dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 846 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 846 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Budzów

Budzów,małopolskie

449 000 zł85 m² 5 290,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 113 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się Z propozycją domu położonego W malowniczej miejscowości budzów Położenie nieruchomości jest wyjątkowe- jedna z bocznych uliczek. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

673 365 zł70 m² 9 619,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70m2 z dwoma balkonami od strony sypialni oraz wyjściem na mały ogródek od strony salonu Mieszkanie o układzie pomieszczeń na przestrzał, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Łódź,łódzkie

555 000 zł44 m² 12 688,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 4. (ostatnim) piętrze w budynku z 2018 roku, na Bałutach - ul. Mackiewicza (łódź). Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

656 034 zł66 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mistrzejowicka

Kraków,małopolskie

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w systemie tbs o powierzchni 52,8 m z balkonem. Mieszkanie położone na I piętrze w III-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł28 m² 16 786 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę przy Parku Skaryszewskim. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10-cio piętrowym budynku, przez co z balkonu jest piękny widok na zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł36 m² 4 937,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy Białego Kamienia, na pograniczu Konradowa, z dogodnym dojazdem w kierunku Chełmca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Prusa

Kraków,małopolskie

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

English below Zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 24,9 m , położonej przy ul. Prusa w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

389 000 zł866 m² 449,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy - ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dostępu do miasta? Ta działka w Rabowicach to propozycja, której nie warto przegapić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

375 000 zł25 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

l gotowiec inwestycyjny | 25 m | Balkon | Niski czynsz | Podgórze l Blisko Wisła l Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 25 m z balkonem, położona przy ul. Kalwaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na wrocławskich Stabłowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Grota-Roweckiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

245 000 zł57 m² 4 298,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

835 000 zł62 m² 13 520,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w Krakowie /złocieniu. Mieszkanie praktycznie nowe, budynek z 2021r. składa się z 2 sypialni, salonu z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Siedlec,małopolskie

895 000 zł164 m² 5 457,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

-rezerwacjja- oferujemy Państwu gotowy dom na ponad 82 arowej działce z pięknym widokiem na okolicę w miejscowości Siedlec koło Bochni. Oferowany dom składa się z z 5 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle XXV-lecia

Bielawa,dolnośląskie

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe słoneczne, przytulne mieszkanie położone na popularnym osiedlu XXV lecia w Bielawie. W tej lokalizacji mieszkać chce każdy. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,mazowieckie

2 499 000 zł390 m² 6 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok. 390 m, położony na bardzo przestronnej, imponującej działce o powierzchni ok. 12.500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant. Nieruchomość o powierzchni 43m2 usytuowana jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

859 125 zł146 m² 5 891,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Kamienica | Róg ul. Księcia Bogusława X i Małkowskiego | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu z unikalną możliwością rozbudowy o strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł33 m² 19 696,50 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 999 000 zł178 m² 11 198,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 008 m²

Rezydencja z prywatnym stawem | 5008 m | Mała Nieszawka Są nieruchomości, które spełniają potrzeby. I są takie, które tworzą styl życia. Ta wyjątkowa posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gąskowo

Gąskowo,zachodniopomorskie

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000 m.kw w cichej i spokojnej okolicy blisko Kołobrzegu! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.000 m2 w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 100 000 zł105 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 570 000 zł69 m² 22 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska przy ul. Łąkowej. W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 46 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschód) w bardzo dobrym stanie.