dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Lublin,lubelskie

599 000 zł60 m² 10 016,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Polski Walczącej

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł38 m² 18 324,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy Warszawa, mokotów 38,2 m Kwota w ogłoszeniu 700 000 zł jest kwotą netto Przedmiotem oferty jest nowy lokal usługowo-handlowy oddany w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

520 000 zł65 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 64,80 m2, w dobrej cenie rynkowej, położone na siódmym piętrze w wieżowcu w Śródmieściu Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

1 166 111 zł49 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty tel. Piękne mieszkanie w kamienicy z historią - perła modernizmu - na warszawskim Solcu - dwustronne - 2 pokoje, 48,59 mkw Podstawowe informacje: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Łódź,łódzkie

395 000 zł42 m² 9 353,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, zlokalizowane przy ul. Olimpijskiej na cenionym łódzkim osiedlu Retkinia. To miejsce, które realnie ułatwia codzienne życie wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

552 510 zł53 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 52.54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łowicka

Zabrze,śląskie

899 000 zł93 m² 9 702,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom szeregowy o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Zabrza - Grzybowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł105 m² 18 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalnie zaprojektowany Apartament o powierzchni 104,8 m , położony przy ul. Sarmackiej w eleganckim budynku w sercu Miasteczka Wilanów. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 35 m , zlokalizowaną przy ul. Wileńskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

349 700 zł57 m² 6 135,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego M5 o powierzchni 57m2, mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gocławska

Warszawa,mazowieckie

1 775 000 zł96 m² 18 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie z pełnym pakietem komfortu - jedyne takie w okolicy To mieszkanie gra melodię dla szczęśliwej rodziny dwa kroki od Parku Skaryszewskiego Tu poranki zaczynają się światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

479 671 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawia

Adamowizna,mazowieckie

870 000 zł143 m² 6 083,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowa Inwestycja Adamowizna Przedstawiam do zakupu dom o powierzchni 143m2 z działką 380metrów Pełen stan deweloperski Rozkład pomieszczeń Parter; - salon z aneksem kuchennym- 31,9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł114 m² 3 030,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie centrum Wałbrzycha. Na powierzchnię mieszkalną: 108,36 m2 składają się: -3 niezależne pokoje -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Oborniki,wielkopolskie

500 000 zł78 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 78 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

298 100 zł28 m² 10 646 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych na długie spacery. Co istotne mieszkania są już oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł73 m² 9 931,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 73 m2 składają się: - 6 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Tuławki

Tuławki,warmińsko-mazurskie

80 000 zł3 442 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować dla Państwa działkę w miejscowości Tuławki na sprzedaż. Działka o powierzchni 3422 Nr Działki 24/4 O działce: teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

970 000 zł116 m² 8 339,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferujemy dom jednorodzinny dwulokalowy w doskonałej lokalizacji! Każdy lokal będzie miał do wyłącznego korzystania ogród o powierzchni ok. 210 mkw oraz dwa miejsca postojowe! parter 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł56 m² 14 221,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku. Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

1 890 000 zł7 310 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowo-usługowa w Woli Batorskiej Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną na Wschodnim Obszarze Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej w miejscowości Wola Batorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zwycięstwa

Piecki,warmińsko-mazurskie

300 000 zł242 m² 1 238,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Dom z potencjałem w miejscowości Piecki przy ul. Zwycięstwa 17 Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w miejscowości Piecki , przy ul. Zwycięstwa 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

743 162 zł68 m² 10 896,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 68,20 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Różance. To spokojna, zielona część Wrocławia, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

658 000 zł55 m² 11 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Warszawa,mazowieckie

798 294 zł32 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż kawalerka || 32,06 m2 || 1 łazienka || aneks kuchenny || apartament umeblowany || komórka lokatorska 2,1 m2 Nowoczesna kawalerka 32 m2 położona na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

318 000 zł49 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 3. piętrze w bloku w Centrum Radomia przy ulicy Żeromskiego 119. Dlaczego to mieszkanie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł59 m² 7 547,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: oferta dostępna wyłącznie w biurze prestige Nieruchomości! rezerwacja! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania na osiedlu Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pobłocie Wielkie,zachodniopomorskie

160 000 zł42 m² 3 818,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przestronna kawalerka 41,9 m spokojne miejsce do życia | Pobłocie Wielkie Na sprzedaż ustawna i jasna kawalerka o powierzchni 41,9 m , położona w miejscowości Pobłocie Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł36 m² 13 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości wykończonej pod klucz, znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Langiewicza

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł130 m² 10 761,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Unikatowa nieruchomość w Centrum Krakowa: mieszkanie 3 pokojowe + garaż z dodatkowymi 2 Kawalerkami + połowa strychu. Lokalizacja: oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

794 500 zł91 m² 8 721,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Koronowskiego z dużym sadem - wyjątkowa oferta Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 86 m , wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

998 954 zł63 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pruszków,mazowieckie

1 087 960 zł77 m² 14 205 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Projekt obejmuje 77 luksusowych apartamentów o metrażach od 25 do 88 m2, zlokalizowanych w zachodniej części Pruszkowa. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł58 m² 13 890,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m , z przestronnym ogródkiem i tarasem o łącznej powierzchni ok. 25 m , a także miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Siekierki Małe,wielkopolskie

318 780 zł1 012 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę pod zabudowę domu jednorodzinnego położoną w Siekierkach Małych przy ul. Szkolnej. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej posiada wydane warunki.