dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam piękne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta o łącznej powierzchni 52,10m2 do zamieszkania od zaraz. W skład mieszkania wchodzą: - dwa duże, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dolna

Rybnik,śląskie

340 000 zł1 403 m² 242,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Uzbrojona działka budowlana w bliskości natury Jedna z najbardziej rozchwytywanych dzielnic w Rybniku Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł107 m² 7 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bełchatów,łódzkie

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Bełchatów, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługowo-biurową o łącznej powierzchni 2.385 m2, położoną w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Gdańsk,pomorskie

661 999 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska - ul. 3 maja 24 Szukasz nieruchomości, która zarabia sama na siebie? Oferuję mieszkanie w doskonałej lokalizacji, idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

155 000 zł35 m² 4 402,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 35,21 m . Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł94 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,4 m2, zlokalizowane na piętrze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

6 500 000 zł5 858 m² 1 109,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gotowy projekt inwestycyjny. Wysoka stopa zwrotu. Lokalizacja: nadarzyn, przy samej trasie S8 Obiekt: na sprzedaż wyjątkowy kompleks trzech krytych kortów tenisowych w Nadarzynie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | nanice | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | widok na las | wejherowo | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

**2 pokoje katowice - zadole 44 po generalnym remoncie** mieszkanie: - 2 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie - W cenie czynszu (900 zł) zaliczki na wodę i ogrzewanie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowa Sól,lubuskie

210 000 zł26 m² 8 215,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w kamienicy na 2 piętrze w samym centrum Nowej Soli. Lokal jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Stanisławów,mazowieckie

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący mieszczacy się w miejscowości Stanisławów przy ulicy Polnej. Budynek mieszkalny jednorodzinny, nie podpiwniczony, parterowy z poddaszem uźytkowym ( piętro ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa Wyszków

Wyszków,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 262,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka na sprzedaż, blisko centrum Wyszkowa. Dobry zakup pod dochodowy wynajem lub zamieszkanie dla singla czy pary. Mieszkanie wymaga remontu co daje możliwość własnej aranżacji, np. połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

380 275 zł42 m² 9 128,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra. Już gotowe! :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dobiesz,mazowieckie

350 000 zł3 372 m² 103,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 372 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość w spokojnej okolicy Dobiesz, ul. Mazowiecka 48. Szukasz miejsca, które połączy komfort życia w bliskości natury z doskonałym dojazdem do Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Koryncka

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł1 462 m² 1 504,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja Wawra. Szybki dojazd do Centrum, 10 min pieszo do pkp Anin. Ciche spokojne sąsiedztwo, otoczenie willowe, ulica zadbana i spokojna, a w pobliżu wspaniałe tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł32 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 32,3 m idealne na start lub inwestycję Prezentujemy Państwu kompaktowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

4 555 600 zł13 016 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Gdańsk,pomorskie

685 600 zł49 m² 14 011,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

590 000 zł43 m² 13 682,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 43,12 m , położone w świetnej lokalizacji tuż przy lesie i pełnej infrastrukturze usługowej. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Redlanka

Redlanka,mazowieckie

947 331 zł9 569 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9569 m , składający się obecnie z 3 działek (nr 30, 69/1, 69/2). Istnieje możliwość dalszego podziału na około 7 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł64 m² 14 843,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje 63 m Jasień, 2021 rok Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,35 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 054 772 zł71 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bartkowa-Posadowa

Bartkowa-Posadowa,małopolskie

379 000 zł3 100 m² 122,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana | 31,00 ar | Bartkowa Posadowa| gm. Gródek Nad Dunajcem - powierzchnia: 31,00 ar - przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - ukształtowanie: teren lekko pochylony - media: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Współczesna

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł55 m² 9 639,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w graniczącym z Gdańskiem Borkowie, osiedle Nowy Horyzont. Lokal stanowi doskonałe miejsce do zamieszkania, ze względu na świetnie rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł57 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku z windą, zlokalizowane w Gdańsku - Jasień, przy ul. A. Gabrysiak. Funkcjonalny układ obejmuje dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Gdynia,pomorskie

899 000 zł83 m² 10 883,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

860 000 zł35 m² 24 670,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie w Angel City, kraków Cena: 860 000 pln Powierzchnia mieszkania: 34,86 m Powierzchnia balkonu: 2,9 m2 Piętro: 5 Oferujemy mieszkanie wraz z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 198 918 zł59 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 139 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 120 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 4 pokojowe mieszkanie 81,20 m2 z balkonem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

758 000 zł48 m² 15 635,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Okulickiego, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Kraków,małopolskie

1 920 000 zł96 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni 96 m2 ( w tym 15 m2 zaplecza) zlokalizowany na parterze apartamentowca z 2016 roku lofty lubelska .Budynek zlokalizowany nieopodal ruchliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Krapkowice,opolskie

355 000 zł51 m² 6 905,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt. Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku. Blok ocieplony, zadbany, zarządzany przez Wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Suchań,zachodniopomorskie

325 000 zł52 m² 6 253,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz miejsca , gdzie można odpocząć po pracy, a dzieci i zwierzaki mają przestrzeń do zabawy ? umów się na prezentację I zobacz to przytulne, bezczynszowe, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

358 000 zł67 m² 5 764,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaprojektuj swoje wymarzone wnętrze - przestronne 62 m z loggią w sercu Polkowic Szukasz bazy pod idealne mieszkanie dla rodziny lub dochodową inwestycję? Ta oferta przy ul. Skalników łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach Kocioł

Kocioł,dolnośląskie

292 478 zł30 600 m² 9,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam część wzgórza wraz ze szczytem na którym znajduje się polana otoczona starym lasem świerkowym. Reszta w większości porośnięta samosiejkami za wyjątkiem dwóch powierzchni - jedna ok.