dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 238 ogłoszeń

170 000 zł1 800 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż interesująca działka o powierzchni około 1800 m2. Położona jest w miejscowości Krasne gm. Rejowiec Fabryczny, w pierwszej linii zabudowy, przy drodze asfaltowej. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 350 zł89,18 m² 7 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

***ostatni wolny segment w I etapie Kruszyn k. Bydgoszczy (II kw. 2026)*** Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący nie płaci podatku pcc (2%) ani prowizji. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł135 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta | przestronne mieszkanie 135 m | 7 pokoi | nowa sól, ul. Muzealna Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o imponującej powierzchni 135 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 592 m² 119,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną o pow. 1592 m2. Działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa. Okolica częściowo zabudowana nowymi domami.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł28,07 m² 9 618,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Contact me should you need more information in Eglish. Opiekun ofery: kacper Kurczak tel.:   Otoczenie nieruchomości Mieszkanie zlokalizowane jest na Teofilowie przy ul. Traktorowej 63,.

Szczegóły ogłoszenia

39 200 zł1 120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni około 11,2 ara. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, gmina Pokój, powiat namysłowski. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 329 m² 450,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka zlokalizowana w Swoszowicach ul. Niewodniczańskiego. Działka w drugiej linii zabudowy z ustanowioną, wpisaną do kw służebnością dojazdu dla każdoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł90 m² 8 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kompleks luksusowych, całorocznych domów nad jeziorem niesłysz! pierwsza linia brzegowa - prywatna, piaszczysta plaża oraz kąpielisko wyłącznie dla mieszkańców! ekskluzywna marina Z 3.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości - Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie! Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 939 110 zł58,90 m² 49 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa Oferta: luksusowy Apartament w Baltic Park Loft, świnoujście. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, trzypokojowy, nowy apartament o powierzchni 58,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 341 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działki o powierzchni około 13,41 ara w malowniczej okolicy w miejscowości Raciborsko. Nieruchomość usytuowana jest wśród dużej ilości terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania w pełni wyposażona kawalerka, gotowiec pod wynajem. Do mieszkania przynależy piwnica. 4 piętro ul. Cedyńska Lubin. W zeszłym roku wymieniono kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Szczegóły ogłoszenia

300 001 zł676 m² 443,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Spełnij marzenie o własnym domu w sercu gór! ta wyjątkowa działka to idealne miejsce, by stworzyć swoją prywatną oazę spokoju. Położona w malowniczym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,36 m² 13 778,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł222,37 m² 10 343,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowa przestrzeń do remontu - gdańsk, wrzeszcz Wysokość pomieszczeń 3,21 m | Dwa balkony | 222 m | 1. piętro | Do własnej aranżacji ***** opis nieruchomości: lokal o powierzchni 222.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 120 m 2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 2500 m 2. Działka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:52 500 m²

Spytkowice. Gospodarstwo rolne w skład którego wchodzi 30 działek na których znajdują się między innymi drewniany dom (z bala) z budynkiem gospodarczym, stodołą oraz domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 052 zł42,94 m² 14 998,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 3 piętrze nowo powstającego kompleksu mieszkaniowego w rozwijającej się części Szczepina. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brzoza,kujawsko-pomorskie

3 499 000 zł600 m² 5 831,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 632 m²

Czy szukasz miejsca, gdzie możesz połączyć życie prywatne z biznesem na zupełnie innym poziomie? Marzysz o przestrzeni, która daje realne możliwości rozwoju firmy bez kompromisów?.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka budowlana o pow. 10 arów zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 302 m² 229,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie do sprzedaży działka o pow. ok. 13 arów położona w centrum Naramy. Atuty płaska bliskość szkoły, centrum wsi, sklepów Działka w kształcie prostokąta - o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł122 m² 3 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znajduje się w zabudowie szeregowej, w parterowej części kamienicy, między dwoma innymi.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania siedlisko z domem, zlokalizowane w spokojnej miejscowości Zawiszyn, w powiecie wołomińskim, w odległości 65 km od Warszawy. Możliwa również zamiana na małe.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

trzy pokoje, media z miasta, dobry standard mieszkania z częściowym umeblowaniem Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 48 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł81,50 m² 3 914,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,5 m , z czterema pokojami położone na pierwszym piętrze, znajduje się w sercu Dusiny. To idylliczne miejsce cechuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł973 m² 398,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 973 m2 znajduje się w Starej Wsi (gm. Nadarzyn), 26 km od centrum Warszawy. Od Nadarzyna jest oddalona o 3,5 km. Działka mieści się przy ulicy , nieopodal lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 320 zł32,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63,40 m² 9 290,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na szczecińskim osiedlu Bukowe, przy ul. Czerwonej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł513 m² 10 721,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek: 2-kondygnacyjny (po 250 m każda kondygnacja), łącznie 513 m Stan techniczny: budynek zdrowy konstrukcyjnie, wymienione okna, dwa wejścia, do remontu. Dostępne media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł122,80 m² 6 351,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc oraz prowizji dla biura. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Bielsku-Białej - Hałcnów. Dom składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

920 000 zł170,52 m² 5 395,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Miroszowicach ( w odległości 1,2km od Castoramy w Lubinie ) o pow. użytkowej 170,52m2 posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 7,5 ar. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł125 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Nowoczesny dom wolnostojący wykończony pod klucz Kupujący zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 125m2 w stanie deweloperskim, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 800 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana - Zabłocie, gm. Biskupice (blisko Wieliczki i Krakowa) Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zabłocie, w gminie Biskupice -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,58 m² 18 764,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Stoimy tu, przy ulicy Klimasa, jako Twoi cisi strażnicy od lat. Nasze korony filtrują południowe słońce, zmieniając je w kojący taniec cieni na ścianach Twojego salonu. Jesteśmy tarczą, która.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł51,15 m² 1 251,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 51,15 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 428/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł450 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel.   duża działka Z dużym domem Dom jest położony w miejscowości Lubiel niedaleko autostrady S5. Dom przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł47,60 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sosnowiec - Dębowa Góra | ul. Lipowa Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 47,6 m , położona na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku typu kamienica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł29,50 m² 5 864,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz małego mieszkania na parterze ta nieruchomość spełnia wymogi. W bloku z cegły przy ulicy Broniewskiego w Turku do kupna mieszkanie pow 27,5m2. Składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²