dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Barcząckie

Budy Barcząckie,mazowieckie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj wygodnie w rodzinnym klimatycznym domu blisko Warszawy. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz przyrodę - zapraszam. Wrażenie: zacznę od miejsca - nieruchomość do wprowadzenia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piskórka

Piskórka,mazowieckie

1 170 000 zł103 m² 11 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na prezentacje Nowej inwestycji. Domu według projektu dom Kostrzewach 6.W standardzie deweloperskim położony w urokliwym i zielonym miejscu. Atrakcyjny, nowoczesny dom na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł89 m² 10 662,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleszczyniec

Kleszczyniec,pomorskie

398 000 zł84 m² 4 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 517 m²

Wchodząca w skład nieruchomości działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, o konstrukcji drewnianej, parterowym z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł281 m² 7 469,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Nieruchomość idealna dla wielopokoleniowej rodziny lub dla inwestora , który wykorzysta potencjał tak dużej przestrzeni. Lokalizacja i komunikacja : Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

299 000 zł18 m² 17 085,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 17,5 m zlokalizowana w dzielnicy Witomino w Gdyni. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hutna Wieś

Hutna Wieś,kujawsko-pomorskie

299 000 zł3 312 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 3312 m2 z możliwością budowy dwóch domów, położona w spokojnej miejscowości Hutna Wieś, tylko 15 minut od Bydgoszczy. Położona w odległości zaledwie 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Gdynia,pomorskie

489 000 zł36 m² 13 736 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Gdyni Witominie przy ul. Strażackiej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą i jest gotowy do zamieszkania. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

885 000 zł47 m² 18 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania blisko morza? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - w pełni wyposażone 2. pokoje, - łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Stara Kamienica,dolnośląskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 543 m²

Kama Nieruchomości z dumą przedstawia wyjątkową okazję - historyczny dom, który niegdyś pełnił funkcję młyna, usytuowany malowniczo nad rzeką Kamienicą w urokliwej Starej Kamienicy. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

455 990 zł52 m² 8 735,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 2-pokojowego mieszkania na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na 8 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Justynów,łódzkie

1 600 000 zł190 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

I can be your hero, baby te słowa Enrique Iglesiasa niosą obietnicę bezpieczeństwa i oddania. W Justynowie, zaledwie 15 km od Łodzi, czeka dom, który pozwoli Ci stać się bohaterem dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy wykończone, dwupokojowe, jasne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bohomolca w Krakowie. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

649 950 zł51 m² 12 677 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedane! zadzwoń mamy podobne 2 mieszkania taniej niż deweloper Taniej niż u dewelopera! Odbiór kluczy już w marcu. Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Białystok,podlaskie

640 000 zł64 m² 10 031,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, białystok! Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

360 315 zł32 m² 11 086,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnia okazja na takie mieszkanie 2 pokoje _zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów parametry idealne pod najem Powierzchnia: 32,5m Układ: salon z aneksem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

940 000 zł92 m² 10 240,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie, o powierzchni przeszło 90m2, znajdujący się w popularnej części Rzeszowa dzielnicy Drabinianka. Gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł34 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po remoncie 33,1 m , parter, blisko centrum, ul. Dworcowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na sprzedaż 500 m od Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 96 m , położony w świetnej lokalizacji zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katarzynki

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł32 m² 18 826,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Całość do generalnego remontu za wyjątkiem drewnianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Fieldorfa Nila

Ostrołęka,mazowieckie

745 000 zł134 m² 5 559,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny segment usługowo- handlowy o łącznej powierzchni 134 m2, usytuowany w ścisłym Śródmieściu Ostrołęki. Doskonała lokalizacja zapewniająca intensywny ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Łódź,łódzkie

255 000 zł36 m² 7 067,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,08 m położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Karpackiej. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piła

Piła,wielkopolskie

363 000 zł1 210 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pile ul. Kamienna O pow. 1.210 m 2. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość budowy: - budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

584 000 zł40 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,5 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

261 268 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje na Makowej Polecam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu przy ul. Makowej. Nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się w zadbanej willi miejskiej na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

614 635 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej i zielonej a jednocześnie rozwiniętej okolicy? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł67 m² 8 479,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 914 745 zł126 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

699 999 zł54 m² 12 996,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sławoborze

Sławoborze,zachodniopomorskie

890 000 zł284 m² 3 137,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 867 m²

Są miejsca, które trudno opisać zwykłymi słowami. bo to nie jest tylko dom. To przestrzeń, która daje spokój, oddech i poczucie, że jesteś u siebie. Wyobraź sobie poranki z kawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 175 000 zł68 m² 17 368,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki oferta promocyjna! Jasne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł47 m² 17 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane na 1 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Czerniakowskiej. Nieruchomość przeszła pełny generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

344 908 zł37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja z widokiem na Izery i Karkonosze Położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szklarskiej Poręby , to propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń.