dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 837 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w fenomenalnym punkcie Wrocławia ul. Komandorska, wrocław Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Chlebowo

Chlebowo,zachodniopomorskie

1 720 000 zł36 872 m² 46,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna Chlebowo Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o łącznej powierzchni 36 872 m , położoną w miejscowości Chlebowo. Część gruntu stanowi ziemia rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Broniszewska

Gryfice,zachodniopomorskie

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

524 000 zł58 m² 8 994,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m , położone przy ul. Gdańskiej na spokojnym, zamkniętym osiedlu w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mszana Dolna

Mszana Dolna,małopolskie

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Miło nam poinformować, że dom parterowy z poddaszem użytkowym w urokliwych Półrzeczkach, położonych nieopodal Mszany Dolnej, znalazł swojego przyszłego właściciela podpisano umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 420 000 zł96 m² 14 715 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

W sprzedaży piętro domu o powierzchni 96.5 m2. Taras o powierzchni 40m2. Garaż przynależny 18,63 m2. Układ: - mieszkanie usytuowane na 1 piętrze domu, - przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Małusy Wielkie,śląskie

370 000 zł110 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Małusy Wielkie. Dom położony na działce o powierzchni 1462 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

305 300 zł36 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Białystok,podlaskie

729 900 zł120 m² 6 082,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja! Nowa super cena! Polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 120m2, użytkowej 98,20m2 (skosy). Proponowane mieszkanie jest w świetnej cenie! Cena za 98,20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł88 m² 13 571,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego apartamentu W stanie deweloperskim premium brak pcc | brak prowizji | bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja: poznań umultowo - Wysoko oceniana okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jabłoniowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Rezerwacja do 03.04 FUNKCJONALNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - W CENIE PEŁNE UMEBLOWANIE I WYPOSAŻENIE Mam Państwu do zaoferowania klimatyczny dom w zabudowie czworaczej z 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

892 710 zł82 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

315 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

M4 | 3 pokoje | ul. Zapolskiej | Tysiąclecie | 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic - Tysiąclecie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jana

Robakowo,pomorskie

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka 3000 m2 z warunkami zabudowy - Robakowo, ul. Świętego Jana Opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2, położona w miejscowości Robakowo, gmina Luzino, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m2, znajdujące się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z 2010 roku. Budynek w inwestycji Triton Park znajduje się na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

349 999 zł55 m² 6 386,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Tychów. Lokal przeszedł remont w latach 2023/2024, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie,lubuskie

130 000 zł1 437 m² 90,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana Szukasz działki w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Nie szukaj dalej! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana na os. Poznańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokoje z widną kuchnią oraz dużym balkonem, na 7 piętrze w budynku z windą, przy ul. Witolińskiej 5. (Gocławek - Witolin) To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klasztorna

Zakroczym,mazowieckie

849 000 zł157 m² 5 407,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zielone Zakole Zakroczym - dom w sercu ładnego miasteczka na skarpie wiślaniej tonący w zieleni informacje O okolicy: adres nieruchomości: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

610 000 zł61 m² 9 955,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu - nowoczesność i komfort Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,27 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

461 734 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 700 zł45 m² 8 823,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45,3 m z ogródkiem - Sady nad Silnicą, kielce - Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,3 m , z prywatnym ogródkiem/tarasem , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Gdańsk,pomorskie

588 137 zł34 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

545 000 zł64 m² 8 561,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! wróciło do nas Przestronne mieszkanie 63,66 m z prywatnym miejscem postojowym - Nowa Sól, blisko S3! Bez podatku pcc! Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skubianka

Skubianka,mazowieckie

1 060 000 zł177 m² 5 988,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, garaż na dwa auta, duża działka Na sprzedaż przestronny, komfortrowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Skubianka (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem i przestronną piwnicą Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

1 080 000 zł132 m² 8 169,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w Oborze, 4 sypialnie oraz duży garaż 80 m pow. 132,2 m 2 Zaletą wartą podkreślenia i wyróżniającą tą nieruchomość jest duży wolnostojący garaż o pow. 80 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orłowice

Orłowice,dolnośląskie

430 000 zł188 m² 2 287,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro nieruchomości nexthome prezentuje dom na sprzedaż w Orłowicach (koło Świeradowa - Zdroju). Powierzchnia budynku ok. 188 m 2. Działka 2000 m 2 W studium działka oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nowy Sącz,małopolskie

1 390 000 zł345 m² 4 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Pragnę zaprezentować Państwu komfortowy, wolnostojący dom znajdujący się w prestiżowej i zacisznej dzielnicy Nowego Sącza Zawada. Dom o powierzchni całkowitej 345m2, użytkowej 245m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje z dużym balkonem | Kraków - Piaski Nowe | 0% prowizji | Bez pcc Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj bezpiecznie. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł69 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,60 m2 położone w kameralnym budynku na osiedlu zamkniętym w Chełmcu. Znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziołowa

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł2 400 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! W naszej ofercie pojawiła się działka budowlana o powierzchni 24 ar znajdująca się na os. Falkowa jedna z bocznych uliczek ulicy Ziołowej. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 100 m2 usytułowany na działce 1000 m2 w spokojnej okolicy. Przestronny salon z aneksem kuchennym zapewnia maksymalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy ok.109 m | działka ~1000 m | Bartoszówka | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku,.