dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

820 000 zł63 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie, położone w Białymstoku na os. Sienkiewicza przy ul. Jurowieckiej 19 - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrzycka

Oborniki,wielkopolskie

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 78 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 682,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Unikatowa nieruchomość w zabytkowej kamienicy | Podwale, wrocław Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,23 m z przynależną dużą piwnicą, położony na parterze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł31 m² 19 645,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie: nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w 10-piętrowym budynku z windą, na 4. piętrze. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, w stanie idealnym - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowy z najemcą - Pizzeria sieciowa. Lokal o powierzchni 69 m2 zlokalizowany na parterze , eleganckiego apartamentowca z 2016 roku lofty lubelska przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Przysieki

Przysieki,podkarpackie

1 079 000 zł250 m² 4 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 008 m²

Do sprzedania cała posesja z domem wolnostojącym o pow. 250m2, posadowionym na dużej działce ponad 3000m2 ( teren składa się z 4 geodezyjnie przylegających do siebie działek, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł31 m² 16 003,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 529 000,00 zł Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł49 m² 24 469,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

English below Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w Steam Park zielona enklawa w sercu Krakowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łąkie

Łąkie,pomorskie

245 000 zł1 364 m² 179,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę nad jeziorem o powierzchni 1364 m w miejscowości Łąkie, gm. Lipnica. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

856 910 zł132 m² 6 504,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w pobliżu miejscowości Dobra Szczecińska. Inwestycja zlokalizowana w cichej oraz spokojnej okolicy w pobliżu lasów. Działki od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pieńki

Pieńki,podlaskie

131 000 zł1 743 m² 75,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam państwu ofertę malowniczej działki położonej w miejscowości Pieńki w gminie Michałowo. Jest to działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

1 649 105 zł118 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do zamieszkania od zaraz - mamy dla Ciebie idealną propozycję! Wystarczy wnieść swoje rzeczy, dodać kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

302 892 zł35 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

249 000 zł18 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż - lokal / pełna własność - kraków, stare miasto, ul. Szlak Na sprzedaż kompaktowy lokal typu kawalerka, położony na niskim parterze (przyziemie -1) w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bengalska

Wrocław,dolnośląskie

1 799 000 zł186 m² 9 672,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom typu kostka | wrocław | zielona okolica | wysoki standard wykończenia nieruchomość Dom wolnostojący typu kostka o powierzchni 186 m zlokalizowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

4 700 000 zł572 m² 8 209,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowo-mieszkalny przy głównej ulicy w Białymstoku o powierzchni użytkowej 572,50m2 składający się z dwóch brył z czego jedna położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrzejów

Andrzejów,lubelskie

1 150 000 zł177 m² 6 504,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 090 m²

***tylko w Imperium Nieruchomości, prowizja 0% od Kupującego*** Ofertą sprzedaży jest rodzinny dom, częściowo do własnej aranżacji, działki około 2000m2, 40minut jazdy trasą ekspresową S19 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

678 755 zł60 m² 11 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 59,80 m | 4. piętro | Poznań - Ptasia Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowa: 59,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cholerzyn

Cholerzyn,małopolskie

815 000 zł83 m² 9 774,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

nr 2 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 4-pokojowe dom ( bliźniak) 83 m2 w zielonym Cholerzynie Plus duży ogród 103 m2 zalety: przestronny salon Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Lubin,dolnośląskie

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, do którego można się wprowadzić od razu bez konieczności robienia remontu na start. Wnętrze jest funkcjonalne i estetycznie urządzone, z podwieszanymi sufitami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł58 m² 12 672,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 58 m z balkonem i widokiem na zieleń. 0% prowizji. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Straszyn,pomorskie

869 000 zł166 m² 5 234,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa z rozpoczętą budową domu wolnostojącego położona w miejscowości Straszyn przy ul. Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

990 000 zł147 m² 6 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta rynku pierwotnego. Zakup bezpośrednio od dewelopera klient zwolniony Z podatku pcc wpłaty następują na rachunek powierniczy. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Skawina,małopolskie

766 785 zł93 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja inwestycji arka nova to nowoczesny apartamentowiec położony przy ul. Granicznej - na styku Krakowa i Skawiny. To idealny adres dla osób, które chcą cieszyć się bliskością centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka o powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na ogrodzony taras, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

759 000 zł51 m² 14 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie przy lesie Nowe mieszkanie I Wysoki standard wykończenia | Gdynia Dąbrowa | Balkon I Miejsce parkingowe Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

419 000 zł53 m² 7 973,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Są miejsca, których nie da się odtworzyć we współczesnym budownictwie - i to mieszkanie jest jednym z nich. Położone na zabytkowym Osiedlu Montwiłła-Mireckiego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

457 700 zł38 m² 12 102,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Błękitna

Chrzanów,dolnośląskie

4 474 200 zł29 828 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel: *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* *cena do negocjacji* Podstawowe informacje: działka o całkowitej powierzchni 29.828 m2, z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzywa

Niepołomice,małopolskie

733 187 zł120 m² 6 109,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Lakado prezentuje dom w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz w zielonej, rekreacyjnej części Niepołomic, nieopodal Puszczy Niepołomickiej! Zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

402 439 zł68 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 68,21 m2, wynajęty na długi okres oraz zaadaptowany przez najemcę. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skawina,małopolskie

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opypy

Opypy,mazowieckie

1 139 000 zł89 m² 12 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej ok.88 m. Dom jest po kompleksowym, generalnym remoncie, zlokalizowana w miejscowości Opypy, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł4 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnowskie Góry,śląskie

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.