dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszczurówka-Bory

Zakopane,małopolskie

695 000 zł26 m² 26 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny apartament bezobsługowy z miejscem w garażu podziemnym Zakopane. Możliwość odliczenia vat -u 23% - Nabywca otrzymuje fakturę vat. Brak pcc. Cena apartamentu to 565 040,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

767 273 zł83 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami i tarasem w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 100 000 zł46 m² 24 122,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowy apartament z tarasem i prywatnym ogródkiem, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu parkur II, zrealizowanym przez cenionego dewelopera Invest Komfort. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sztutowo,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją. Mieszkanie w pełni wyposażone, włącznie z przyborami kuchennymi i materacem, gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

874 900 zł165 m² 5 302,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Słonawy,wielkopolskie

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 78 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł41 m² 11 985,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz jasnego, stylowego mieszkania w spokojnej części Wrocławia? Ta perełka przy ul. Nefrytowej (ołtaszyn) może być właśnie dla Ciebie. 40,8 m świetnie zaprojektowanej przestrzeni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cyganka

Cyganka,mazowieckie

30 000 zł770 m² 38,96 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

1 460 000 zł200 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojącym o powierzchni mieszkalnej około 143 metry kwadratowe. Nieruchomość ogrodzona. Piękna działka o powierzchni 1050 mkw. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

625 650 zł64 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycje mieszkań z rynku pierwotnego w zabudowie szeregowej dwulokalowej, znajdującą się w południowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Tczew,pomorskie

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Jagiełły w Tczewie. Lokal o jednostronnym układzie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruda Śląska,śląskie

365 000 zł120 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania w kamienicy o powierzchni użytkowej 91,52m2 (dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł41 m² 13 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,41 m2 na parterze z ogródkiem. Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej i zielonej okolicy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ślemień

Ślemień,śląskie

320 000 zł2 520 m² 126,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Ślemieniu, pow. żywieckim. Z działki roztacza się piękny widok na okoliczne pasma górskie. W całości budowlana. Działka z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł510 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 587 m²

Obiekt idealnie nadający się na warsztat naprawy samochodów w tym również ciężarowych. Do dyspozycji duży plac ( ok. 2440 m2 ) utwardzony płytami betonowymi. Nieruchomość stanowią 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

1 040 000 zł89 m² 11 685,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

845 832 zł81 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł52 m² 17 398 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku, na nowoczesnym osiedlu lumea 2 wybudowanym przez Develia Vita poprzednia nazwa Bouygues Immobilier Polska. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipków

Lipków,mazowieckie

849 000 zł1 500 m² 566 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Piękna, zielona okolica! Blisko Warszawy! Tuż obok Kampinoskiego Parku Narodowego! Na sprzedaż działka zagrodowa z warunkami zabudowy domu wolnostojącego, jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

369 000 zł52 m² 7 165,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Świdnik,lubelskie

325 000 zł42 m² 7 831,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w Świdniku przy ul. Kopernika 20 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 41,50 mkw., a składają się na nią: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylesie

Miłoszyce,dolnośląskie

799 000 zł129 m² 6 211,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w pięknym urokliwym miejscu wśród zieleni i drzew, niepowtarzalny klimat , cudowne miejsce! Miłoszyce , ul. Azaliowa Wokół las i kilka domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Krapkowice

Krapkowice,opolskie

40 000 zł18 m² 2 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! W ofercie naszego biura jest do sprzedania garaż w Krapkowicach, osiedle Sady. Garaż w dobrym stanie technicznym. Jego powierzchnia to ok 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Możliwość oglądania już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

587 000 zł50 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Sportowym. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

470 000 zł53 m² 8 908,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Malborku przy ul. Słowackiego, blok z 2009 roku! Marzysz o komfortowym mieszkaniu, w nowszym budownictwie, w dobrej lokalizacji, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal inwestycyjny, kancelaria, gabinet.przy Galerii Solaris Lokalu użytkowy 104 m2 w samym Centrum naprzeciw Galerii Solaris! Lokal składa się z 6-ciu pomieszczeń o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 899 000 zł458 m² 10 696,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - Pyry Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zawada,wielkopolskie

139 999 zł799 m² 175,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 799 m - Nowa Zawada, blisko Piły Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 799 m , położoną na nowym, prężnie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe mieszkanie | 43,14 m2 | czwarte piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) | Posiadam bazę mieszkań i domów w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tomaszowice,lubelskie

155 000 zł1 804 m² 85,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Cichego, zielonego miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może każdy! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.