dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Sosnowiec,śląskie

339 900 zł40 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie Z dużym balkonem Mieszkanie w trakcie generalnego remontu dostępne od kwiecień 2026 - Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł26 m² 17 992,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 1-pokojowy apartament inwestycyjny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

699 000 zł61 m² 11 990,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie w stylu loftowym - gotowe do zamieszkania. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zupełnie nowego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kwidzyn,pomorskie

280 000 zł76 m² 3 684 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże - 3 pokojowe mieszkanie w domu jednorodzinnym na I Piętrze bezczynszowe! Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w stylu Soft Loft. Zachowane sosnowe deski na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

436 320 zł27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 27,7 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - grzegórzki na ulicy Bajecznej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tuwima

Malbork,pomorskie

560 000 zł166 m² 3 368,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Oferta: na sprzedaż dom z dużym potencjałem, położony przy spokojnej, ślepej ulicy. To miejsce dla osób, które szukają ciszy, prywatności i przestrzeni, którą można urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górowo

Górowo,dolnośląskie

120 000 zł1 580 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wieś Górowo geograficznie znajduje się w obrębie Równiny Prusickiej, pomiędzy Wzgórzami Trzebnickimi a Doliną Baryczy. Obszar gminy Prusice leży w strefie najwyższych temperatur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

290 000 zł1 809 m² 160,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1809 m2 zlokalizowana w Miedzianej Górze. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie drogą gruntową o ok. 45 m Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ossy

Ossy,śląskie

702 240 zł7 392 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rolno-budowlana 7 392 m atrakcyjna lokalizacja z potencjałem Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7 392 m , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł58 m² 12 243,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Spokoju sumienia kupić nie można. ale w tym ogłoszeniu oferuję ci spokój ciała i umysłu w atrakcyjnej cenie. Wyobraź sobie moment, w którym po intensywnym dniu parkujesz auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

489 250 zł515 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości REZERWACJA DO 20.04.2026 Informacja podstawowe: Działka budowlana o pow. 515 m2 przy ul. Strażackiej. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Gdynia,pomorskie

1 120 000 zł110 m² 10 200,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i kominkiem | Gdynia ul. Spokojna Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieruszów

Wieruszów,łódzkie

488 900 zł63 m² 7 799,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

414 706 zł41 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,06 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

578 160 zł40 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

419 768 zł41 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

580 000 zł78 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 78m2, położonym na 2 piętrze wieżowca na os. Zachód. Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia i umeblowanego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowa Wieś,mazowieckie

1 450 000 zł165 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Budynek mieszkalno - usługowy w doskonałej lokalizacji! Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 165 m2, zlokalizowany w miejscowości Nowa Wieś pod Pruszkowem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mezowo

Mezowo,pomorskie

299 000 zł1 506 m² 198,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Mezowo, gmina Kartuzy - przy lesie państwowym! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1506 mklw., położoną w miejscowości Mezowo koło Kartuz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rędzińska

Częstochowa,śląskie

800 000 zł390 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Częstochowa - Wyczerpy, do sprzedania dwa domy w cenie jednego. Okazja! do sprzedaży dwa domy W cenie jednego! Do sprzedania dwa domy z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| przestronne | słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

8 900 000 zł4 680 m² 1 901,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny! Na sprzedaż działka w centrum Dziwnowa w bliskiej odległości do morza i rzeki z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia działki: 4680 m2 Maksymalny procent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

198 000 zł50 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Domek drewniany z dużym tarasem do kapitalnego remontu na działce 1200 m2. Dom składa się z salonu z kominkiem, dwóch sypialni, kuchni i łazienki. Do salonu przylega duży kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Września

Września,wielkopolskie

3 000 000 zł4 439 m² 675,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Ciekawa oferta inwestycyjna - wystawiony na sprzedaż budynek dawnych koszar pruskich z początku XX wieku. Obiekt znajduje się we Wrześni, powstał latach 1902-1910. 4 kondygnacje nadziemne ( parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

180 000 zł21 800 m² 8,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadamy działki leśne o łącznej powierzchni ok. 2,18 ha znajdujące się w Suchej Beskidzkiej - Błądzonka. Działki posiadają numery: 2615 - pow. ok. 9500 m22598 - pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w pobliżu uczelni, lsm os. Mickewicza. Idealna propozycja jako inwestycja pod wynajem-gotowiec inwestycyjny lub 1 mieszkanie na start. Bardzo dobre położenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

2 429 000 zł279 m² 8 706,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim + dwie działki (16 arów + 9,7 ara) - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność realdom Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Gdańsk,pomorskie

637 000 zł49 m² 12 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Katowice,śląskie

479 000 zł54 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania 2- pokojowego, na kameralnym osiedlu, do własnej aranżacji, w cichej i spokojnej lokalizacji, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chochół

Chochół,mazowieckie

299 000 zł2 405 m² 124,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśna oaza z ogromnym potencjałem zabudowy Chochół, gm. Mińsk Mazowiecki. Jeśli szukasz miejsca, gdzie zapach sosnowego lasu miesza się z komfortem szybkiego dojazdu do miasta, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

332 000 zł38 m² 8 691,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym Osiedlu Europejskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł995 m² 561,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 995 m - Osielsko. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 995 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł61 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60.75 m2 + ogród ok. 110 m2 (segment narożny) w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy bocznej ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kolejowa

Syców,dolnośląskie

1 900 000 zł275 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, przestronny dom o pow.275 m2 na działce ok. 38 arów.Syców, ul. Kolejowa. Prezentowana nieruchomość to willa z 1930 roku położona w Sycowie przy ul. Kolejowej, to niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje + salon z aneksem Żyrardów 96-300, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia i wykończone w wysokim standardzie.