dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

Rynek pierwotny

490 700 zł35,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Uniechowo,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z dwóch atrakcyjnych działek budowlanych każda o powierzchni 1250 m2, położone w miejscowości Nasiegniewo, w gminie Fabianki, wjazd od Uniechowa. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł40,10 m² 3 216,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla osób ceniących spokój życia w niewielkim mieście w otoczeniu gór i lasów. Walim - leżące w powiecie wałbrzyskim urocze miasteczko, otoczone lasami mieszanymi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł420 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 170 m²

Dom o powierzchni użytkowej 350 m2, usadowiony na działce 10170 m2. Parter domu to duży salon z wyjściem na taras, kuchnia, 2 łazienki, pokój z garderobą. Piętro salonik, 4 sypialnie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 339 zł33,40 m² 15 099,97 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato | nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować, nowoczesny apartament (3b) w kameralnej inwestycji: tkacka Kaskady, rzeszów przy ul. Tkackiej. To nowoczesne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

621 857 zł61,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 61,57 m , zlokalizowany na III piętrze odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy ul. Mickiewicza 35. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł4 200 m² 105,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 0,42ha Działka rolna położona w Rakszawie o powierzchni 42 ary- sprzedam. Działka bez warunków zabudowy. Działka jest nieuzbrojona, nie objęta mpzp. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł59,11 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wieliczka/pasternik/59,11m2/3 pokoje/balkon. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Pasternik w Wieliczce. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł63,24 m² 16 587,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie z panoramą miasta i dużym balkonem - ul. Miłkowskiego, ruczaj Szukasz przestrzeni, która łączy miejską wygodę z wyjątkowym widokiem i poczuciem.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł73 m² 14 657,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:198 m²

= kontakt magdalena cecotka   = dom W zabudowie bliźniaczej 3 pokojow Y, w tym 2 niezależne sypialnie, salon Z wyjściem na taras, wc kotłownią, łazienka Z wanną oraz kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 370 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1370 m2 usytuowana w miejscowości Niemce - gmina Niemce. Wymiary : szerokość - 52 m, długość - 26,3 m Media przy działce : woda - prąd, gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 900 zł113,96 m² 10 090,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Czy szukasz dla Swojej Rodziny nowego domu developerskiego w zabudowie bliźniaczej w Bydgoszczy ? Zapraszam :) Nowy dom w zabudowie bliźniaczej 114m2 (99m2) stan developerski zaawansowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł226,95 m² 4 802,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferta dotyczy części prawej bliźniaka: dom przeszedł generalny remont łącznie z wymianą okien na 3-szybowe, nową elewacją, wymianą wszystkich instalacji, montażem nowego pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł618,98 m² 6 139,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marzysz O prowadzeniu własnego pensjonatu? atuty: - 15 pokoi pracujących w długim i krótkim najmie, - dom z pełną infrastrukturą niezbędną do prowadzenia dochodowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł137,24 m² 9 100,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy | blisko Poznania k. Kiekrza | natura + miasto Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w kameralnej inwestycji W Brzozach.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł4 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka 4600m2 w raciechowice/dobczyce/gdów. Lokalizacja: wieś leży w dobrze położonym regionie: w północno-zachodniej części regionu Beskid Wyspowy / Pogórza Wielickiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 793 m² 189,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek o łącznej powierzchni 5793 m2, zlokalizowana w Oksie, k. Jędrzejowa Działka położona w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł115 m² 11 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom wolnostojący Tarnów, ul. Tatrzańska (os. Nauczycielskie) Pow. 115 m Działka ok. 500 m Wykończony pod klucz Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w centrum handlowym "park 111", które mieści się w Śródmieściu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 824 zł34 m² 9 936 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka o powierzchni 34 m2I/I w Rurzycy, w stanie developerskim. Blisko las, blisko do S3, niedaleko Kliniska, w budynku z 2009 roku. Budynek jednopiętrowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64,86 m² 6 768,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie, 65 m2, centrum Radomia lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Radomiu przy ulicy Curie Skłodowskiej, osiedle Śródmieście. Okolica doskonale zlokalizowana z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł130 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa inwestycja nowoczesnych domów w miejscowości Nieporaz (gm. Alwernia) budowane zgodnie z życzeniem klienta. Kameralne, zamknięte osiedle czterech domów parterowych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mołdzie,warmińsko-mazurskie

2 150 000 zł120 m² 17 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 055 m²

Luksusowy dom nad jeziorem | Mazury | Garbate | dostęp do linii brzegowej Na sprzedaż wyjątkowy dom premium położony na Mazurach, w miejscowości Mołdzie, z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 002 m² 55,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną ujętą w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dywity. Działa o powierzchni 9002 m2 o wymiarach   położona.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł2 127 m² 249,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Woli Niemieckiej o pow 2127 m2. Podstawowe informacje: > Powierzchnia działki: 2127 m (21 ar) > Lokalizacja: wola Niemiecka, gmina Niemce > Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 099 m² 135,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Pogórskiej Woli, gmina Skrzyszów idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż działka budowlana nr 2670/4, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

60 480 zł14 400 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny w gminie Ścinawa, miejscowość Tymowa. Działka na maszt telekomunikacyjny. Działka na elektrownię wiatrową. Grunt rolny pod lasem z możliwością realizacji stacji.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł990 m² 85,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane. Centrum miasta, gromadka. Bardzo atrakcyjne miejsce! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej nr 917/6 o powierzchni 990 m2, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 9ar usytuowana w Rzędzianowicach, II pas zabudowy, posiada wjazd z drogi asfaltowej + droga wewnętrzna, uzbrojenie: energia, woda, kanalizacja. Osiedle nowych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł106 m² 11 226,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie cywilizacja łączy się z naturą. To idealna przestrzeń dla osób szukających wygody, miejskiego stylu życia i bliskości natury w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł149,29 m² 4 347,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący typu stodoła na działce 13,75a w Olchowej- 15 minut drogi od Rzeszowa. Dom z 4 sypialniami, 2 łazienkami i toaletą, przestronną strefą.

Szczegóły ogłoszenia

138 610 zł1 429 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1429 m2, usytuowana w cichej i malowniczej miejscowości Bielice w powiecie pyrzyckim. Nieruchomość ma charakter rolny, jednak wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy położony w ścisłym centrum Wrocławia. ul. Rejtana - Wrocław - 1 minuta pieszo do Dworca Głównego! Lokal na parterze z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł4 118 m² 62,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Grabowo. Grabowo - wieś kociewska w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,80 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje? Mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego o powierzchni 63,80 m to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak,.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł53,18 m² 12 899,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Agora Nieruchomości poleca: dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku przy samym Parku, podolszyce Północ Miasto: płock Osiedle: podolszyce Północ Ulica: sikorskiego tzw. Zielone Korony Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł355 m² 8 447,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8