dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 791 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł125 m² 6 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 999 zł28 m² 6 428,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

683 847 zł39 m² 17 405,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa lokalizacja w centrum Poznania Szukasz miejsca, które łączy energię wielkiego miasta z kojącym spokojem natury? Ta kameralna inwestycja premium w sercu Poznania, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł133 m² 14 623,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości tec Real Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w bliskiej odległości od Rynku Głównego. Mieszkanie o powierzchni 133,35 m2, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nidzica,warmińsko-mazurskie

285 000 zł56 m² 5 050,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Marzy Ci się mieszkanie z salonem tak dużym, że możesz w nim tańczyć, grać w berka albo urządzić spotkanie na miarę królewskiego balu? To mamy coś dla Ciebie : ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

489 000 zł55 m² 8 826,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m , położone na 1/2 piętrze w kameralnym, niskim bloku na ulicy Grażyny dzielnica lsm. Układ pomieszczeń: dwa ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł63 m² 8 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Są mieszkania, które spełniają podstawowe potrzeby i są takie, które dają komfort, prywatność i przestrzeń do życia. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł46 m² 14 316,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: - 1km od plaży w Jelitkowie - parking dla mieszkańców oddzielony szlabanem - cicha i spokojna okolica - niska zabudowa - 3 pokoje, możliwość wydzielenia kuchni - dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

699 000 zł225 m² 3 106,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kliniska Wielkie, przy ul. Rzemieślniczej. To idealna propozycja dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

770 000 zł39 m² 19 922,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,65 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 39 m 2 , pierwsze piętro, jednopokojowe z oddzielną , widną kuchnią mieszczące się na Słodowcu, między dwiema stacjami metra. 500 m -stacja Stare Bielany, 800 m - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Fordonie! Łącznie ok. 100 m przestrzeni do dyspozycji (70 m mieszkania + ok. 30 m tarasu) to element, który realnie wyróżnia tę ofertę na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 821,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,04 m , położone na 7. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Światowida. To propozycja dla osób, które szukają gotowego lokalu bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

1 140 000 zł143 m² 7 972,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 118 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 753 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

999 000 zł57 m² 17 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w zielonej części Krakowa gotowe do zamieszkania | City Vibe Lasówka Marzysz o przestrzeni, komforcie i zieleni tuż za oknem, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bartoszylas

Bartoszylas,pomorskie

420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom letniskowy w Borach Tucholskich Przepięknie położony dom w środku lasu, gdzie dojazd jest drogą asfaltową i potem leśną utwardzoną i regularnie odśnieżaną to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakopiańska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 494,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam apartament w Świeradowie Zdroju, z miejscem postojowym w garażu, wyposażony w wysokim standardzie i atrakcyjnie położony. Przedmiotem sprzedaży jest apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

599 000 zł3 732 m² 160,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, produkcyjną i magazynową, położoną w Katowicach-Szopienicach o pow. 3732 m2 - media tj. prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Rymanowskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze w bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pod Lipą

Mników,małopolskie

769 000 zł97 m² 7 927,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 110 m2 (96 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

477 369 zł56 m² 8 470 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Leśniewo,pomorskie

449 000 zł115 m² 3 894,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Nowy bungalow w stanie surowym zamkniętym, leśniewo! Twój wymarzony dom blisko Pucka! Opis nieruchomości: prezentujemy dom typu bungalow w stanie surowym zamkniętym o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Pławno,łódzkie

444 444 zł150 m² 2 962,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pławno k/radomska, lokal użytkowy ~150m2 - na działce 300 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polanka

Zielona Góra,lubuskie

639 450 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe, jasne, ustawne mieszkanie W bloku 2020r. Z tarasem 18,4 mkw. Osiedle polanka! klient Mieszkanie o pow. 60,9 m2 położone jest na trzecim piętrze, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Knurów

Knurów,śląskie

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 m²

Nowoczesny segment 90,41 m z ogródkiem 23 m - spokojna okolica Knurowa Na sprzedaż dwukondygnacyjny segment mieszkalny o powierzchni 90,41 m , położony w kameralnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Pyskowice,śląskie

380 000 zł76 m² 5 019,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

***rezerwacja*** To duże mieszkanie o powierzchni ponad 70 m2, zlokalizowane przy ulicy Dworcowej w Pyskowicach, znajdujące się na czwartym piętrze to świetna propozycja nie tylko dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wakacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

599 000 zł40 m² 15 020,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Apartament w Mielnie - Twoje idealne miejsce na nadmorski wypoczynek! Myślisz o zakupie nieruchomości idealnej na relaksujące wakacje nad morzem? Szukasz apartamentu pod inwestycję? Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jezierskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł800 m² 748,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chcesz wybudować dom, ale przeraża Cię biurokracja i organizacja placu budowy? Ta oferta to bilet wstępu do szybkiej przeprowadzki! Sprzedajemy działkę w krakowskiej Nowej Hucie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

769 000 zł81 m² 9 455,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament 81,33 m - Rybnik Zamysłów Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

1 660 410 zł51 m² 32 704,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko teraz nowa cena promocja mieszkaj, wypoczywaj I zarabiaj - wyjątkowy apartament W jastarni Z widokiem na morze budynek I apartamenty Zatoka Komfortu to czterokondygnacyjny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Świdnica

Świdnica,lubuskie

572 000 zł14 300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna zlokalizowana w miejscowości Łochowo gm. Świdnica. Oferowana nieruchomość o powierzchni 1,43ha składa się z klasy IV i V - Łąki. Teren jest płaski, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Kraków,małopolskie

1 774 036 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe gratis! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Średnia

Radom,mazowieckie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż dom idealny dla dwóch rodzin lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż przestronny dom, który doskonale nadaje się dla dwóch rodzin lub jako inwestycja pod wynajem. Budynek posiada dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł64 m² 17 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kłobuckiej - komfort, przestrzeń i zieleń na nowoczesnym osiedlu na Ursynowie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

785 000 zł77 m² 10 195 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, trzypoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,03 m, zlokalizowane w stylowym budynku położonym na ogrodzonej działce przy ul. Krzyszkowickiej w Wieliczce. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł52 m² 27 665,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament w zrewitalizowanym w 2020 roku budynku z 1884 roku tuż przy Ostrowie Tumskim. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Straduń

Straduń,wielkopolskie

350 000 zł3 161 m² 110,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wymarzone miejsce Przepięknie położone 2 działki budowlane bezpośrednio przy lesie, około 400m do jeziora Straduń nr geodezyjny 140/6 i 140/5 teryt: 300207_5.0016.140/6 i 300207_5.0016.140/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

435 000 zł54 m² 8 130,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sakura Estates ma przyjemność zaprezetować Państwu mieszkanie w centrum Olsztyna Mieszkanie, które z pewnością spełni oczekiwania Twojej rodziny! Usytuowane w Olsztynie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

910 000 zł54 m² 16 823,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru, bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania komfortowe 3 mieszkanie o pow. 54m2 położone na ostatnim 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł41 m² 9 684,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, które jednocześnie zapewnia świetną komunikację z miastem? Ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja Mieszkanie znajduje się na.