dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 761 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 761 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Powierzchnia 77,72 m2, działka około 150 m2 z podjazdem z kostki brukowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warzywna

Święciechowa,wielkopolskie

520 000 zł69 m² 7 753,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Przestronne 69 m z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi - Święciechowa, ul. Warzywna Szukasz miejsca, w którym od pierwszego dnia poczujesz spokój, przestrzeń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł60 m² 5 848,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Cena do negocjacji Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Staszica o całkowitej powierzchni 59,67 m2 + piwnica. Mieszkanie położone jest na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

777 864 zł74 m² 10 441,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Kapuściska (ulica Wojska Polskiego). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Gdynia,pomorskie

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sucharskiego na Obłużu w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwie sypialnie, salon z dużym balkonem, kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,96m2 usytuowane w okolicach ul. Karolkowej na bliskiej Woli. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Roztocka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł28 m² 21 291,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

We speak pl, en, ua, ru nowoczesna kawalerka Z loggią | praga-południe | świetna komunikacja Funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka, zlokalizowana w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

928 900 zł108 m² 8 600,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - 108 m w Komornikach. Oferuję przestronny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

560 000 zł79 m² 7 079,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 71,9 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Białostoczek. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

489 000 zł57 m² 8 638,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne, ustawne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w boku dwuklatkowym z dużym balkonem/loggią (ok.6m2). Lokal po kapitalnym remoncie i odnowieniu (tzw. "świeżynka" - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Łódź,łódzkie

419 000 zł49 m² 8 577,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży przestronne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 48.85 mkw, zlokalizowane przy ul. Elsnera w dzielnicy Łódź-Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ul. Balladyny na osiedlu Słowackiego (lsm). Do mieszkania przynależy piwnica. Skład nieruchomości: - salon z aneksem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Nowe Załubice

Nowe Załubice,mazowieckie

499 999 zł2 958 m² 169,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza - Przestrzeń - Oddech w naturze Duża działka zabudowana domkiem całorocznym Nowe Załubice gm. Radzymin, pow. wołomiński Powierzchnia domu: 70 m | Działka: 2958 m Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Silna

Silna,lubuskie

5 615 000 zł112 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren przy lesie O pow 11,230 ha pod zabudowę jednorodzinną, silna, pszczew, blisko jezior, chłop, trzy tonie Teren po powierzchni 11,2300 ha. położony bezpośrednio przy ścianie lasu, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł44 m² 8 340,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bielawy, ul. Powstańców śląskich Prezentuję Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

361 042 zł40 m² 9 001,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,11 m . Lokal znajduje się na 1. piętrze i oferuje przestronne, wysokie wnętrza, które idealnie wpisują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Niećkowo,podlaskie

255 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 152 m²

Od dziś w naszej ofercie siedlisko, które oferuje zarówno prywatność jak i bliskie sąsiedztwo infrastruktury handlowej, szkół bądź opieki medycznej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Kraków,małopolskie

370 000 zł23 m² 16 157,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż studio o powierzchni 22,9 m przy ul. Przy Rondzie 53 w Krakowie. To mieszkanie, które przyciąga nie tylko świetną lokalizacją, ale także bardzo dobrze wykorzystaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żyrardów,mazowieckie

835 000 zł140 m² 5 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z dużym potencjałem | Żyrardów - os. Żeromskiego Na sprzedaż dom z lat 70, położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Żyrardowa - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdanek

Majdanek,lubelskie

90 000 zł3 022 m² 29,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlana i rekreacyjna. Działka nr 171/2 idealna na budowę domu całorocznego oraz stworzenie swojego miejsca do wypoczynku poza miastem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boczna

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł36 m² 5 837,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojne miejsce, wśród niskiej zabudowy, otoczone zielenią. Wygodne położenie blisko Szczawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 100 000 zł14 098 m² 219,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate z przyjemnością prezentuje urokliwą , siedliskową działkę o powierzchni 14098 m2, położoną na pograniczu miejscowości Lęg i Habdzin - kilka minut autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł47 m² 19 127,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m w Woli tuż przy metrze onz. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 11-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

313 500 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 31,41 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kamieńczyk

Kamieńczyk,mazowieckie

250 000 zł691 m² 361,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Kamieńczyk Rafa (gmina Wyszków) w otoczeniu lasów i w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Bug i niedaleko ujścia rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Skarszewy,kujawsko-pomorskie

259 999 zł5 050 m² 51,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada n a sprzedaż dwie unikatowe działki budowlane w Skarszewach - przestrzeń, cisza i pewność na lata. Są miejsca, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

389 000 zł53 m² 7 277,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na 2 (ostatnim) piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2019 roku, wybudowanym przez dewelopera Betpol. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

498 998 zł37 m² 13 486,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w bloku na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Układ mieszkania: salon Sypialnia Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ostatnie skrajne nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród 60 m Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł52 m² 9 633,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8m zlokalizowane w Podjuchach. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku, na parterze, przy ulicy Falskiego. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2018 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bieńczaka

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł106 m² 11 783 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106 m2 z możliwością rozbudowy zlokalizowany na działce o powierzchni 691 m2. Budynek i działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

500 000 zł48 m² 10 460,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie z potencjałem w sercu Milanówka ul. Piotra Skargi Zamieszkaj w mieszkaniu o powierzchni 47,8 m2 ; to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

259 000 zł54 m² 4 823,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie 3 pokojowe, do remontu o powierzchni 53,7 m 2 , na 2 piętrze z balkonem, piekary Śląskie os Manhattan. Układ mieszkania: - funkcjonalna duża osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 120 m2 ( mieszkalnej 64 m2) w całości podpiwniczony, na działce o powierzchni 1957 m2 ( 17m x 116 m) w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sęczkowo

Sęczkowo,zachodniopomorskie

110 000 zł4 800 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Nowa cena! Lubisz nietypowe inwestycje? Mam dla Ciebie wyzwanie, które może okazać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł27 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na Osiedlu Przyjaźni w wysokim bloku z windą, na 10. piętrze. Mieszkanie jest po remoncie - w trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 630 000 zł108 m² 15 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

4 pokoje na starym mieście! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krowoderskiej, dzielnica Stare Miasto. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

839 999 zł69 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem, które naprawdę może zarabiać! Są mieszkania "ładne" I są takie, które dają możliwości - nawet 2 warianty.