dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 867 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Zabrze,śląskie

289 000 zł52 m² 5 539,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położone w pożądanej części miasta, ze świetnym dojazdem do wszystkich miast aglomeracji śląskiej. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,17 m przy ul. Świętej Barbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Wołomin,mazowieckie

506 863 zł39 m² 12 996,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji "traugutta" zlokalizowanej w ścisłym centrum Wołomina. To idealna propozycja dla osób ,które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł24 m² 16 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rokitki

Rokitki,pomorskie

430 000 zł55 m² 7 591,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie (56,64 m2) z balkonem (3,13 m2), położone na 3-cim piętrze w spokojnej dzielnicy miasta Tczew. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

968 400 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja ul. Dąbska, osiedle "nowe Dąbie", dzielnica dąbie/grzegórzkiparter w 2-piętrowym, nowoczesnym budynku z windą z 2016 r. osiedle zamknięte i strzeżonew okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Wołomin,mazowieckie

759 663 zł59 m² 12 875,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Madrycka

Żory,śląskie

599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny dom w spokojnej dzielnicy Żory-Rogoźna tylko 6 segmentów w kameralnej zabudowie przy ul. Madryckiej. Dom o powierzchni 92m , 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie na 7 piętrze z ładnym widokiem. Blok z cegły, mieszkanie w stanie dobrym. Miejsce postojowe na zamkniętym parkingu W bloku wspólna wózkarnia (pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł107 m² 7 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Promienna

Nowy Sącz,małopolskie

255 000 zł1 622 m² 157,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 16 arów budowlana W pięknej lokalizacji z przepięknym widokiem na okoliczne pasma górskie! Zależy Ci na zieleni, widokach i nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

245 000 zł47 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa | 3 pokoje Z balkonem | głogów os. Hutnik Drugie piętro | Potencjał aranżacyjny | Cena: 245 000 pln Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

1 449 000 zł131 m² 11 052,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Julianowie. Nieruchomość została oddana do użytkowania i wykończona w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jabłonkowska

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł150 m² 10 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom położony na ul. Jabłonkowskiej w Krakowie, na działce o powierzchni 4,23 ara. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Abrahama

Sopot,pomorskie

2 600 000 zł138 m² 18 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta w Ekskluzywnej Formule Wyłączności w Agencji naba house. Zapraszamy Inwestorów oraz Pośredników ze swoimi Klientami. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość - to 2/3 domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

669 261 zł40 m² 16 892 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Kraków-Krowodrza Termin realizacji: gotowe Przytulne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

417 335 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja z widokiem na Izery i Karkonosze Położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szklarskiej Poręby , to propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczyglice

Szczyglice,małopolskie

1 449 000 zł112 m² 12 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący przy ul. Balickiej - granica Rząski i Szczyglic Przedsprzedaż. Szukasz komfortowego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, tuż przy granicy Krakowa? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszczurówka-Bory

Zakopane,małopolskie

695 000 zł26 m² 26 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny apartament bezobsługowy z miejscem w garażu podziemnym Zakopane. Możliwość odliczenia vat -u 23% - Nabywca otrzymuje fakturę vat. Brak pcc. Cena apartamentu to 565 040,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

767 273 zł83 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami i tarasem w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 100 000 zł46 m² 24 122,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowy apartament z tarasem i prywatnym ogródkiem, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu parkur II, zrealizowanym przez cenionego dewelopera Invest Komfort. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sztutowo,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją. Mieszkanie w pełni wyposażone, włącznie z przyborami kuchennymi i materacem, gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

874 900 zł165 m² 5 302,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Słonawy,wielkopolskie

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 78 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł41 m² 11 985,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz jasnego, stylowego mieszkania w spokojnej części Wrocławia? Ta perełka przy ul. Nefrytowej (ołtaszyn) może być właśnie dla Ciebie. 40,8 m świetnie zaprojektowanej przestrzeni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cyganka

Cyganka,mazowieckie

30 000 zł770 m² 38,96 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

1 460 000 zł200 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojącym o powierzchni mieszkalnej około 143 metry kwadratowe. Nieruchomość ogrodzona. Piękna działka o powierzchni 1050 mkw. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

625 650 zł64 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycje mieszkań z rynku pierwotnego w zabudowie szeregowej dwulokalowej, znajdującą się w południowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Tczew,pomorskie

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Jagiełły w Tczewie. Lokal o jednostronnym układzie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruda Śląska,śląskie

365 000 zł120 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania w kamienicy o powierzchni użytkowej 91,52m2 (dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł41 m² 13 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,41 m2 na parterze z ogródkiem. Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej i zielonej okolicy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ślemień

Ślemień,śląskie

320 000 zł2 520 m² 126,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Ślemieniu, pow. żywieckim. Z działki roztacza się piękny widok na okoliczne pasma górskie. W całości budowlana. Działka z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł510 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 587 m²

Obiekt idealnie nadający się na warsztat naprawy samochodów w tym również ciężarowych. Do dyspozycji duży plac ( ok. 2440 m2 ) utwardzony płytami betonowymi. Nieruchomość stanowią 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

1 040 000 zł89 m² 11 685,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

845 832 zł81 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.