dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 929 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 929 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,42 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym na bydgoskich Kapuściskach. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocikowa

Kocikowa,śląskie

290 000 zł71 m² 3 450,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Działka zabudowana 1490m (14,9 ara) - Kocikowa Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną nr 460 o powierzchni 1490 m (14,9 ara) w obrębie Kocikowa, gmina Pilica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Spalona,dolnośląskie

375 000 zł2 503 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana w Spalonej o powierzchni 2503 m2, nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 25 x 100 m. Bezpośrednio na działce prąd, woda i kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Natolin,mazowieckie

340 450 zł619 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 619 m Natolin | Narożna | Media przy działce Na sprzedaż narożna działka o powierzchni 619 m w spokojnej, zielonej części Natolina. Idealna pod dom jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kościuszki

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 042 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu własnościową działkę budowlaną o pow. 1042 m2 położoną w centrum Kowal Oleckich. Działka narożna położona jest w znakomitym miejscu, przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymanowskiego

Kraków,małopolskie

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z widokiem na park krakowski, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

6 350 000 zł288 m² 22 050,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Avenue Estate przedstawia Rezydencję klasy Premium w prestiżowej inwestycji Hampton Residence Wilanów - propozycję dla wymagających, którzy poszukują przestrzeni, prywatności i architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

1 299 000 zł165 m² 7 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Marzysz o życiu pełnym komfortu oraz prywatności? Lubisz spędzać czas z rodzinom, czy znajomymi? A może po prostu chcesz zamieszkać z dala od miasta? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna Oferta Działki Idealna Powierzchnia Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 położoną w Wodzisławiu Śląskim w dzielnicy Turzyczka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biernackiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł84 m² 13 674,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

NA sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, w kamienicy, w centrum krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 84,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbcze,wielkopolskie

1 399 000 zł141 m² 9 921,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość elegancki, komfortowy, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 141 m , położony na imponującej działce 1114 m . To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela Pośrednikom/agentom nieruchomości dziękujemy - proszę nie dzwonić i nie pisać. Mieszkanie świeżo po remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trakt Papieski

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł12 000 m² 105,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1,2 ha Kraków / Brzegi (ul. Trakt Papieski) Oferujemy do sprzedaży dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 1,2 ha (120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

299 000 zł31 m² 9 676,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę, ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

613 984 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji południowa część Rzeszowa Biuro joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Będzin,śląskie

605 524 zł65 m² 9 300,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie śląska I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, z balkonem w super lokalizacji Krzyków przy ul. Wandy. Mieszkanie składa się z oddzielnej jasnej kuchni, 3 pokoi, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł32 m² 24 127 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 31,5 m , usytuowanego na 5. piętrze w prestiżowym kompleksie Chmielna Park na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrzeszowice

Skrzeszowice,małopolskie

1 350 000 zł136 m² 9 911,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Emmerson nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 136,21 m2, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rolki

Rolki,warmińsko-mazurskie

259 000 zł236 m² 1 097,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Siedlisko z duszą na skraju wsi - Rolki 20 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Rolki, w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej lasami i polami. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płock,mazowieckie

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w samym centrum miasta? Dostęp do całej infrastruktury i dobra komunikacja to must-have? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł64 m² 10 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w 5-piętrowej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł97 m² 8 273,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Opiekun oferty: tel. Środkowy szereg z widokiem na zieleń! Spokojna okolica blisko centrum! Otoczenie nieruchomości: psary, położone na północnych obrzeżach Wrocławia, to spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszawskie

Poznań,wielkopolskie

1 220 000 zł76 m² 16 065,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w inwestycji premium! Możliwość także uzyskania większego metrażu poprzez połączenie z sąsiednim mieszkaniem. To wyjątkowa oferta sprzedaży 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zacisze

Mława,mazowieckie

256 000 zł43 m² 5 995,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Najważniejsze informacje powierzchnia: 42,70 m liczba pokoi: 2 piętro: 3 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Prawdziwka

Kierszek,mazowieckie

1 850 000 zł1 700 m² 1 088,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Dla tego terenu obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego ustala powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 70%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierzchów

Sierzchów,mazowieckie

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zakupu domu wolnostoj acego- 110 m2 powierzchni użytkowej, dodatkowo garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Razem 150 m2. Dom znajduje się pod Baniochą w miejscowości Sierzchów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

501 566 zł63 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63,09 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

574 245 zł41 m² 13 954,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Wrocław Maślice, ul. Zawidawska Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,15 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janockiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Górczyn, przy spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wieniawskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

255 000 zł838 m² 304,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Inowrocławiu przy ulicy Henryka Wieniawskiego na osiedlu Bajka w cenie 255tys.zł. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

916 980 zł62 m² 14 910,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Nieruchomości opis Z przyjemnością prezentuję przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, położone w zielonej i spokojnej części Krakowa - na Klinach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kolonia Poczesna,śląskie

699 000 zł186 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Kolonia Poczesna. Dom położony jest na działce o powierzchni 1060 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł69 m² 10 083,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym w cichej spokojnej okolicy. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł121 m² 16 528,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o pow. 121 m2 położony na 1 piętrze w eleganckim budynku Rondo Verona przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek o wysokim standardzie utrzymania przez Zarządcę. Eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 294 zł35 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 756 351 zł117 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

784 000 zł55 m² 14 197,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

17/17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 55 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Kraków,małopolskie

319 000 zł19 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mała Kawalerka w Centrum Krakowa - Idealna też na biuro Własność - założona księga wieczysta. Dobrze się wynajmuje od nowości - dochodowa. Lokalizacja Doskonała: zapraszamy do zakupu małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnowskie Góry,śląskie

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 560 000 zł140 m² 11 103,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja w Centrum Międzyzdrojów - 200m od Promenady Gwiazd! Zapraszamy do zakupu gotowej restauracji w znakomitej lokalizacji, która oferuje doskonałe warunki dla rozwoju własnego.