dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Kozuby

Nowe Kozuby,łódzkie

150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedsprzedaż - ostatnia działka w kompleksie- prywatność, spokój i cisza! pewny grunt. Twoja sprawdzona inwestycja Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

250 000 zł1 300 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: boguchwała Numer działki 1189/1. Oferta Sprzedaży: - działka prostokątna 13 ara, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PTTK

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł74 m² 4 394,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Komfortowe mieszkanie 73,96m2w golubiu dobrzyniu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 73,96 m2 w pełni umeblowane w Golubiu-Dobrzyniu blisko zamku. Do wprowadzenia od zaraz. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

707 444 zł43 m² 16 521,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²

 

 

 

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł64 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 2. piętrze w zadbanej kamienicy na Starówce. Najważniejsze atuty nieruchomości: - 2 duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w dobrej lokalizacji na Chełmińskie Przedmieście. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł82 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości na sprzedaż położonej w spokojnej części Bydgoszczy- na Jachcicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł57 m² 14 248 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: - cisza i spokój, - w pobliżu Park Stabłowicki i tereny spacerowe wzdłuż rzeki Bystrzyca, - stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

439 460 zł36 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 50 m2 z widokiem na planowany park | Klucze luty 2026! ->zadzwoń lub napisz wiadomość - 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zielona Góra,lubuskie

310 000 zł45 m² 6 858,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W kamienicy przy zielonogórskim daptaku, które może pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową. Układ I standard: nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Nowomiejska

Zgorzelec,dolnośląskie

4 990 000 zł554 m² 9 007,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Koniecznie zobacz film prezentujący nieruchomość. Operacyjny hotel 3 W centrum zgorzelca - 50M od granicy Z niemcami Stabilny biznes z bezpieczną przystanią dla Twojego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

780 000 zł117 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal użytkowy w parterze. Dwa oddzielnne wejścia. Parking przed lokalem. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka ( z umową najmu na czas nieokreślony ) z zachowaniem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sędziejowice

Sędziejowice,łódzkie

49 999 zł800 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedsprzedaż pewny grunt. Twoja sprawdzona inwestycja Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale z gwarancją bezpieczeństwa prawnego i pełną infrastrukturą? Odkryj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

630 000 zł70 m² 8 976,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 70,18 m2 Mieszkanie idealne za równo dla rodziny jak i pod inwestycję! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł52 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ponad 52 metrowe mieszkanie z 7 metrowym tarasem z widokiem na zachody słońca na Ursynowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z tarasem kuchni sypialni łazienki toalety hallu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł125 m² 6 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 999 zł28 m² 6 428,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

683 847 zł39 m² 17 405,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa lokalizacja w centrum Poznania Szukasz miejsca, które łączy energię wielkiego miasta z kojącym spokojem natury? Ta kameralna inwestycja premium w sercu Poznania, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł133 m² 14 623,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości tec Real Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w bliskiej odległości od Rynku Głównego. Mieszkanie o powierzchni 133,35 m2, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nidzica,warmińsko-mazurskie

285 000 zł56 m² 5 050,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Marzy Ci się mieszkanie z salonem tak dużym, że możesz w nim tańczyć, grać w berka albo urządzić spotkanie na miarę królewskiego balu? To mamy coś dla Ciebie : ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

489 000 zł55 m² 8 826,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m , położone na 1/2 piętrze w kameralnym, niskim bloku na ulicy Grażyny dzielnica lsm. Układ pomieszczeń: dwa ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł63 m² 8 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Są mieszkania, które spełniają podstawowe potrzeby i są takie, które dają komfort, prywatność i przestrzeń do życia. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł46 m² 14 316,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: - 1km od plaży w Jelitkowie - parking dla mieszkańców oddzielony szlabanem - cicha i spokojna okolica - niska zabudowa - 3 pokoje, możliwość wydzielenia kuchni - dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

699 000 zł225 m² 3 106,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kliniska Wielkie, przy ul. Rzemieślniczej. To idealna propozycja dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

770 000 zł39 m² 19 922,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,65 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 39 m 2 , pierwsze piętro, jednopokojowe z oddzielną , widną kuchnią mieszczące się na Słodowcu, między dwiema stacjami metra. 500 m -stacja Stare Bielany, 800 m - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Fordonie! Łącznie ok. 100 m przestrzeni do dyspozycji (70 m mieszkania + ok. 30 m tarasu) to element, który realnie wyróżnia tę ofertę na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 821,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,04 m , położone na 7. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Światowida. To propozycja dla osób, które szukają gotowego lokalu bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

1 140 000 zł143 m² 7 972,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 118 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 753 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

999 000 zł57 m² 17 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w zielonej części Krakowa gotowe do zamieszkania | City Vibe Lasówka Marzysz o przestrzeni, komforcie i zieleni tuż za oknem, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bartoszylas

Bartoszylas,pomorskie

420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom letniskowy w Borach Tucholskich Przepięknie położony dom w środku lasu, gdzie dojazd jest drogą asfaltową i potem leśną utwardzoną i regularnie odśnieżaną to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakopiańska

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 494,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam apartament w Świeradowie Zdroju, z miejscem postojowym w garażu, wyposażony w wysokim standardzie i atrakcyjnie położony. Przedmiotem sprzedaży jest apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

599 000 zł3 732 m² 160,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, produkcyjną i magazynową, położoną w Katowicach-Szopienicach o pow. 3732 m2 - media tj. prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Rymanowskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze w bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pod Lipą

Mników,małopolskie

769 000 zł97 m² 7 927,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 110 m2 (96 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

477 369 zł56 m² 8 470 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Leśniewo,pomorskie

449 000 zł115 m² 3 894,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Nowy bungalow w stanie surowym zamkniętym, leśniewo! Twój wymarzony dom blisko Pucka! Opis nieruchomości: prezentujemy dom typu bungalow w stanie surowym zamkniętym o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia