dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 713 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 713 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

695 000 zł43 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zakupu pięknego, świeżo wyremontowanego, w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o wysokim standardzie, zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne mieszkanie 62,00m 2 w miejscowości Ruciane-Nida, malowniczo położonej nad jeziorem Nidzkim, w samym sercu Puszczy Piskiej. Świetna lokalizacja. Cicha okolica, pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pcim

Pcim,małopolskie

448 000 zł5 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 56 arów, położona w malowniczej miejscowości Pcim. To doskonała okazja dla inwestorów, deweloperów oraz osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 264 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestrzeń, komfort i kameralność - 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni ponad 65 m położone na parterze jednej z kameralnych kamieniczek na prestiżowym osiedlu Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świdnica

Świdnica,lubuskie

356 860 zł2 549 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Świdnicy objęta planem przestrzennym. Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 2549m2, która objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

587 000 zł59 m² 9 988,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z balkonem po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

505 000 zł55 m² 9 225,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w zacisznym i bezpiecznym miejscu Szczecina. Blisko parku Kasprowicza, hali sportowej z basenem i całej infrastruktury miasta, której bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Radom,mazowieckie

534 000 zł54 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - os. Obozisko, radom 2. piętro | 54 m | Budynek z 2018 r. | teren zamknięty i monitorowany (plus możliwość dokupienia miejsca w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

660 000 zł71 m² 9 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 70m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł50 m² 19 780 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

675 000 zł31 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 187 155 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne lofty z antresolą i 5-metrowym sufitem | Praga Północ | od 43 m do 69 m Zamieszkaj w miejscu, które łączy klimat starej Pragi z nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

725 000 zł114 m² 6 357,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny segment Z garażem w budynku dwurodzinnym w samym sercu Zielonej Góry - to równie atrakcyjna opcja, co zakup mieszkania, a przy tym znacznie tańsza! Prezentujemy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Konin,wielkopolskie

280 000 zł42 m² 6 782,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w spokojnej i zielonej części Konina przy ul. Sosnowej. Mieszkanie o powierzchni 42,02 m i konfiguracji 2 pokoi stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

439 900 zł75 m² 5 865,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Przystajń,śląskie

2 950 000 zł2 904 m² 1 015,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gastronomiczno-hotelowej, zlokalizowanej przy ulicy Powstańców Śląskich 107 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł67 m² 19 461,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz z półotwartą kuchnią, położone na parterze przedwojennej kamienicy przy ul. Fabrycznej 21, na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł39 m² 10 545,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 38,88 m2, usytuowane jest na 4 piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemowita

Szczecinek,zachodniopomorskie

640 000 zł110 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

- rezerwacja - Oferujemy do sprzedaży dom, położony w środku zabudowy szeregowej, przy ulicy Ziemowita - w doskonałej lokalizacji do życia w naszym mieście. Niedaleko szczecineckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podolszyńska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł1 219 m² 697,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlaną 1219m2 na granicy Ursynowa i Dawidów (administracyjnie działka podlega pod dzielnicę Ursynów) przy ul. Podolszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent - Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,40 m2 z ogrodem! III etap inwestycji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł55 m² 14 445,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

1 439 000 zł163 m² 8 828,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej, ul. Wilcza, marki Forma prawna: odrębna własność (dom w zabudowie bliźniaczej z działką 293 m2 z kw) Cena: 1 439 000 zł Powierzchnia: 163.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

56,24 m | II pietro | cegła | Obywatelska, łódź Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Majowa

Gliwice,śląskie

429 000 zł65 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Proponuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na os. Aleja Majowa w Gliwicach w bezpośrednim sąsiedztwie parku Starokozielskiego. Lokal o powierzchni 65,12 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 270 000 zł117 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł84 m² 16 033,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Zeusa 45 na Bemowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze / bez windy / w dwupiętrowym budynku , składa się z salonu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 617 000 zł374 m² 6 997,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:845 m²

Do sprzedania gotowy biznes z możliwością rozbudowy lub do wykorzystania jako budynek wielopokoleniowy. Obiekt składa się z 4 oddzielnych umeblowanych apartamentów oraz 2 lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie 2-pokojowe w Pile na os. Zamość przy Bydgoskiej - z potencjałem i możliwościami! Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

690 000 zł45 m² 15 422,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kliny - rozwijająca się część na mapie Krakowa! Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż znajdującym się przy ul. Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

402 000 zł29 m² 13 862,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesna kawalerka pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Błonie,mazowieckie

1 300 000 zł100 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogólne gminapruszkówkategoria ogólnamieszkaniekod pocztowy05-800 Mieszkanie jakomieszkanieukład mieszkaniarozkładowecena sprzedaży pln584 000 własnośćwłasnośćopłaty (czynsz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Wrocław,dolnośląskie

333 000 zł30 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 30 m przy Niskich Łąkach centrum Wrocławia | inwestycja z potencjałem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona przy ul. Traugutta, tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg - 40 m2, 1 piętro, balkon, po generalnym remoncie - blisko morza! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy Alei I Armii Wojska Polskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Bobrowiec,mazowieckie

1 699 000 zł275 m² 6 178,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w malowniczej miejscowości Bobrowiec, nieopodal Piaseczna. Atuty - Przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł430 m² 2 906,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:808 m²

Na sprzedaż: 2 budynki 4-lokalowe w Krakowie Sidzina | 430 m pum + 3 garaże | Działka 808 m Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja: dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.