dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

201 000 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 000 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł47 m² 14 167,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | 47,22 m2 | ul. Małopolska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 47,22 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w 14-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

701 489 zł52 m² 13 490,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Aleksandrowo

Nowe Aleksandrowo,podlaskie

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Parterowy dom położony w spokojnej miejscowości Nowe Aleksandrowo - 5 km od Białegostoku. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i prywatność. Styl wykończenia to gustowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

920 000 zł143 m² 6 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w gminie Żelechów (powiat grodziski). Najważniejsze atuty: nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł37 m² 13 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Główne atuty nieruchomości: - strzeżone osiedle, - duży balkon, - przynależne naziemne miejsce parkingowe. Lokalizacja: gdańsk Morena. W pobliżu w pełni rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rukoli

Rozalin,mazowieckie

2 349 000 zł227 m² 10 352,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy w Rozalinie. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej przestrzeń, wygodny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spokojna

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1500 m - Chrząstawa Wielka - 15 min od Wrocławia, przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Chrząstawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Koźlica

Michałowice,małopolskie

430 000 zł1 440 m² 298,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz widokowej działki pod dom jednorodzinny? Zapoznaj się z ofertą sprzedaży 3 działek w Michałowicach k/krakowa. Atuty nieruchomości duża działka o pow. 12arów + 2,4ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

274 444 zł60 m² 4 597,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które zachwyca przestrzenią, funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym klimatem. To idealny wybór dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 139 000 zł66 m² 17 255 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mokronos Górny,dolnośląskie

489 500 zł802 m² 610,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Mokronos Górny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Mokronosie Górnym, na spokojnym osiedlu wśród domów wolnostojących. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Brzesko,małopolskie

2 106 000 zł7 800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działki budowlane (inwestycyjne) w centrum Brzeska o łącznej powierzchni 78 arów z wydanymi warunkami zabudowy na budowę szesnastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gęsice

Gęsice,dolnośląskie

1 200 000 zł163 m² 7 384,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej, który zostanie zrealizowany w stanie deweloperskim, z planowanym zakończeniem budowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zamienice

Zamienice,dolnośląskie

59 000 zł1 250 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż jedną z czterech działek budowlanych o pow. 1250 m2 usytuowaną w Zamienicach. Dogodna lokalizacja nieruchomości, usytuowana w pobliżu m.in. zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Włocławek,kujawsko-pomorskie

620 000 zł59 m² 10 580,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wloclawek Centrum miasta, apartameny wzorcownia Cena 620000 zl. (z miejscem postojowym w garazu w cenie), do negocjacji. oddane do uzytku 2022. Oferta od wlasciciela nieruchomosci. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

725 624 zł58 m² 12 495,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokoje, dwie duże sypialnie i wygodna strefa dzienna mieszkanie, które daje komfort życia na co dzień. Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego mieszkania dla Ciebie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Kobyłka,mazowieckie

814 000 zł71 m² 11 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Link do strony Dewelopera g2dewelopment. Inwestycja Kmicica mieszkania 4 pokojowe | 71 m | 2 miejsca postojowe Kobyłka | 17 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

480 000 zł63 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Jeśli szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z pełną wygodą miejską, to mieszkanie na Osiedlu Wybickiego jest idealnym wyborem. Budynek stoi na samym skraju osiedla z okien salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł45 m² 7 760,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,42 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na bydgoskich Kapuściskach. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

967 216 zł68 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łąski Piec

Łąski Piec,kujawsko-pomorskie

985 000 zł100 m² 9 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 646 m²

Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w domu otoczonym lasem. Otwierasz drzwi na taras, a jedyne dźwięki, jakie słyszysz, to śpiew ptaków i szum drzew. Ponad 2,5 ha prywatnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

816 000 zł64 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku z 1998 roku w spokojnej i zielonej części Wrocławia - Klecinie (krzyki). To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

490 000 zł57 m² 8 566,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem Prezentuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, wysoki parter, osiedle zamknięte. Funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tymiankowa

Jasin,wielkopolskie

473 500 zł1 894 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne działki położone przy ulicy Tymiankowej w podpoznańskim Jasinie. Nieruchomość jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Prosta

Grądy,mazowieckie

350 000 zł1 437 m² 243,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Grądy w gminie Leszno w 2 linii zabudowy od ulicy Topolowej, dojazd zapewnia 8 metrowa wewnętrzna droga gmina z mediami przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 889 zł47 m² 11 630 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Turza Wielka,mazowieckie

137 500 zł26 800 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w sąsiedztwie lasu: identyfikator działki: 141303_2.0013.326 Województwo: mazowieckie Powiat: powiat mławski Gmina: Lipowiec Kościelny Obręb: Turza Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

565 000 zł35 m² 16 037,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers do sprzedania apartament wakacyjny o powierzchni 35,23 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej części Zakopanego, 3 minuty spacerem od ronda w Kuźnicach. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przyleśna

Kąty Węgierskie,mazowieckie

950 000 zł2 379 m² 399,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - 2376 m2 zlokalizowana w Kątach Węgierskich - po drodze z Warszawy nad Jezioro Zegrzyńskie. - 7 km od Nieporętu, 6 km od Legionowa. Działka pięknie położona - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

576 000 zł1 800 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: spokojna, bezpieczna, zadrzewiona okolica w Odrano-Woli, świetnie skomunikowana. Blisko Grodzisk Mazowiecki, obwodnica Grodziska, łatwy dojazd do Warszawy S8 Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

400 000 zł90 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedania - dom z lat 50tych - XX wieku położony w Skrzyszowie. Dom na działce 10a nadaje się do kapitalnego remontu. Obok domu budynek gospodarczy około 30m2 next Nieruchomości dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

155 000 zł31 m² 4 980,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Świetna lokalizacja | Blisko rynku | Reprezentacyjna kamienica | Przeznaczenie komercyjne ***** nieruchomość: lokal znajduje się na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowa

Dębogórze,pomorskie

1 100 000 zł135 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu dom jednorodzinny z lat 60tych, położony w Dębogórzu o powierzchni użytkowej około 135 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 023,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł54 m² 1 821,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania które zaaranżujesz i wyremontujesz po swojemu? Mam taką ofertę mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Sobięcin. Nieruchomość usytuowana na II piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

423 046 zł40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na czwartym, ostatnim piętrze w niskim bloku, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 45m2, dwustronne, 2 pokoje z osobną kuchnią. Przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

773 240 zł59 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kołłątaja

Zielonka,mazowieckie

869 000 zł200 m² 4 338,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Pilnie sprzedam połowę bliźniaka w Zielonce. Możliwość rozbudowy. Nieruchomość wybudowana w 1981 r, służyła jako dom dla rodziny wielopokoleniowej - pokoje mieszkalne znajdują się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

894 900 zł122 m² 7 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.