dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

829 000 zł115 m² 7 208,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe, dwupoziomowe w Elblągu przy ulicy Nitschmanna o powierzchni 115 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w budynku z nowszych zasobów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miernicza

Lublin,lubelskie

600 000 zł500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis w zdjęciach. Działka znajduje się na ul. Mierniczej. Dodatkowo, dzierżawię od Miasta grunt za garażem o pow. Ok 170m2 Posiadam aktualną decyzję Urzędu Miasta o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w ścisłym centrum Rybnika l! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W skład budynku wchodzą dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieczykowa

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

ul. Mieczykowa - Podgórze- osiedle Kliny Sprzedamy atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z 2008 r. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 69,47m2 Piętro 2 w niskim 3 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skępe

Skępe,kujawsko-pomorskie

549 000 zł83 m² 6 614,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom modułowy, zamieszkały od 2022 roku, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Skępe, powiat Lipno, województwo kujawsko-pomorskie.Dom jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł50 m² 12 626 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m w kamienicy z 1953 roku na Nowej Pradze. Budynek z 1953 roku, z cegły, zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł91 m² 12 637,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrotkowska

Lublin,lubelskie

399 000 zł54 m² 7 409,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ulicy Wrotkowskiej na spokojnej dzielnicy Wrotków, na powierzchnię 53,85 m2 składa się: * dużego przedpokoju * 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

789 000 zł43 m² 18 158,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43,45 m2, zlokalizowane przy ul. Adama Vetulaniego w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały. -parter Z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Astrów

Stanowice,dolnośląskie

430 000 zł1 843 m² 233,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Astrów w Stanowicach gm. Oława. Działka nr 238/8 o pow. 1843 m2. Atuty działki: - bardzo dobra lokalizacja względem dk 94- dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Beskidzka

Korbielów,śląskie

4 200 000 zł1 100 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję do sprzedazy stosunkowo nowy ( 2008 r), pensjonat (a właściwie aparthotel ) usytuowany w Korbielowie u podnóży góry Pilsko. Powierzchnia użytkowa 1100 m2 , kubatura 3000 m3, działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł58 m² 12 667,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,34 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku apartamentowym z 2010 roku, na wrocławskich Maślicach w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł56 m² 12 249,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie | krzyki południe | oficerska Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,92 m Położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

763 500 zł57 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wałcz,zachodniopomorskie

315 000 zł48 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane w Wałczu przy ul. Kościuszki. Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku i posiada balkon, który stanowi dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koziei

Łańcut,podkarpackie

585 000 zł49 m² 11 892,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, chciałbym przedstawić Państwu w pełni wykończone i wyposażone trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze budynku w Łańcucie, przy ul. Koziei 9, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sierosław

Sierosław,zachodniopomorskie

316 000 zł1 264 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1264m2 do zabudowy jednorodzinnej lub rekreacyjnej. Działka ma kształt prostokąta ok. 42 m x 30 m . Działka nie zadrzewiona , płaski teren. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

973 000 zł92 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w południowo-zachodniej części Lublina, która świetnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tuwima tuż obok Nowego Centrum Łodzi. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu, sypialni, trzeciego pokoju (idealnego jako pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

197 900 zł98 m² 2 011,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

2 650 000 zł260 m² 10 192,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zanim jeszcze pomyślisz o przeprowadzce, twoje ciało już wie, jak smakuje głęboki oddech pośród sosen w Nowosolnej. Czy zauważyłaś, jak szybko Twój umysł potrafi odciąć zgiełk miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

795 600 zł52 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

W sprzedaży trzypokojowe, słoneczne, kompaktowe mieszkanie w topowej lokalizacji Trójmiasta - gdańskim Brzeźnie. W odległości 10-minutowego spaceru aleją do najpopularniejszej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

339 000 zł42 m² 8 027,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na łódzkiej Retkini! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piaseczno,mazowieckie

627 096 zł47 m² 13 368,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt obejmuje nowoczesny apartamentowiec z lokalami w układach od 1 do 4 pokoi, których metraż wynosi od 28 do 77 mkw, zlokalizowany w centrum Piaseczna. W budynku zaplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

491 007 zł36 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

430 185 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Jordanów,małopolskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - Jordanów! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie domów i łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

632 868 zł61 m² 10 378,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stara Iwiczna,mazowieckie

969 000 zł109 m² 8 900,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu nowoczesne i funkcjonalne domy, usytuowane na małym kameralnym osiedlu w Starej Iwicznej. Osiedle składające się z 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

325 000 zł46 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 3 piętro | doskonała lokalizacja! | piwnica nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo przestronnego, dwupokojowego mieszkania, które znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radoszyn

Radoszyn,lubuskie

1 499 000 zł1 381 m² 1 085,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:61 665 m²

Nieruchomości oferuje gospodarstwo rolne w Radoszynie. Gospodarstwo składa się z nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym wraz z budynkami gospodarczymi oraz gruntów rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Słoneczny

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł66 m² 6 091,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim, na Placu Słonecznym, tuż przy Rezerwacie Przyrody Gorzowskie Murawy. Mieszkanie ma 65,5 m i znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł36 m² 14 306 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1967 roku, zlokalizowane na granicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

980 000 zł290 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w stanie surowym zamkniętym położony na działce o powierzchni 1035m2 w okolicy parku w Mysłakowicach. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł76 m² 8 614,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ostatnie 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4m2 w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Pańskiej! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Wręczyca Wielka,śląskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego we Wręczycy Wielkiej przy ul. Ogrodowej - nr działki 533, obręb Wręczyca Wielka.