dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup bez dodatkowych kosztów: 0% pcc 0% prowizji Zarezerwuj dom bez żadnych opłat i wprowadź się od razu klucze czekają na Ciebie. Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

430 000 zł46 m² 9 287,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Chrobrego o pow. 46 m2 - gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie dwustronne, usytuowane na 1. piętrze, zlokalizowane w samym centrum Oławy - ul. Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kłębowiec,zachodniopomorskie

465 000 zł74 m² 6 282,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż nowe energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Żółta

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł753 m² 1 713,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - grunt inwestycyjny/zabudowa wielorodzinna, zabudowa bliźniacza, zabudowa usługowa nieruchomość: intensywność zabudowy - do 2,0 wysokość zabudowy - do 12 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Makówka, bezpośrednio przy Czarnym Lesie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m, położona w miejscowości Makówka, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

809 108 zł61 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 31.03 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 96 000zł Komfortowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 202 599 zł65 m² 18 541,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zobacz plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów - tysiące mieszkań z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Pruszków,mazowieckie

737 858 zł61 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje 40 lokali mieszkalnych, w 5 kondygnacyjnym budynku znajdującym się w Pruszkowie. Kupujesz bez prowizji,bezpośrednio od Developera. Oddanie do użytkowania 1 kw. 2026 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilara

Dzierżoniów,dolnośląskie

939 000 zł120 m² 7 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 934 m²

Przedstawiam Państwu ofertę Nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej ul. Wojciecha Kilara, dzierżoniów 939 000 zł | 120 m | 2024 rok | do negocjacji. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł60 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Sienna

Sienna,dolnośląskie

329 000 zł22 m² 14 819,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

2 apartamenty Inwestycyjne Gotowe do Zakupu od Ręki! Lokalizacja: resort Czarna Góra, sienna (stronie Śląskie), dolnośląskie w otoczeniu terenów zielonych i górskich tras rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł45 m² 26 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Avenue Estate prezentuje elegancki apartament w przedwojennej kamienicy przy ul. Marszałkowskiej w pobliżu placu Unii Lubelskiej. Atuty Wysokość pomieszczeń aż 350 cm Przedwojenna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

119 900 zł39 m² 3 074,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Żabów, 39 m , pierwsze piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w miejscowości Żabów, w 2-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Szukasz domu swoich marzeń, w którym postawiono na przestrzeń, funkcjonalność i jakość wykonania - Ten dom może jest właśnie dla Ciebie. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

487 000 zł58 m² 8 411,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,9m2 usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy lsm osiedle Krasińskiego - ul. Krasińskiego. 10 minut od Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Reymonta

Środa Śląska,dolnośląskie

659 000 zł86 m² 7 662,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka z ogrodem Środa Śląska, ul. Reymonta Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Środzie Śląskiej przy ul. Reymonta, w spokojnej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dmuchawcowa

Warszawa,mazowieckie

2 599 000 zł1 254 m² 2 073 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną z prawomocnym pozwoleniem na budowę kameralnego budynku wielorodzinnego. Działka o wymiarach 37 x 34 m, położona w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 399 000 zł270 m² 8 885,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

2 399 000 zł | sprzedaż | dom- segment środkowy | 270 m2 | działka 304 m2 | józefosław Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom, z garażem dwustanowiskowym. Położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia | top lokalizacja osiedle Leśne 2 pokoje Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł481 m² 2 285 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Siedziba firmy z magazynem | Alternatywa dla wynajmu | Plac utwardzony. Funkcjonalna nieruchomość zaprojektowana z myślą o prowadzeniu działalności operacyjnej - magazyn, zaplecze biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagodowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul.Jagodowej (Podgórze, Borek Fałęcki). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56.20 m2 z ogrodem o powierzchni 30 m2 (A1) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

760 500 zł44 m² 17 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, jasne i gotowe, by stać się Twoim miejscem na mapie miasta. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji przy Matecznym to propozycja idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł49 m² 13 015 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezpośrednio komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,79 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 roku, wyposażonego w windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane na parterze domu położonego przy ul. Batalionów Chłopskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okuniew

Okuniew,mazowieckie

1 474 000 zł250 m² 5 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży jednorodzinny dom, położony w Okuniewie, tuż obok Sulejówka. Dom ma 16 lat, jest zadbany i można się do niego wprowadzić bez dodatkowych nakładów finansowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł48 m² 7 983 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie na parterze po remoncie. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: bielsko - Biała, ul. Akademia Umiejętności lokal: mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schroegera

Warszawa,mazowieckie

729 700 zł49 m² 14 968,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. obecnie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

406 831 zł38 m² 10 820 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania. Ø skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe osiedle Z widokiem na panormaę miasta. Nowa inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie - os. Matysówka tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł50 m² 12 155,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,1m2, na którą składa się trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m, położone w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł53 m² 12 434 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z dużym balkonem, jedynie 5 min tramwajem od Metro Bródno. Podstawowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij