dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

319 000 zł35,25 m² 9 049,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam nowoczesne, świeżo wyremontowane (nie używane) 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze bloku na osiedlu Tęczowym 10f w Dzierżoniowie. W mieszkaniu wykonano generalny remont, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 234 zł31,18 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł73,64 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje | 73,64 m | balkon | pełne wyposażenie | Piaseczno Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 73,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Borowno,śląskie

189 000 zł4 520 m² 41,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki nr ew. dz. 5 położonej w miejscowości Borowno gm Mykanów o pow. 4520 m2 szerokiej 28m długiej 150m w całości budowlanej Z dostępem do 2-ch dróg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł39,80 m² 6 005,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Moni Nieruchomości przedstawia funkcjonalne, jasne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

917 000 zł3 275 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy piękną, dużą działkę siedliskową, zlokalizowaną w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Borzęcin Duży (gmina Stare Babice), w okolicach Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł123,62 m² 6 463 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi - Idealna inwestycja! Zapraszamy do zakupu przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 123,62 m , zlokalizowanego przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł153,57 m² 5 919,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny realizowany według cenionego projektu archon+ Biuro Projektów - Dom w Malinówkach 14 (ga). Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lutoryż,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 090 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnymi położona w miejscowości Michalinów Trąbczyński, gm. Zagórów (ok. 25 km od Konina) na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 421 m² 138,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzień dobry, przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota, o powierzchni 1421m2. Wymiary działki: front działki to 35m, głębokość 37m, tylnia ściana 42m.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 827 m² 139,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż najatrakcyjniejsza działka pod budownictwo wielorodzinne w Głuszycy. Położona w najlepszej lokalizacji, na Osiedlu w Głuszycy. Ale najważniejsze, że działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 800 zł81,38 m² 9 569,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralne i nowoczesne osiedle w Gdańsku, blisko zieleni i z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - każde mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł141,81 m² 10 507,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - Suchy Las Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł177,30 m² 9 582,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom w Komarnie spokojne miejsce do życia blisko natury Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego w urokliwej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m2, zlokalizowane na drugim piętrze budynku, w samym sercu miasta przy ulicy Grunwaldzkiej. To oferta, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł63,57 m² 6 449,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja "apartamenty Zielone Zacisze" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i parku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł96,65 m² 16 554,58 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,65 m , usytuowane na 15. piętrze nowoczesnego, wysokiego bloku z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł876 m² 60,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kilka działek (do 1850 m2) położonych na skraju malutkiej wsi oddalonej od Kamienia Pomorskiego o 8 km, od morza o 17 km (dziwnówek), 400 m od lasu i urokliwej, małej rzeczki Niemica.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł84 m² 2 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 180 m2 na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna. Ładna, kształtna działka o powierzchni 1600 metrów. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,51 m² 15 365,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 9 piętrze, w zadbanym budynku z lat 70-tych, wyposażonym w 2 windy, przy ul. Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł114,29 m² 14 436,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą o powierzchni 114 m2, wynajmowany przez firmę z branży kosmetologicznej. Lokal znajduje się w nowoczesnym kompleksie Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

729 000 zł95,79 m² 7 610,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej cenie - 729.000 zł - prestiżowe osiedle Rokosowo, Koszalin, ul. Jabłoniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł61,80 m² 10 889,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Zaporoskiej. Lokal składa się z 3 ustawnych pokoi, osobnej kuchni, osobnego wc, łazienki oraz przedpokoju, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 465,50 m² 1 622,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 959 m²

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt przemysłowy w dobrym stanie technicznym, usytuowany na terenie o pow. 5959 m 2 wraz z drogami dojazdowymi o pow. 3106 m 2. W obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł127,30 m² 7 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 652 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ożarowice, działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową, usytuowana w przepięknym miejscu, otoczona terenami zielonymi i niewielka ilością domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł420 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Tylko u Nas, top-nieruchomości oferuje : Ciekawą nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym pod siedzibę firmy, usługi medyczne, księgowe, prawnicze i nie tylko. Mało takich miejsc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł191,56 m² 19 680,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Fantastyczny dom w Magdalence, oferujący cztery sypialnie, z których każda ma własną łazienkę (jedna z nich wyposażona w dwie łazienki). Na zdjęciach z zewnątrz dokonano.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł100,80 m² 12 390,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1903 roku na ul. Kanałowej w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

174 750 zł1 165 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na nowopowstającym osiedlu w malowniczej okolicy , w pobliżu kompleksu leśnego rezerwatu Bytyńskie Brzęki i Jeziora Bytyńskiego. Teren działki objęty Studium zezwalającym na.

Szczegóły ogłoszenia

483 750 zł64,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum miasta , zamykane podwórko , wystawa okien południowo-zachodnia , niezależne indywidualne ogrzewanie gazowe , na podłogach dębowe parkiety, szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 82,8 m , położony w spokojnej i kameralnej części Rzeszowa Budziwój, ul. Miejska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Skibno

Skibno,zachodniopomorskie

699 000 zł481,93 m² 1 450,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 816 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w miejscowości Skibienko k. Sianowa, ok. 2 km od trasy ekspresowej S6. Doskonała lokalizacja oraz warunki do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł71,30 m² 13 884,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra Ustroń | 660 m n.p.m. bez podatku pcc Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy apartamenty salamandra to unikalna inwestycja obejmująca cztery.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w urokliwej okolicy, w otoczeniu łąk i lasów! Nieruchomość zlokalizowana w jednej z turystycznych miejscowości Pomorza, 4km od Sasina, 30km od Wejherowa, w linii.

Szczegóły ogłoszenia

161 280 zł896 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Karczów, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 138 m² 206,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Radzewice Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Radzewice k/poznania, przy ul. Kwiatowa Powierzchnia: 1138 m2 Cena: 235 000 zł Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł8 995 m² 389,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8 995 m , położona w Łomiankach Dolnych, ul. Brzegowa. :W kilku słowach mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy woda i kanalizacja na działce skrzynka z prądem przy działce można zacząć budowę po wybraniu projektu i uzyskaniu pozwolenia -blisko.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij