dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 867 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 630 000 zł167 m² 9 760,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Dąbrowie Górniczej w lubianej dzielnicy Mydlice o powierzchni 167m2 z ogrodem przylegającym do lasu. Jedynie 15 km od Katowic. Opis: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Glinianka

Glinianka,mazowieckie

339 000 zł1 600 m² 211,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wspaniała działka do postawienia własnego domu jednorodzinnego, także świetna lokata inwestycyjna. Działka budowlana usytuowana w Gliniance, ok. 34 km do Pałacu Kultury. Dojazd asfaltowy, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Leszcze

Leszcze,kujawsko-pomorskie

198 500 zł3 053 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka z wystawionymi warunkami zabudowy pod rekreację w miejscowości Leszcze gm. Złotniki Kujawskie, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Toszecka

Gliwice,śląskie

490 000 zł172 m² 2 848,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Mam do sprzedania 51% budynku przy ulicy Toszeckiej o powierzchni 170 m2 plus strych. Do sprzedania: parter, jedno pomieszczenie na piętrze i strych. Kiedyś były tu mieszkania, następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 67,68 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł23 m² 14 764,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mikroapartament przy Wybrzeżu Ludwika Pasteura (plac Grunwaldzki) z widokiem na Odrę doskonała propozycja inwestycyjna! Lokal świetnie sprawdzi się jako nieruchomość pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sułków,małopolskie

809 000 zł109 m² 74,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Sułkowie, w pobliżu Wieliczki. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 370 000 zł96 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł42 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł44 m² 8 097,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

835 000 zł98 m² 8 520 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz wyjątkowego, przestronnego, całkowicie wykończonego mieszkania w kameralnej inwestycji z dala od zgiełku miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

779 000 zł59 m² 13 203,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 3-pokojowe z piwnicą 59m2 - ul. Śliczna Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone w Krakowie przy ul. Ślicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Nowy Sącz,małopolskie

295 000 zł28 m² 10 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 28,14m2, zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku przy ulicy Barskiej. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - osobna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlachecka

Zielona Góra,lubuskie

450 950 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szlachecka Collection to limitowana kolekcja 3 apartamentów wykończonych pod klucz, zaprojektowanych przez architekta i w pełni wyposażonych. Kupujący nie płaci pcc 2% ani wynagrodzenia dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

312 170 zł33 m² 9 459,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Najmniejsze 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

870 000 zł83 m² 10 481,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 83,35 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą z 2012 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 600 000 zł56 m² 28 545,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kameralny apartament W otoczeniu lasu - nowe kolibki, gdynia orłowo Elegancki apartament położony w jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji - Gdynia Orłowo. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Modlnica

Modlnica,małopolskie

18 500 000 zł20 000 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad 2,15ha w pobliżu ul.Jasnogórskiej /Działka USŁUGOWA. Dojazd dla Tira , media obok działki ,droga szeroka ,lewo skręt i prawo skręt. Plan zagospodarowania pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! rezerwacja! oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem - Wałbrzych, ul. Nałkowskiej | 38 m | Na sprzedaż przytulne i bardzo zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Możliwość zakupu mieszkania przez obywateli ukrainy. Mieszkanie, położone na parterze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Lokal się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł94 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament 94 m + taras 28,66 m / przedsprzedaż | Rzeszów spokojna okolica w pobliżu ul. Jana Pawła II Zakup na etapie przedsprzedaży to najlepszy moment na wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Katowice,śląskie

279 700 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 27,97 m2 mieszczące się na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Andrzeja 2 w Katowicach. Do rynku 5 min pieszo, do Dworca Głównego 3 min pieszo, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł55 m² 7 520,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwa mieszkania w kamienicy z ogródkami Bydgoszcz Fordon Powierzchnia: każde mieszkanie ok. 27 m Układ: mieszkanie 1: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

700 000 zł98 m² 7 116,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

-ostatni dom - rezerwacja - domki na dojlidach - bliźniaki gotowe na nowe życie (I grilla)! Czas na rodzinne El Dorado. czyli cztery domy bliźniacze, gotowe na nowych właścicieli z wyobraźnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Nowy Sącz,małopolskie

1 390 000 zł350 m² 3 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Komfortowy dom rodzinny z dwoma garażami i wyjątkowym ogrodem w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza. Odkryj idealne miejsce dla swojej rodziny w przestronnym i eleganckim domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

662 000 zł64 m² 10 306,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj! Zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł42 m² 11 294,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu wybudowanym na początku wieku XX przez największego w latach dwudziestych we Wrocławiu inwestora budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 000 000 zł7 878 m² 380,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł53 m² 11 874,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Generalny remont kamienicy na początku 2026 roku - mieszkanie doprowadzone do stanu deweloperskiego. Prowizja 0% Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabiańska

Warszawa,mazowieckie

832 500 zł54 m² 15 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem ul. Fabiańska 11, 01-472 Warszawa Nieruchomość gruntowa w postaci działki nr 817 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Frączki

Frączki,warmińsko-mazurskie

24 000 zł3 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Frączki, gmina Dywity, w spokojnej, zielonej okolicy oddalonej zaledwie kilkanaście minut od Olsztyna. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sokalska

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł445 m² 494,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Poznaniu przy ulicy Sokalskiej-Chrzanowskiej. Działka położona w dzielnicy Poznań Nowe Miasto-Spławie. Ma wydane Warunki Zabudowy (zabudowa mieszkaniowa), dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 63,49 m , położone na parterze kameralnej inwestycji w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Elbląg,warmińsko-mazurskie

855 000 zł81 m² 10 499,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cena: 855 000 zł Powierzchnia: 81,43 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 3 Balkon: tak (duży) Winda: tak Piwnica: tak (12,44 m ) Stan mieszkania: wysoki standard / do wprowadzenia Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

999 900 zł150 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 150m2 z 2010r. Dom usytuowany jest przy ul. Piastów Śląskich w Siechnicach. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

669 000 zł62 m² 10 832,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuć przestrzeń i światło. To narożne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Obywatelskiej jest właśnie jednym z nich. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

593 000 zł55 m² 10 781,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o dostępność! bez pcc I 0% Prowizji I Wiele inwestycji I Znajdź Idealne Mieszkanie! mieszkanie przy potoku I zieleni | gdańsk | idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

794 000 zł59 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2-4 pokoje | kameralna inwestycja | blisko centrum | gdańsk chełm Gdańsk - Chełm 2-4 pokoje Metraże: ok. 42-84 m Stan deweloperski Termin oddania: 4q 2026 Mieszkanie w miejscu, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Burlaki

Burlaki,mazowieckie

470 000 zł58 m² 8 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom całoroczny w doskonałej lokalizacji - zaledwie 3 minuty od rzeki Narew ( II linia zabudowy od rzeki), w otoczeniu lasów, a także blisko Nadbużańskiego Parku.