dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler Nieruchomości poleca: na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze w 11-piętrowym bloku z dwiema nowymi windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

618 000 zł52 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m2 usytuowane na parterze nowego budynku z 2025r. zlokalizowanego na osiedlu Leśny Dwór. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

958 332 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kraków,małopolskie

569 000 zł27 m² 20 888,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,24 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1912 roku, zlokalizowanej przy ul. Augustiańskiej na Kazimierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona Góra - ul. Moniuszki Powierzchnia 62,74 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura. Biuro Nieruchomości d&k ma przyjemność zaprezentować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł48 m² 24 791,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

253 000 zł53 m² 4 809,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 52,60 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łysokanie,małopolskie

295 000 zł955 m² 308,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana mn położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Powierzchnia działki 9,55 ar, wszystkie media na działce lub w drodze przy działce Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł48 m² 13 074,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Mieszkanie po remoncie z nową instalacją elektryczną, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kęty

Kęty,małopolskie

4 990 000 zł316 034 m² 15,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okolice kęt Gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż zarybione stawy. Cała nieruchomość ma obszar powyżej 31 hektarów! Piękne i bardzo spokojne tereny. Możliwość dalszego prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strumiany,małopolskie

2 199 000 zł146 m² 15 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Dom wolnostojący z ogrodem | Strumiany, gmina Wieliczka | 146,22 m | działka 802 m Zapraszamy wszystkich na dom otwarty 11 kwietnia 2026 o godz. 11.00-12.00. Prosimy o wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chopina

Starogard Gdański,pomorskie

390 000 zł41 m² 9 466,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Kraków,małopolskie

859 000 zł51 m² 16 787,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na sprzedaż stare podgórze, ul. Śliska wyjątkowy widok, jasne, cisza i zieleń za oknem i wokół bloku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł45 m² 13 199,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokoje | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Bohomolca | Dwustronne | 2. Piętro Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , zlokalizowane Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Franciszka Bohomolca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną numer 35/21. Położonej we wsi Kąty gmina Sochaczew. Działka posiada plan zabudowy. Numer księgi wieczystej pl1o/00043634/0 Numer do kontaktu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

427 670 zł36 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrony

Kraków,małopolskie

715 000 zł61 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku z windą, o powierzchni 61m2 z balkonem o powierzchni 4,07 m2, zlokalizowane w Krakowie na granicy ze Skawiną-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Skarbimierz-Osiedle,opolskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta bez prowizji! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, balkonem i komórką lokatorską w dogodnej lokalizacji - Skarbimierz Osiedle. Obejrzyj video-prezentację mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł34 m² 6 347,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 34 m2 w Jastrzębiu-Zdroju, gotowe do wprowadzenia - wystarczy wnieść meble! Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, kuchni i łazienki. Atutem jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

394 200 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do kupna mieszkanie Z garażem podziemnym W stanie deweloperskim! bez prowizji! Na sprzedaż lokal o powierzchni 43,80 m2: - hall - sypialnia - salon z aneksem - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie (parzniew) o pow. 71,1 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2015 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (narożne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Przedstawim państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z ogrodem o po 57m2 Inwestycja znajduje się na kameralnym Osiedlu i składa się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Katowice,śląskie

1 255 000 zł126 m² 9 980,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, pięciopokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 125,74 m2 położone na 3 i 4 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależy loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Łazy,śląskie

280 000 zł47 m² 5 919,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3m2, lokalizowane na trzecim piętrze przy ul. Częstochowskiej w Łazach. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeźnica Leśna

Brzeźnica Leśna,lubelskie

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m w Brzeżnicy Leśnej. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2025 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Lubartów,lubelskie

365 000 zł47 m² 7 787,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią , w Lubartowie przy ulicy Juliusza Słowackiego 43 B, o powierzchni 46,87 m położone na 4. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Łódź,łódzkie

380 000 zł40 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie świeżo po remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, nowe podłogi, nowa łazienka. Meble widoczne na zdjęciach mogą zostać wyniesione na życzenie klienta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

246 000 zł28 m² 8 770,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem osiedle ksm gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne pod inwestycję Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł47 m² 11 373,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 przy ul. Husarskiej (osiedle 1000-lecia). Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Lubiatowo,pomorskie

2 250 000 zł693 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Lokalizacja Lubiatowo położone jest na terenie Pobrzeża Kaszubskiego, w malowniczej okolicy nad brzegiem morza, pomiędzy Łebą a Dębkami. Miejscowość położona jest ok. 80 km od lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

1 110 000 zł65 m² 17 040,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 65.14 m znajdujące się w 5 piętrowym apartamentowcu z 2015 roku usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Chorzów

Chorzów,śląskie

882 000 zł84 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

LV Development oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 84 m , zlokalizowany na parterze z witryną przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, w inwestycji Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.