Szczecin,zachodniopomorskie

2 950 000 zł1 950 m² 1 512,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż hala o powierzchni łącznej 1950m2 z czego 450m2 to pomieszczenia biurowe i sanitarne. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grabowo Królewskie

Grabowo Królewskie,wielkopolskie

400 000 zł75 m² 5 323,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

*Bez prowizji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 z dużą piwnica (ok.12m2) i garażem. Budynek: niski blok mieszkalny, po wymianie pinów wod-kan oraz instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł70 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: parter , 4-pokojowe mieszkanie w Wrocławskich Karłowicach Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na parterze kamienicy we Wrocławiu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35 m - Rzeszów, ul. Broniewskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pałapus

Pałapus,mazowieckie

1 300 000 zł146 m² 8 904,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 651 m²

Dom z własnym lasem w na terenie obszaru Natura 2000 - działka ponad hektar Marzysz o domu w cichej, spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ząbki,mazowieckie

725 000 zł57 m² 12 630,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 57,4 m z tarasem Ząbki, ul. Wiosenna 7 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,4 m , położone w Ząbkach przy ul. Wiosennej 7. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Gdynia,pomorskie

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! | 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

399 000 zł47 m² 8 545,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Aleksandrowa Łódzkiego! 47 m | 2 pokoje | 399 000 zł | Loggia | Po remoncie Lokalizacja najlepsze połączenie natury i miasta Spokój i relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł63 m² 8 601,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Są nieruchomości, które ogląda się i zapomina jeszcze tego samego dnia i są takie, które wracają w myślach długo po wyjściu. To mieszkanie zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł49 m² 8 206,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Grunwaldzkim przy ul. Energetyków 5. To propozycja dla osób, które szukają miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Ruda Śląska,śląskie

255 000 zł54 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,40 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rudy Śląskiej - dzielnicy Wirek, przy ul. J. Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Żarki

Żarki,śląskie

39 000 zł9 097 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni ponad 0,9 ha, położone w miejscowości Zawada (gmina Żarki), na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w sąsiedztwie Szlaku Orlich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł50 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż Gotowe do zamieszkania od ręki 2 pokoje z balkonem Powierzchnia: 49,99 m Forma własności: pełna własność z kw Dostępność: od ręki Struktura: 2 pokoje, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Kraków,małopolskie

645 900 zł50 m² 12 899,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 24/7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Łódź,łódzkie

389 000 zł48 m² 8 122,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w Łodzi w dzielnicy Górna - Chojny. Nieruchomość położona jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tandeta

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł42 m² 26 418,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

351 456 zł37 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

448 000 zł38 m² 11 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38 m2 w dwóch pokojach z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie kilka lat temu przeszło remont kuchni ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 508 000 zł228 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł67 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

2 508 000 zł228 m² 11 000 zł/m²

 

 

 

Besko,podkarpackie

1 090 000 zł180 m² 6 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy dom z częścią mieszkalną i gabinetem lekarskim w Besku w powiecie sanockim. Dom z roku 1993 roku o powierzchni użytkowej 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł49 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie gotowe mieszkania w centrum miasta | nowe budownictwo | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07m2 z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kierzno

Kierzno,wielkopolskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie placi prowizji! W ofercie sprzedaży działki budowlane 100 zł m2 Działki budowlane w Kierznie. Wieś położona w województwie wielkopolskim, powiat Kępno, gmina Kępno, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł49 m² 15 598,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta tylko w Mio Casa! Szanowni Państwo, serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo uroczego i kameralnego mieszkania na Zaspie w Gdańsku! Atuty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 194 000 zł53 m² 22 431 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z ogródkiem, położony w nowoczesnej inwestycji przy Parku Szczytnickim. Idealny wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

305 000 zł38 m² 8 109,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,61m2 położone w Lublinie przy ulicy Droga Męczenników majdanka/bronowice. Lokal położony jest na parterze w 4piętrowym bloku. Idealne.