dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

440 000 zł1 403 m² 313,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na 4 budynki jednorodzinne, położoną w Sochaczewie, blisko centrum miasta. Ciekawa oferta dla dewelopera i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 245 434 zł57 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończony Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż z ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

189 000 zł1 426 m² 132,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego, pod Olsztynem i jednocześnie z szybkim dojazdem do Olsztyna ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż działka nr 270/19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

599 000 zł1 337 m² 448,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki z rozpoczętą budową, zlokalizowane w nad Jeziorem Zamkowym Wałczu o łącznej powierzchni 1 337m2! Grunty położone nad Jeziorem Zamkowym w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Lipowa

Zduńska Wola,łódzkie

380 000 zł4 304 m² 88,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka w Zduńskiej Woli o powierzchni 4304m2. Położona przy ul Lipowej. Rolna z możliwością zabudowy. Szerokość od ulicy asfaltowej to około 31m. Klasoużytki: rivb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

920 000 zł180 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie na ul. Lwowskiej, okolice kfc, skrzyżowania z ulicą Słoneczną, orkana. Nieruchomość w idealnym stanie technicznym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 456 000 zł192 m² 7 595,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Emmerson nieruchomości prezentuje dom - typ bliźniak ( nr. bud A-4) z garażem i dużym ogrodem. Dom o powierzchni całkowitej 191,69 m2, z czego użytkowej 148,11 m2 zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł42 m² 11 035,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego, znajdującego się w dzielnicy Stołczyn Nieruchomość znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 150 000 zł117 m² 9 818,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Apartament Premium 117,19 m 5 pokoi, wysoki standard, jakość którą czuć od pierwszego wejścia! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 117,19 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czachowskiego

Radom,mazowieckie

269 000 zł43 m² 6 241,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje, w ścisłym centrum miasta. Usytuowane na drugim piętrze. Wnętrze do remontu. Pokój dzienny, obecnie oddzielna, widna kuchnia oraz dwie sypialnie, z obydwu wyjście na pokaźny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł113 m² 14 601,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny - wyjątkowy, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej położony na zielonym i spokojnym Wrocławskim Jagodnie. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł29 m² 16 024,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż kawalerka Z balkonem na osiedlu lawendowe wzgórze! idealna dla pary lub singla! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z bardziej lubianych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

869 900 zł46 m² 18 910,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 46 m w prestiżowej inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej na Przedmieściu Oławskim (krzyki, wrocław). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

471 510 zł35 m² 13 406,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piskórka

Piskórka,mazowieckie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1000m2 każda oraz dwie działki o powierzchni 1416m2, 1444m2, położone w malowniczej okolicy w otulinie lasu. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł5 002 m² 239,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka komercyjna na terenie miasta Lublin. Oferowana nieruchomość stanowi powierzchnię 5002 m2. Działka jest objęta mpzp z oznaczeniem symbolem 1p1 - teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

747 000 zł123 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Brzezowa

Brzezowa,podkarpackie

45 000 zł9 200 m² 4,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż widokowa działka pod rekreację o powierzchni 92 ar na malowniczym wzgórzu, z bezpośrednim dostępem do lasu! działka znajduje się w miejscowości Brzezowa gmina Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gałczyńskiego

Kraków,małopolskie

1 410 000 zł80 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

2-poziomowy apartament 80 m idealny dla ludzi, którzy potrzebują przestrzeni Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - 80 m , 5 pokoi, 2 łazienki, dwa poziomy, funkcjonalny układ dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

575 000 zł94 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Boruszowice,śląskie

290 420 zł2 234 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy - boruszowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Boruszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

535 882 zł36 m² 14 791,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 65 000 zł komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w reprezentacyjnym apartamentowcu na osiedlu mieszkaniowym Ruczaj. Lokal usytuowany na 1 piętrze kompleksu apartamentowego z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 199 900 zł201 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

438 000 zł31 m² 14 174,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą. W mieszkaniu ok. dwa lata temu przeprowadzony został kapitalny remont. Wymieniono drzwi wejściowe na antywłamaniowe, wykonano remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 780 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

585 500 zł30 m² 19 516,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klimatyzowany apartament Z dużym tarasem 100 metrów od plaży Szukasz apartamentu nad morzem, który łączy prestiżową lokalizację tuż przy plaży z możliwością bezobsługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł46 m² 14 316,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko plaży, z doskonałą komunikacją i potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

457 506 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 36.31 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 295 000 zł59 m² 21 930,60 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 59.05m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł53 m² 14 982 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES The Estate Warsaw prezentuje! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż wykończone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36 mkw położone na wysokim parterze w centrum Bielska! Dlaczego warto? To mieszkanie sprawdzi się idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Binowo

Binowo,zachodniopomorskie

540 000 zł70 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom z bala nad jeziorem Binowo | 70 m | Duży taras | Teren zamknięty Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom z bala położony w malowniczej miejscowości Binowo, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpnia '80

Bolesławiec,dolnośląskie

360 000 zł45 m² 7 923 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonałe dla ciebie lub pod inwestycje Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu mieszkanie w ścisłym centrum Bolesławca przy ul. Sierpnia 80. Lokal mieszkalny usytuowany.