dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

545 000 zł32,70 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z dużym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Oferuję przestronny, nowocześnie wykończony apartament z dużym balkonem, usytuowany w spokojnej części Polanicy-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł8 310 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w miejscowości Wały, gmina Nidzica, powiat nidzicki, na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł34 m² 23 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Koprowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z: - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 150 zł66,50 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł765 m² 10 457,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni około 765 m2 (powierzchnia użytkowa parteru około 510 m2, powierzchnia I piętra około 255 m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł284 m² 8 802,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiamy nieruchomość na sprzedąż, składającą sie z dwóch budynków. Pierwszy budynek posiada: parter: pomieszczenia usługowe z możliwoscią wyeksponowania witryn, magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 534 m² 141,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,9534ha, położoną w Opolu w dzielnicy Winów. Działka o nieregularnym kształcie, dostępne media to woda, energia, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam, dom dwurodzinny, 200 m2, solary, bajeczna okolica, myszków, siewierz. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł118,60 m² 5 733,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Proponuję Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, usytuowanego w Gorlicach, dzielnicy Zawodzie , powiecie gorlickim, województwie małopolskim, w atrakcyjnym miejscu, nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 345 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z wydanymi Warunkami Zabudowy (wz) umożliwiającymi budowę trzech domów jednorodzinnych. Nieruchomość położona jest w malowniczej, cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

W super lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centr Wrocławia i kier na Warszawę Wolnostojący pow 240m2 na działce 610m2 Wybudowany z ceramiki, ocieplony Poziom 0 część mieszkalna 35.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 usytuowana na parterze w niskim zadbanym bloku na Osiedlu Dambonia w Opolu. W pobliżu bardzo dobrze rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 204 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy - Tylko w naszej ofercie. Bardzo ładna, widokowa, działka budowlana o pow. 12,04a, położona na wzniesieniu, w miejscowości Chorągwica zaledwie 4 km od Wieliczki. Teren lekko.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 195 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1195 m - Pełne media, cisza, blisko jezior i sklepów. Wyjątkowa działka budowlana (nr 120/60) w Jabłonowie, gm. Dąbrówno. Idealna inwestycja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania kawalerkę zlokalizowaną w Cieplicach przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na parterze, niskiego budynku wielorodzinnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł2 800 m² 188,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie trapezu o powierzchni 2800.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 425 m² 42,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemków, ulica Krochmalna, działka budowlana 1425m2, sprzedam, cena 59900zł. Na sprzedaż działka budowlana między ulicami Fabryczną, a Krochmalną. Grunt o kształcie kwadratu doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł110,67 m² 7 906,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem | Straconka | 110,67 m Zamieszkaj komfortowo, bez kompromisów w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bielska-Białej. Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni , komfortu i gotowego rozwiązania bez remontów ? Ta nieruchomość spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł972 m² 90,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bardzo dobra lokalizacja! - tuż przy granicy lasu - Piasek, gm Woźniki - ul. Bukowiecka Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 106 m² 176,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W realton! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki zlokalizowanej w Bieruniu, dzielnica Ściernie. Działka zlokalizowana przy głównej ulicy Warszawskiej (dk44).

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom rekreacyjny. Działka leży w pierwszej lini zabudowy od rzeki Dziwna z pięknym widokiem na wodę. Działka oddalona jest od morza ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 206,30 m² 911,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Obiekt dla inwestora! Budynek idealnie nadający się na hotel, apartamenty, mieszkania! 10 km do Karpacza! 15 km do Jeleniej Góry! Wolnostojący, czterokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł49,50 m² 3 737,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Mały Domek z przyjemnością przedstawia atrakcyjna ofertę dla osób poszukujących przytulnego mieszkania w urokliwym miasteczku Wleń. To dwupokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

152 200 zł7 600 m² 20,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka o powierzchni 7600 m , położona w spokojnej, malowniczej okolicy, ok. 10 km od Sokółki i ok.30 km od Białegostoku. Działka znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł35,82 m² 6 420,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,82m2 w centrum Reska. Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G.

Szczegóły ogłoszenia

8 950 000 zł730 m² 12 260,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z basenem o powierzchni 740 m , położona na przestronnej działce 2800 m w zielonej i cichej części Konstancina. Standard: ta.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

NA sprzedaż Dom bliźniak w Zduńskiej Woli 180 m , działka 1054 m , stan surowy zamknięty. Lokalizacja: zduńska Wola, ul. Niemcewicza 13 Typ nieruchomości: dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł48,14 m² 8 496,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł80,23 m² 18 683,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ameriga Vespucciego, na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Nieruchomość położona jest na 5., ostatnim piętrze budynku, co zapewnia większą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

2 123 000 zł189 m² 11 232,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

0% Prowizji od Kupującego. Gustownie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 709 mkw porośniętej starodrzewem w Bobrowcu na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł685 m² 394,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Gajkowie, gmina Czernica. Działka o pow 685 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą. Media: prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 611 zł48,80 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł160 m² 0,37 zł/m²