dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 929 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 929 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodniaków

Reda,pomorskie

820 000 zł110 m² 7 468,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż - komfortowe, rodzinne mieszkanie dwupoziomowe 83,8 m z małym ogródkiem + piwnica 26 m2 co daje nam łącznie 109 ,8 m2 oraz garaż. | reda, ul. Wodniaków Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Staszica

Bolesławiec,dolnośląskie

1 100 000 zł180 m² 6 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Rezydencja przy staszica - nowoczesna elegancja W sercu bolesławca Boleslavia Nieruchomości z dumą prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

250 000 zł38 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Rokitki,pomorskie

397 000 zł49 m² 8 088,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu Osiedle Kociewskie w miejscowości Rokitki, sąsiadującej z Tczewem. Inwestycja została przygotowana z myślą o rodzinach z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Orłowo

Orłowo,warmińsko-mazurskie

220 000 zł54 559 m² 4,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż gruntów rolnych Orłowo, gm. Wydminy, powiat giżycki Na sprzedaż zestaw gruntów o łącznej powierzchni 5,4559 ha położonych w miejscowości Orłowo, w gminie Wydminy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Zgierz,łódzkie

420 000 zł61 m² 6 937,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przestronnego, trzypokojowego mieszkania w Zgierzu. Lokal na I piętrze, czteropiętrowego budynku. Duże ustawne pokoje, dobrze doświetlone. Pełen rozkład. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wykroty

Wykroty,dolnośląskie

5 633 500 zł59 300 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa, działka przemysłowa, inwestycyjna, wykroty, bolesławiec, zgorzelec, w pobliżu strefy ekonomicznej, stacja paliw. Rewelacyjna lokalizacja Do sprzedania atrakcyjny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Zielona Góra,lubuskie

419 000 zł45 m² 9 331,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta w biurze prospace Oferujemy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m w cenie 419 000 zł. Lokal położony jest na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 115 000 zł69 m² 16 206,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament W centrum łodzi 4 pokoje | Taras dachowy 72 m | Ostatnie piętro | Inwestycja premium | Centrum Łodzi | Jacuzzi na dachu Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Patriotów

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł210 m² 11 163,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Patriotów w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 210 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tartak Brzózki

Tartak Brzózki,mazowieckie

889 900 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Wolnostojący Dom w Zielonej Okolicy. Dom do zamieszkania, przestronny, słoneczny, w atrakcyjnej lokalizacji. - ganek - ok. 4m2 - pomieszczenie gospodarcze - ok.10 m2 - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Miłomłyn

Miłomłyn,warmińsko-mazurskie

2 400 000 zł790 m² 3 037,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 965 m²

Biuro mb-nieruchomości oferuje obiekt gastronomiczny ( Restauracja z pokojami gościnnymi) bezpośrednio przy trasie E- 7 Warszawa - Gdańsk w miejscowości Miłomłyn. Obiekt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

454 001 zł48 m² 9 456,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielnymi pokojami, położone na parterze w zadbanym bloku, w spokojnej okolicy. Mieszkanie przeszło kapitalny remont , podczas którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

199 000 zł1 122 m² 177,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknymi widokami! Na sprzedaż oferujemy widokową działkę budowlaną w miejscowości Rycerka Górna. Działka ma powierzchnie 1122m 2. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łowęcin,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 265,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom gotowy do odbioru! Oferujemy wykończenie pod klucz dom premium na kameralnym osiedlu, duża działka 500 mkw, nowoczesna linia, pompa ciepła Dom 4 pokojowy, który przez przemyślaną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Godlewskiego

Kraków,małopolskie

679 000 zł52 m² 13 184,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,33 m , zlokalizowane na parterze budynku z 2007 roku przy ul. Godlewskiego 10, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Piła,wielkopolskie

915 000 zł99 m² 9 214,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 99,30m 2 + piwnica 2,53m 2. I piętro, blok, winda, każdy pokój z wyjściem na taras lub balkon Piła, ul.Kochanowskiego. Przestronne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 389 000 zł150 m² 9 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny w cichej okolicy o pow. 150m2 z 2009 roku na działce o pow. 1500 m2. Gotowy do zamieszkania, umeblowany, nowa kuchnia, nowa pompa ciepła, fotowoltaika, solary do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Do Prochowni

Tarnów,małopolskie

360 000 zł60 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,30 m znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Do Prochowni 24. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł144 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonym Milanówku. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 150 m, położony na dużej, pięknej działce o powierzchni 1153.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzerzęczyce

Rzerzęczyce,śląskie

669 000 zł250 m² 2 676 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:432 m²

Sprzedam obiekt usługowy - Rzerzęczyce Na sprzedaż atrakcyjny obiekt usługowo-handlowy zlokalizowany w miejscowości Rzerzęczyce , przy głównej drodze, w sąsiedztwie innych lokali handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 460 zł37 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój własny kawałek raju na Jeżycach - 2 pokoje plus ogród 50 m ! Szukasz mieszkania, które daje swobodę domu, ale znajduje się w samym centrum miasta? Ten lokal na poznańskich Jeżycach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 78m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

3 168 331 zł141 m² 22 418 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Premium I Funkcjonalny rozkład I Nowe I Gotowe do odbioru I Dobra komunikacja I Dwa balkony. 0% prowizji i podatku pcc. Rozkład Salon z aneksem 50,65 m2. Sypialnie 12,20 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Radzikowskiego, dzielnica Azory. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wieliszew,mazowieckie

580 000 zł44 m² 13 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane w Wieliszewie na osiedlu Royal. Osiedle zamknięte, zielone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Podbrzezie Dolne,lubuskie

75 000 zł1 025 m² 73,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, położonej w malowniczej i spokojnej okolicy przy ul. Klonowej w Podbrzeziu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł48 m² 23 858,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Doskonała lokalizacja u zbiegu ulic: leszno i S.Wyszyńskiego. Mieszkanie z bardzo ładnym widokiem (strona płd-zach). Wygodne, przestronne, bardzo dobrze doświetlone. Rozkład: hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pilna sprzedaż Mieszkanie na sprzedaż Włochy, pogranicze ursus, warszawa | 51 m z ogródkiem. Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

696 000 zł36 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - ul. Starowiejska, gdynia Świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

399 900 zł54 m² 7 474,77 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,40 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1988 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł42 m² 13 132,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania po kapitalnym remoncie usytuowanego na III p. w kamienicy - miasto Chojnów. Lokal mieszkalny 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spacerowa

Koszwały,pomorskie

299 000 zł522 m² 572,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 522 m2 i mieszkanie o powierzchni 40,80 m2 w miejscowości Koszwały, gmina Cedry Wielkie, działka: powierzchnia 522 m2, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

859 284 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

560 000 zł49 m² 11 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne 3 pokoje w sercu zieleni - os. Złotego Wieku, mistrzejowice Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

445 000 zł1 063 m² 418,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 29x30 m Węgrzce Wielkie - gmina Wieliczka, działka mn. Powierzchnia działki 10,63 a, kształt działki delikatny trapez z wjazdem z drogi wewnętrznej prywatnej (udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

599 152 zł38 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2.C.4.02 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 38m2 Z balkonem Taniej o 70 tysięcy. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.