dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wierzbie,łódzkie

1 320 000 zł154 m² 8 560,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w miejscowości Wierzbie (województwo łódzkie, powiat kutnowski, gmina Kutno), w cichej i spokojnej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łańcut,podkarpackie

799 000 zł121 m² 6 608,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej części Łańcuta. Nieruchomość została wybudowana według indywidualnego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ulicy Łokietka 45 w Inowrocławiu, na osiedlu Piastowskim II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

680 000 zł900 m² 755,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży obiekt na który składa się: teren o powierzchni 5676 m ( 32m x 177m) zabudowany halą o powierzchni 900m2 ( 12,5m x 87,50m). Położony przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Boroszewo

Boroszewo,pomorskie

599 000 zł109 906 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę rolną na sprzedaż objętą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego , o powierzchni 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zacisze

Chorowice,małopolskie

336 480 zł1 402 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w Chorowicach ul. Zacisze/gm. Mogilany. Działka o powierzchni 1402 [m2] w kształcie kwadrata. Położona w cichym , bezpiecznym, urokliwym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Kraków,małopolskie

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta biura nieruchomości Nieruchomości profesjonalnie. Oferuję do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie na starym mieście. Trzecie piętro w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przedszkolna

Tułowice,opolskie

379 000 zł86 m² 4 404,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tułowice | 3 pokoje | 86,05 m | wysoki parter | duże zaplecze gospodarcze. Szukasz dużego mieszkania z potencjałem z wygodnym dojazdem do Opola czy Nysy ? Ta oferta w Tułowicach jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sarbsk

Sarbsk,pomorskie

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta indywidualna (dla Ciebie) Działki Sarbsk blisko Łeby! Spełnij swoje marzenie o domu nad morzem bez ryzyka i urzędowych kolejek! okazja: sarbsk (3km od Łeby): działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

624 151 zł47 m² 13 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem większym niż niejedna działka 156,9 m prywatnej zieleni tylko dla Ciebie. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Chechło,małopolskie

149 000 zł1 391 m² 107,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1391 m | Chechło, ul. Widokowa | mpzp | Media | 179 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1391 m , położona w miejscowości Chechło, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bez pośredników: mieszkanie 2-pokojowe 40 m po generalnym remoncie ( wszystko nowe włącznie z instalacjami) 2 piętro, mieszkanie dwustronne, balkon, parking na pilot, niski czynsz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

2 028 000 zł51 m² 40 047,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji nad wodą, w miejscowości Wiślinka zaledwie kilkanaście minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podzaborówek

Leszno,mazowieckie

345 000 zł1 000 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: leszno, ul. Podzaborówek (gm. Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przeznaczenie: działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) gminy Leszno. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł25 m² 17 004,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w cichym, klimatycznym miejscu. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Główne atuty mieszkania na Woli to dynamiczny rozwój dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Osowiec,mazowieckie

452 700 zł1 509 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję piękną, regularną działkę o kształcie prostokąta idealną pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego lub rekreacyjnego. Dzięki regularnym granicom teren jest łatwy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł57 m² 23 684,20 zł/m²

 

Piętro:14/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowy, 2-pokojowy apartament położony na 14. piętrze prestiżowej inwestycji przy ul. Sikorskiego13 we Wrocławiu. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orła Bielika

Sulmin,pomorskie

695 000 zł1 206 m² 576,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż, jedyna taka, działka budowlana w Sulminie o doskonałych parametrach. Działka: przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1206 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

551 552 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Makowa

Sędziszów,świętokrzyskie

121 000 zł1 001 m² 120,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne, widokowe działki budowlane Sędziszów! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek, położonych w miejscowości Sędziszów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bednary

Bednary,łódzkie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 200 metrów kwadratowych, wycenioną na 499 000 pln, co przekłada się na atrakcyjną cenę 2 495 pln za metr kwadratowy. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł47 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 46,8 m 2 pokoje, poznań, osiedle Zwycięstwa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,8 m , położone na Osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu, na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł43 m² 14 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Gdańsku. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość o powierzchni 43 m znajduje się na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mańkowska

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł159 m² 9 359,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Jeśli marzysz o codziennym kontakcie z naturą, a jednocześnie zależy Ci na wygodnej komunikacji z miastem lokal przy ul. Mańkowskiej na warszawskiej Białołęce jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Jawor,dolnośląskie

590 000 zł77 m² 7 664,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w ładnej Jaworskiej kamienicy. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego przy ul. Poniatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! dzień otwarty! Zapraszamy w sobotę 28.03 w godzinach 13-16 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

485 000 zł59 m² 8 280,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Położone przy ul. Gandhiego na 2 piętrze w niskim bloku. Powierzchnia wynosi 58,57 m2. Mieszkanie jest czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł114 m² 14 035,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Wykończony w najwyższym standardzie dwupoziomowy apartament na Ołtaszynie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzciana,podkarpackie

719 000 zł94 m² 7 624,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,3 m2 z usytuowany na 2,5 arowej działce w Trzcianie - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

942 400 zł59 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-128 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

280 000 zł330 m² 848,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka w środku parku, obok skateparku, muszli koncertowej, w dość uczęszczanym miejscu. Naszym zdaniem idealna pod punkt gastronomiczny, pieczywo, ciastkarnię. Gdynia, ul. Płk. Dąbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpaków

Piekary Śląskie,śląskie

607 320 zł72 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Super atrakcyjna cena! Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze w niskim II piętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Łobżenica,wielkopolskie

650 000 zł116 m² 5 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis nowa promocyjna cena! Ten wyjątkowy "dom rekreacyjno-wypoczynkowy". Może być Twój, sam zdecyduj. ? dom jednorodzinny, bliźniak położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł33 m² 23 253,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej niż mieszkanie. Wyższy standard życia. Porozmawiajmy o mieszkaniu, jego jakości i korzyściach z zakupu a dopiero na końcu o cenie. Kupujesz komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

270 000 zł963 m² 280,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka 100% budowlana nr 4710/2 w Pietrzykowicach (gmina Łodygowice). Lokalizacja: cechy: > 963 m2 > skrzynki z prądem na działce > ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

915 000 zł105 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja oferty Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogatszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

485 000 zł53 m² 9 168,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w niskim bloku, o powierzchni użytkowej 47,8 m2. W kw jest wpisana piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

77 000 zł766 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka z Warunkami Zabudowy o pow. 766 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Istnieje możliwość powiększenia działki do 1524.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować do zakupu ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni prawie 61 m2, 3 pokoje, zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul. Mjr Hubala w Opolu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W marcu / kwietniu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.