dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

319 900 zł69 m² 4 668,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,53m2 położone na drugim piętrze dwupiętrowego bloku posadowionego w Bytomskiej dzielnicy Szombierki , przy ulicy Zabrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł34 m² 13 196,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa kawalerka przy Wiśle | Balkon | Oddzielna kuchnia | Nowodwory, ul. Odkryta Szukasz komfortowej przestrzeni do życia w zielonej, spokojnej części Warszawy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kochlice

Kochlice,dolnośląskie

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 12 arów - Kochlice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12 arów , położona w spokojnej miejscowości Kochlice , w dogodnej lokalizacji z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goździków

Bielsko-Biała,śląskie

720 000 zł60 m² 12 060,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie pod Szyndzielnią ul. Goździków, bielsko-Biała Powierzchnia: 59,7 m | 3 pokoje | ogródek i taras | klimatyzacja | 4 miejsca parkingowe w cenie Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

653 000 zł43 m² 15 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 653 000zł zamiast 686 480zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

2 950 000 zł179 m² 16 462,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczym Tuchomiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Krosno Odrzańskie,lubuskie

245 140 zł48 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż 3- pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na parterze w niskim bloku po termomodernizacji. Przed blokiem znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

649 997 zł100 m² 6 471,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 100,44 m , położone w kamienicy w centrum Gliwic, tuż obok Politechniki Śląskiej, prezero Areny, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

459 000 zł47 m² 9 734,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Postępu

Wola Mrokowska,mazowieckie

1 099 000 zł178 m² 6 174,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

1 099 000 zł | sprzedaż | połowa domu | 178 m2 / wola mrokowska / gm. Lesznowola II etap W sprzedaży! Planowany termin rozpoczęcia budowy luty 2026, oddanie do użytkowania grudzień 2026 zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł25 m² 10 318,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Małe mieszkanie, duże możliwości 25,10 m | Toruń, ul. Wojska Polskiego Szukasz kompaktowej przestrzeni, która daje maksimum funkcjonalności? To mieszkanie to idealne połączenie wygody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie przy ul. Paderewskiego, os. Górczyn, gorzów Wlkp. Mieszkanie 2 pokojowe, 48m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2003r, na osiedlu Sady. Stan techniczny: ściany wytynkowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 273 000 zł65 m² 19 629,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie W centum krakowa Nowe mieszkanie Pod Klucz | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Maksymalna funkcjonalność I Blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kwiatkowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

99 000 zł285 m² 347,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka! Świetna lokalizacja: koszalin, osiedle Na Skarpie! W mpzp działka oznaczona jako D1.MN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł37 m² 12 885,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 37,25 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 11-sto piętrowego bloku , w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

529 000 zł54 m² 9 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do wprowadzenia! 3 pokoje, słoneczny salon, po generalnym remoncie, przy ul. Legionów - 53,6 m2. Marzysz o mieszkaniu, w którym wszystko jest nowe i gotowe do zamieszkania? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Garlica Duchowna

Garlica Duchowna,małopolskie

1 800 000 zł118 m² 15 254,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż zostaje wystawiony wolnostojący dom jednorodzinny pod Krakowem, o wnętrzu świetnie zaprojektowanym pod względem funkcjonalności. Dom posiada łączną powierzchnię w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł47 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Police ul. Wróblewskiego 6 46,74 m | 2 pokoje | 2 piętro | balkon | centrum | sprzedaż bezpośrednia Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,74 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł43 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Budy-Grzybek,mazowieckie

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1500 m, położona w miejscowości Budy-Grzybek, w gminie Jaktorów. Teren objęty jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Stara Iwiczna,mazowieckie

795 000 zł68 m² 11 638,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz miejsca, które nie wymaga kompromisów? Prezentujemy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w sercu Starej Iwicznej przy ul. Słonecznej 105b. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Poznań,wielkopolskie

658 000 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje na Makowej Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Poznaniu przy ul. Makowej. Mieszkanie o powierzchni 65.80 m2 znajduje się na wysokim parterze w willi z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

955 000 zł48 m² 19 743,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 48,37 m , które zostało funkcjonalnie podzielone na dwa lokale: lokalizacja: ulica Józefa Sarego znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 952 zł46 m² 10 256,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

239 000 zł53 m² 4 543,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z klimatyzacją na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w Bielawie. Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki w wc oraz przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowowiejska

Dzierżoniów,dolnośląskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy dom z duszą 100 m + użytkowe skosy | działka 350 m + dzierżawa 80 m | klimatyczny ogród z oczkiem wodnym Na sprzedaż niepowtarzalny dom o niezwykłym klimacie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł58 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość w rezerwacji do końca marca. Prezentuję na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli - Odolanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł152 m² 17 434,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

760 000 zł38 m² 19 910,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,17 m2 w budynku przy ul. Lipskiej (z 2025 roku) Rozkład pomieszczeń wg załączonego rzutu.; - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka - ul. Aluzyjna | osiedle Dąbrówka Wiślana VII Podstawowe informacje Powierzchnia: 50,2 m Liczba pokoi: 2 Piętro: wysoki parter / 7 Rok budowy: 2002 Budynek: blok z cegły, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł71 m² 11 974,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam Państwu do zaoferowania przestronne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na parterze w 4-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł58 m² 10 274,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż - Warszewo, apartamenty Pod Zegarem Na sprzedaż oferujemy jasne, ciche i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podmiejska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł49 m² 7 637,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z widokiem na panoramę Gorzowa | 3 pokoje | Os. Dolinki | Bez prowizji Są mieszkania, które są tylko metrażem. I są takie, do których chce się wracać. To 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowa

Szubin,kujawsko-pomorskie

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na drugim piętrze o powierzchni 35 m.cena 180000 do uzgodnienia .zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w kamienicy w pobliżu Gdańska Głównego. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

1 890 000 zł211 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 210.54m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie skrajne nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem - 110 m2. Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród ok. 110 m Na sprzedaż oferujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie.