dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zamiana lub sprzedaż saska kępa (45 m loft / atelier) widok | prywatność | pomoc W spłacie zadłużenia Oferuję unikalne, 2-pokojowe mieszkanie (45 m ) przy al. Stanów Zjednoczonych 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Wybudowane, w standardzie deweloperskim domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Mierzynie. Do każdego apartamentu przynależą dwa miejsce postojowe przed budynkiem. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł28 m² 7 581,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy o powierzchni 27,7 m , położony na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Puscha w Kielcach. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na ulicy świętej Kingi. 63m2 przemyślanej przestrzeni z zabudową na wymiar w kuchni i łazience, oraz szafą wnękową w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gliwice

Gliwice,śląskie

950 000 zł1 083 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Gliwicach, w dzielnicy Wojtowa Wieś, położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia doskonałą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł76 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór Lokal znajduje się na spokojnym osiedlu z dala od zgiełku ulic i miejskiego hałasu, osiedle jest ogrodzone z ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł24 m² 19 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1966 roku zlokalizowane Warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy położone przy ulicy Łubinowej na osiedlu Majowym. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 49,50m , usytuowane na 2. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł61 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w zadbanym budynku po istotnych pracach modernizacyjnych. W nieruchomości wymienione zostały wszystkie piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł41 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Juszkowo,pomorskie

1 575 000 zł168 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 166 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 627 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie wykończone w wysokim standardzie. Powierzchnia mieszkania to 50m2. Położone na pierwszym piętrze nowoczesnym budynku przy ul. Senatorskiej- inwestycja Recanto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) z oddzielną kuchnią o powierzchni aż 37 m znajdujące się w południowej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kątne

Kątne,mazowieckie

101 780 zł1 454 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane*dobry dojazd do Warszawy*blisko lasu*natura [english description below} Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1454.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

359 000 zł42 m² 8 604,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w samym sercu Gliwic - idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać naprawdę w centrum miasta! Jeśli zależy Ci na tym, by wszędzie mieć blisko - do rynku, parku, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Południowa

Jagatowo,pomorskie

1 280 000 zł4 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę mieszkaniowo-usługową objętą mpzp o powierzchni 4000 m w miejscowości Jagatowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł50 m² 22 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Jasne ciche 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Żoliborzu Kamienica z 1955r, cegła Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie Wyposażone, wszystko jest nowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł29 m² 11 832,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Sprzedam ładne, czyste i ciepłe mieszkanie jedno pokojowe po generalnym remoncie, z monitoringiem osiedlowym. Kawalerka składa się z: - przedpokoju (3,65 m2) - dużego pokoju (19 m2,) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Łódź,łódzkie

399 000 zł41 m² 9 762,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** Rezerwacja do 8 kwietnia 2026 *** Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 41 m | balkon | 1 piętro Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Cieszyńska

Puńców,śląskie

185 000 zł1 700 m² 108,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1700 m z garażem i prądem Puńców, ul. Cieszyńska Sprzedam atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1700 m , położoną w Puńcowie przy ul. Cieszyńskiej (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dobrzecka

Kalisz,wielkopolskie

600 000 zł78 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu wyjątkowego i przestronnego mieszkania w bardzo dobrej okolicy. Sprzedaż bezpośrednia. Nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z antresolą w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

950 000 zł450 m² 2 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Dom, agroturystyka, biznes, okolice Bolesławca. Polecamy do zapoznania się z nietuzinkowym obiektem, który łączy w sobie dom oraz biznes. Istnieje możliwość sprzedaży domu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brunary

Brunary,małopolskie

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowa Niższa Cena 229 000zł! Na sprzedaż dom drewniany o powierzchni użytkowej około 80 m , położony w miejscowości Brunary, gmina Uście Gorlickie, na działce o powierzchni 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł28 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dworcowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

510 000 zł3 880 m² 131,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 1/49 o pow. 0,3880 ha położona w Tomaszowie Mazowieckim. Teren atrakcyjny pod względem lokalizacji. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie czynnej linii kolejowej nr 25, czynnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

485 000 zł59 m² 8 282,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Karpaczu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Skraju Lasu

Kamionki,wielkopolskie

886 000 zł76 m² 11 595,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Szukasz komfortowego i energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, z doskonałą infrastrukturą i bliskością lasu? Ta urokliwa nieruchomość w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł80 m² 10 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam do sprzedaży bezpośrednio (bez pośredników) piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie, które przeszło generalny remont. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

339 000 zł59 m² 5 721,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania w Brzegu. Lokal o powierzchni 59,25 m2 położony jest na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, 44 m - 220 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem, położone na drugim piętrze budynku w Łaziska Górne. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

359 000 zł47 m² 7 593,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Rezerwacja mieszkania. Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Józefowiec, ul. Mikusińskiego. Lokal w bardzo dobrym stanie, wymagający jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

869 900 zł118 m² 7 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł58 m² 15 239,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 58,4 m | 2. piętro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu w spokojnej części Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jantar

Budy-Grzybek,mazowieckie

950 000 zł132 m² 7 089,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 500 m. Najważniejsze informacje -powierzchnia domu: 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Warszawa,mazowieckie

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wasilków,podlaskie

767 000 zł2 075 m² 369,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, budowlana, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 2075m2 w Wasilkowie, w pobliżu Lisiej góry i szkoły podstawowej. Wymiary działki: 29 m x 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

2 999 000 zł95 m² 31 591,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1300

Biuro nieruchomości wiz estates ma zaszczyt zaprezentować wyjątkowe, zadbane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w samym sercu Krakowa przy Rynku Głównym. Nieruchomość: przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł60 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Słoneczny i cichy apartament o pow. 60 m2 z balkonem 8,5 m2, a także dwiema komórkami lokatorskimi i miejscem garażowym. Nieruchomość położona na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

680 096 zł64 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.