dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł56 m² 7 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację przestronnego i zadbanego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji. Lokal znajduje się na trzecim piętrze kamienicy usytuowanej między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Palmowa

Kraków,małopolskie

3 500 000 zł120 m² 29 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Dwie działki Z domem W doskonałej lokalizacji Idealne pod inwestycję | Pełne uzbrojenie | Garaż | Utwardzony dojazd ***** nieruchomość: prezentujemy rzadką na rynku nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł72 m² 11 097 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - ul. Feliksa Pancera 12, warszawa (białołęka) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni idealnej dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 53,80 m2 | ul. Nazimka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,80 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

605 364 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dwustronne mieszkanie z dużym salonem! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-y pokojowe o powierzchni 44m2 na os.Kalinowym w Krakowie Nowej Hucie. Mieszkanie po generalnym remoncie, całkowicie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 500 zł25 m² 11 422,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca : Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wójtowska

Kraków,małopolskie

410 000 zł20 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Kawalerka zlokalizowana jest przy ul. Wójtowskiej, dzielnica Krowodrza, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Krakowa. Lokalizacja łączy w sobie spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł40 m² 19 746,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny Warszawa, włochy, ul. Pola Karolińskie Podana cena w ogłoszeniu 780 000 zł jest ceną netto Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 39,5 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

373 547 zł40 m² 9 299,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Górna

Rusiec,mazowieckie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 24 działki budowlane w Ruścu, gmina Nadarzyn. Metraż od 1000-2000m2, cena za m2- 350zł. Dwie pierwsze działki z wjazdem z ulicy asfaltowej , następne wjazd drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł60 m² 22 885,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia bezpośrednio przy Rynku, z panoramicznym widokiem na zabytkowy Ratusz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł138 m² 9 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Promocja na Segment środkowy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Malbork,pomorskie

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, z potencjałem inwestycyjnym na Starym Mieście w Malborku - aktualnie przynosi stały dochód z wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 390 000 zł131 m² 18 244,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Gdyńska perła czyli wolnostojący, nowoczesny a zarazem przytulny i rodzinny dom z niesamowitym widokiem. Dom wybudowany na bazie indywidualnego projektu a wnętrze wykończone pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

894 780 zł66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska gotowe do odbioru od marzec 2026 please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dziwnów,zachodniopomorskie

477 000 zł1 130 m² 422,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chciałbyś mieszkać blisko morza? Ale jednocześnie w sezonie nie gnieździć się jak śledź pomiędzy turystami? Mam dla Ciebie coś idealnego! Od teraz będziesz mógł wychodzić na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Strachą

Zagacie,małopolskie

849 000 zł102 m² 8 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Lokalizacja:Zagacie, czernichów7 km od centrum Liszeksklep 1,5 km cicha i spokojna okolica, las lokal zawiera: parter: wiatrołap 3,48 m2hol 3,38 m2kuchnia 7,50 m2salon z jadalnią 17,94pokój 8,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz stan pod klucz na preferencyjnych warunkach! Zadzwoń i umów się na prezentacje! Żyj po swojemu wygodnie w otoczeniu zieleni Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w bardzo atrakcyjne lokalizacji Katowic - Stara Ligota, zaleska-Hałda, brynów. Powierzchnia użytkowa lokalu to 40m2 na co składa się - salon z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 55 m2 znajdujące się na parterze dwupiętrowego budynku, w pełnym rozkładzie z dużym ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Gdańsk,pomorskie

512 000 zł31 m² 16 357,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty nieruchomości gotowe do wprowadzenia lub wynajmu funkcjonalny układ z oddzielną sypialnią po gruntownym remoncie niskie koszty utrzymania świetna lokalizacja - Wrzeszcz Dolny ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

734 999 zł300 m² 2 449,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brzeg Dolny!/kanalizacja/do wykończenia/strych/dom 300m2/8pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, poniemiecki wolnostojący dom z duszą o powierzchni 300m2 (200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Golubie

Golubie,warmińsko-mazurskie

99 999 zł3 545 m² 28,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o pow. użytkowej 3545 m2 położona w miejscowości Golubie gm. Kalinowo. Działka położona 15 km od Ełku, przy drodze dojazdowej do wsi, naprzeciwko Domu Pomocy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lisowice

Lisowice,dolnośląskie

684 159 zł110 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice to malownicza miejscowość tuż obok Kątów Wrocławskich, miejscowość położona niespełna 15 km od Wrocławia. W cichej, spokojnej okolicy, w której można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł24 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24.40m (rok 1968) lokalizacja, która gwarantuje i stały wzrost wartości. Atuty inwestycyjne: najem studencki: bliskość uksw i awf zapewnia stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pobiedna

Pobiedna,dolnośląskie

199 000 zł1 114 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta działki budowlanej W wsi pobiedna obok świeradowa zdroju Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji w Pobiednej, tylko 10 minut do wyciągu ski & sun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabinierów

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł84 m² 2 125,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,20 m2 usytuowane w budynku wielorodzinnym na 2 piętrze przy ul. Karabinierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

419 000 zł42 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł46 m² 10 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82m2 w Gdyni Chylonii przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dolny Bór

Skoczów,śląskie

259 000 zł3 300 m² 78,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę położoną w Skoczowie przy ulicy Dolny Bór o powierzchni ok 3300 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Skoczów (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Białystok,podlaskie

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Magazynowej w Białymstoku! Oferujemy piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w nowym budownictwie z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzegowa

Brzeźnica,podkarpackie

165 000 zł80 m² 2 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom w otoczeniu natury Brzeźnica, gm. Dębica Oferujemy na sprzedaż dom położony w miejscowości Brzeźnica (gmina Dębica), na działce nr 289/31 o powierzchni 0,0779 ha (ok. 7,8 ara).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł54 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie przy rondzie Waszyngtona. Lokal składa się z salonu z balkonem, osobnej kuchni, sypialni oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo kultowej ul. Francuskiej będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Podbrzezie Dolne,lubuskie

150 000 zł1 060 m² 141,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w malowniczej i spokojnej okolicy przy ul. Klonowej w Podbrzeziu Dolnym.